18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Jose Aldo
Toddler • 2012-01-08, 9:47
Profesjonalną karierę MMA rozpoczął w 2004 roku w wieku 17 lat. Pierwszych 7 walk wygrał przed czasem w 1. rundzie.

Będąc niepokonanym od 2005 roku, Aldo był teraz powszechnie uznawany za najlepszego zawodnika MMA w wadze piórkowej i uwzględniany na czołowych miejscach rankingów zawodników bez podziału na kategorie wagowe.



Zgłoś
Avatar
k................r 2012-01-09, 23:53
2pac2 Bitch please. A Mamed według ciebie to kurwa kto ? Bo dla mnie to bardzo wszechstronnie utalentowany zawodnik, który nie wiem dlaczego nie chce walczyć w UFC mimo że już propozycje od nich dostaje. I to nie jest rzecz wiadoma od wczoraj że UFC interesuje się Mamedem. A to nasze polskie "ksw" to ja pierdole z całego serca tam nie ma nikogo Oprócz oczywiście Mameda, który mógł by stworzyć własną galę bo i tak ludzie oglądają to całe gówno tylko dla niego A tak na uboczu co miałem napisać ? Że Fedor by go najebał ? Fedor to by go kurwa zniszczył jak 5 letnie dziecko. A może Cro Cop ? Który jak raz by mu wyjebał low bądź middle kick'a to by chłopaczek pożegnał się z mma.

chodocku prosze CIe posiedz sobie troche w internecie poczytaj poogladaj to zrozumiesz co to jest UFC a mamed to co za polak jak olisadebe huj z obywatelstwem POLAK to POLAK wiec przestan pierdolic i ogladaj dalej KSW. Zal kurw.. takich dzieci co nie znaja sie na tej federacj sportu a fedor to legenda a ty pewnie widzales jego 1 walke i to pewnie na youtubie i uwazasz ze rozpierdoli pol swiata Pzdro i Poliz
Zgłoś