18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Jose Aldo
Toddler • 2012-01-08, 9:47
Profesjonalną karierę MMA rozpoczął w 2004 roku w wieku 17 lat. Pierwszych 7 walk wygrał przed czasem w 1. rundzie.

Będąc niepokonanym od 2005 roku, Aldo był teraz powszechnie uznawany za najlepszego zawodnika MMA w wadze piórkowej i uwzględniany na czołowych miejscach rankingów zawodników bez podziału na kategorie wagowe.



Zgłoś
Avatar
theMumin 2012-01-08, 23:16 1
a głodny głodnemu wypomni
Zgłoś
Avatar
danek150 2012-01-08, 23:27
ranir napisał/a:



głodnemu chleb na myśli



Głodny głodnemu wypomni.
Zgłoś
Avatar
senekuk~ 2012-01-08, 23:30
DR_DRE napisał/a:

chyba jedyny zawodnik jakiego do tej pory widziałem, gdzie jego kopnięcia mają pierdolniecie, aż im nogi tylko odlatują



Polecam sprawdzić kopnięcia Mirko Crocopa
Zgłoś
Avatar
Siemek 2012-01-09, 0:13
Rozjebał nawet Fabera to już znaczy, że jest wchuj kozakiem. Wielki browar
Zgłoś
Avatar
beephe 2012-01-09, 2:05
No właśnie, Fabera mi zbił skurwiel jeden.

W 3:58 zdjęcie nogi Fabera po walce z Aldo, które to Faber udostępnił na facebooku.
Zgłoś
Avatar
cromagxxx 2012-01-09, 3:06
Gówno w gównianej wadze gdzie zawsze była słaba konkurencja i mały prestiż.. najlepszy bez podziału nic nie znaczy, zapraszamy do królewskiej ciężkiej albo półśredniej, niech mierzy się z facetami, a nie pajacuje kopnięciami w wadze śmiesznej, tyle ode mnie.
Dla tych co pewnie będą niżej, niech zmierzy się np z Hectorem Lombardem i udowodni, że jest twardy, wtedy mogę okazać szacunek.
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-01-09, 7:53
konkrator napisał/a:

2pac mysle ze ty w zyciu swoim ogladales tylko KSW poogladaj troche UFC poczytaj w internecie a bedziesz wiedzail co to za zawodnik rozsmieszyles mnie tym mamedem naprawde powinienes opowiesci fantasy pisac haha



Bitch please. A Mamed według ciebie to kurwa kto ? Bo dla mnie to bardzo wszechstronnie utalentowany zawodnik, który nie wiem dlaczego nie chce walczyć w UFC mimo że już propozycje od nich dostaje. I to nie jest rzecz wiadoma od wczoraj że UFC interesuje się Mamedem. A to nasze polskie "ksw" to ja pierdole z całego serca tam nie ma nikogo Oprócz oczywiście Mameda, który mógł by stworzyć własną galę bo i tak ludzie oglądają to całe gówno tylko dla niego A tak na uboczu co miałem napisać ? Że Fedor by go najebał ? Fedor to by go kurwa zniszczył jak 5 letnie dziecko. A może Cro Cop ? Który jak raz by mu wyjebał low bądź middle kick'a to by chłopaczek pożegnał się z mma.
Zgłoś
Avatar
KingOfEvil 2012-01-09, 9:33
Ciekawe ile razy na ulicy spotkała go grupka dresów i sobie myślała "wygląda jak frajer to mu napierdolimy w pięciu" a to koleś nakurwia one shot one KO.
Zgłoś
Avatar
piston121 2012-01-09, 11:55
danek150 napisał/a:



Głodny głodnemu wypomni.



A zombie zombie zombie?
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2012-01-09, 12:08
Ładne highkicki, rośnie drugi CroCop
Zgłoś
Avatar
s................i 2012-01-09, 13:25
bogluto napisał/a:

@DR_DRE
bo on kopie chłopaczków którzy waza 60 kg a nie 130 kilogramowe świnie.

nie to zebym sie dopierdalal ale on to niby ile wazy ?
tone?
Zgłoś
Avatar
suxone 2012-01-09, 13:33 1
a dziwiłem się co znaczy ten gest
Zgłoś
Avatar
wir00z 2012-01-09, 14:06
tak bardzo śmieszą mnie komentarze tutaj,że aż nie wiem co napisać. UFC to nie jest byla jaka oragnizacja,do niej trafiają najlepsi z najlepszych,tak samo jak do Strikeforce,reszta : Bellator,czy też marne polskie KSW jest przy tych organizacjach niczym. Wracając do Jose Aldo,to powiem,że jest kozakiem,na swoją wagę ma niezłe pierdolnięcie po którym pewnie 90% z Was przypomnialyby się czasy jak spadali z dywanów,więc nie pierdolcie mi,że gówno potrafi. Osobiście uważam,że nawet Aldo rozjebał by Mameda w pierwszej rundzie i połozyłbym na to niezłe pieniądze. Co do pierdolnięcia polecam obejrzeć filmiki z Danem "Hendo" Hendersonem - najmocniejszym prawym sierpem w historii UFC. Nie jest z kategorii ciężkiej,a po jego podbródkowym Fedor poszedł spać. Wracając do Aldo - przekonajcie się w sobotę na UFC 142 w Rio.
Zgłoś
Avatar
Millduck 2012-01-09, 14:12
Nieźle napierdala i rozumiem, że to nie brydż sportowy ale kopanie po głowie leżącego przeciwnika to już trochę skurwysyństwo...
Zgłoś
Avatar
tencosiedziobok 2012-01-09, 19:51 1
I to jest idealny przeciwnik dla Mameda Khalidova. Przypuszczam że pięknie by się ten pojedynek oglądało
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie