18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Joffrey
Pravicow • 2013-06-04, 15:45
Nie wiem czy wiecie, ale Joffrey zginie podczas swojego ślubu ( wesela ).



Jak się spodoba, to mogę wstawić kolejny spoiler
Zgłoś
Avatar
Elalex 2013-06-04, 20:23
Wow...ale miałem lekturkę
Zgłoś
Avatar
KrnabrnyKrab 2013-06-04, 20:28
nie chce mi sie czytac
Zgłoś
Avatar
boskimurzyn 2013-06-04, 20:39 1
nie chce nic mówić ale John Snow też zginie
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2013-06-04, 20:42

Zgłoś
Avatar
K................k 2013-06-04, 20:44
A ja lubię znać zakończenie lub ciąg dalszy, zawsze przed czytaniem książki najpierw czytam ostatni rozdział, przed oglądaniem filmu najpierw oglądam ostatnie 5 minut, jak oglądam seriale to sprawdzam na internecie zakończenia. Więc poprosze wiecej takich spoilerów
Zgłoś
Avatar
GrzesMk4 2013-06-04, 20:44
ja pierdole chyba musze sciagac ten serial natychmiast po premierze bo dzien po przegladajac internet wiem juz kurwa wszystko, dzięki w chuj
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-06-04, 20:45
@up
Wystarczy czytać wikipedię

Doszło do porozumienia z Lordem Tyrellem, Joffrey wyrzucił Sanse i ożenił się z Margaery Tyrell , ale zdecydował,że z Sansą będzie miał romans jak jego ojciec Robert. Podczas swojego wesela Joffrey wypił zatrute wino i umarł, podczas gdy cały dwór patrzył. Cersei obwiniała za to swojego brata Tyriona i jego świeżo poślubioną żone Sanse Stark. Pochowany został w Wielkim Sepcie Baelora.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-06-04, 20:56 1
svitovsky napisał/a:

Rozumiem idee sadola, chociaż może już nie. Czy tu nie chodzi o to, by jechać po ciapatych, cyganach, czarnych i tych innych temu podobnych, czy srać we własne gniazdo? Nie ma większego skurwysyństwa niż spoilery(oczywiście w stopniu forów internetowych i takich stron jak ta), a jeśli ktoś spoilerowanie uważa za trolling to jest jeszcze bardziej niedojebany niż autor. (przeczytałem całą sagę, ale wiem jak bym się wkurwił, gdybym tego nie zrobił).



Ja pierdole, życie ci niszczą tym spoilem, istne skurwisyny...

Ja mam inny pogląd na niedojebanie i, bez zbędnych grzeczności, muszę powiedzieć ci, że twój post zajmowałby wysokie miejsce w mojej top liście tekstów niedojebów. .
Zgłoś
Avatar
Ceryni 2013-06-04, 20:56 1
Brawo, co za podejscie. Piwo leci
Zgłoś
Avatar
Mielonka Tyrolska 2013-06-04, 21:00
Jon Snow dostanie propozycje bycia panem Winterfell(od stanisa który uratuje mur przed Mancem) ale zostanie wybrany na Lorda Dowódce nocnej straży ) PS: Ygritte też zginie

Za oglądanie tego pedalskiego serialu :*
Zgłoś
Avatar
cenius 2013-06-04, 21:12 4
Uwaga Spojler
nie czytać ludzie z bólem dupy


wszyscy umrzemy
Zgłoś
Avatar
lena180992 2013-06-04, 21:16 1
Obyś wdedpnął w LEGO leszczu !
Zgłoś
Avatar
Sase 2013-06-04, 21:23
To i ja też zaspoileruje :

Titanic zatonie!
Zgłoś
Avatar
Autorament 2013-06-04, 21:26 1
Ty gnoju
Nie pisałem komentarzy. Nigdy. Przeglądam stronę od dawna ale nie komentowałem. Zmusiłeś mnie do tego. Hitler i Stalin to mili i sympatyczni ludzie w porównaniu do ciebie. Zacząłem czytać tą serię i właśnie zaraz ma być wesele, wchodze na sadola i co????? Powiem ci co. Ty, tak ty mam nadzieję że spłoniesz w piekle a muslimy pomylą cię z kozą
Zgłoś
Avatar
Black Joker 2013-06-04, 21:55
Skąd wiecie, że Jon Snow zginie??? Z tego co pamiętam dostał pare sztyletów tylko i na tym się skończył rozdział. Może go ta czarodziejka odratuje, jak Beric Catelyn po krwawych godach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie