18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Joffrey
Pravicow • 2013-06-04, 15:45
Nie wiem czy wiecie, ale Joffrey zginie podczas swojego ślubu ( wesela ).



Jak się spodoba, to mogę wstawić kolejny spoiler
Zgłoś
Avatar
prof. Matolewicz 2013-06-04, 19:05 1
@up
19. Wszyscy zginą
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2013-06-04, 19:06
rksrobert napisał/a:

mr_9mm kogo to obchodzi kozojebco?

Sorry, ale pomyliłeś mnie z twoim ojcem. Wybaczam.
Ech, dzieciak podłapał że temat dostał sporo piw, to sam chce też zgarnąć spojlerując... Skąd się tacy biorą?
Zero inwencji twórczej, jeden wpadnie na pomysł (wcale pierwszy nie byłeś autorze tematu, kilka miechów temu ktoś napisał również inny spojler "gry o tron") to zaraz 10 takich przyleci jak cyganie do gówna. "Atak klonów".
Dla mnie książka była chujowsza niż serial, ciesze się że nie musiałem czytać całej serii. To jest moje zdanie i co mi zrobisz? Napiszesz posta? Ojej, ale sie boje
Skoro ciebie to nie obchodzi rksrobert, to czemu jednak odpisałeś?
Czyli jednak ciebie zabolało to co napisałem, bo spiąłeś dupsko.
Jebiesz hipokryzją na odległość.
Ogólnie to dzięki, rozbawiłeś mnie swoim postępowaniem, łap piwo
Zgłoś
Avatar
PaulusG 2013-06-04, 19:06 2
mr_9mm napisał/a:

Ja tam wolę przeczytać ponownie sagę o wiedźminie Sapkowskiego (polscy autorzy górą!)



Wiedźmin też ginie
Zgłoś
Avatar
Black Joker 2013-06-04, 19:07
Skończyłem z miesiąc temu Taniec ze smokami i przyznam całkiem całkiem niezła saga ale własnie skończyłem Kochanka Wielkiej Niedźwiedzicy, którego zacząłem czytać dzięki Sadisticowi i powiem nie wiem co lepsze jutro zaczynam piąty etap i nocy bogom równi zobaczymy...
Zgłoś
Avatar
Michau727 2013-06-04, 19:15
Skurwysyństwo w czystej postaci, aż żal, że admini coś takiego przepuszczają, żebyś piekło chuju odwiedził za ten czyn.
Zgłoś
Avatar
rksrobert 2013-06-04, 19:17
@mr_9mm Skąd się tacy biorą którzy aby się wyżyć muszą obrażać członków rodziny?
Chciałem nawiązać do tego, że zdanie kozojebców czego nie zauważyłeś na tym portalu nikogo nie obchodzi. A dlaczego napisałem? Nie dlatego, że coś tam napisałeś o polskich książkach bo też je lubię, tylko dlatego, że kole mnie w oczy twój awatar, że bezcześcisz Naszą flagę. "
ty natomiast jebiesz lewactwem i również nie interesuje mnie, że popiszesz sobie głupoty i nawyzywasz mnie w necie. Ciekawe czy przyjechałbyś do mnie i powiedział mi to w twarz. Zapomniałem, że jak każde robactwo wychodzisz tylko ukradkiem w nocy.
Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2013-06-04, 19:26
joffrey to chuj i szmata spoilerując zniżyłeś się do jego poziomu- chuj ci między oczy!
Zgłoś
Avatar
Ziomson 2013-06-04, 19:30 2
hahhaahha dobrze wam tak ;d
Zgłoś
Avatar
Maniutek7 2013-06-04, 19:39
Jak narazie obejrzałem pierwsze 2 odcinki a tu taki spoiler,chuj by to strzelił
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-06-04, 19:39 1
Karny kutas dla admina.
Tak w ogóle jak to gówno się dostało na główną?
Wielkie dzięki
Zgłoś
Avatar
bthink 2013-06-04, 19:50
Jak to mówią w czołgach - REPORT HIM!
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-06-04, 19:51 1
@up
"Gówno" zbiera ponad pół tysiąca piw? No ciekawe...
Ból dupy tych, dla których słowo pisane jest niczym dżuma jest wręcz miodny Nikt normalny nie zaczyna TAKIEJ sagi, jednej z najlepszej w historii ludzkości, od serialu, który nie dorasta dziełu Martina do pięt.

Na koniec cytat samego Martina z ostatniego dotychczas wydanego tomu sagi:

Cytat:

Czytelnik żyje tysiącem żyć zanim umrze. Ten zaś, kto nie czyta – tylko jednym.

Zgłoś
Avatar
damua 2013-06-04, 19:58
Wy tak na poważnie:D?
Zgłoś
Avatar
svitovsky 2013-06-04, 20:00
Rozumiem idee sadola, chociaż może już nie. Czy tu nie chodzi o to, by jechać po ciapatych, cyganach, czarnych i tych innych temu podobnych, czy srać we własne gniazdo? Nie ma większego skurwysyństwa niż spoilery(oczywiście w stopniu forów internetowych i takich stron jak ta), a jeśli ktoś spoilerowanie uważa za trolling to jest jeszcze bardziej niedojebany niż autor. (przeczytałem całą sagę, ale wiem jak bym się wkurwił, gdybym tego nie zrobił).
Zgłoś
Avatar
EternalRanger 2013-06-04, 20:16
dzięki za ból dupy, zajebiście się czytało
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie