18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
JP2 będzie świętym
n................a • 2013-07-05, 20:54
Papież Franciszek zgodził się na kanonizację Jana Pawła II - ogłosił Watykan. Data ogłoszenia JP2 świętym zostanie wyznaczona na najbliższym konsystorzu.

JP2GMD
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2013-07-05, 21:00 22
Bawiąc się w takie prowokacje nie stajesz się lepszy od skrajnych katoli...
Zgłoś
Avatar
demobil 2013-07-05, 21:02 16
Tak jest ! To jest prawda JP2 był pedofilem ! Hahah co polaczki dupy wam ściska ?
Zgłoś
Avatar
wojtasior 2013-07-05, 21:13 272
Nie musicie wierzyć, ale co macie do JPII?? Zrobił dla was wiecej popaprańcy niż ktokolwiek inny... A wy co kurwa? dla wirtualnych piw jakieś fałszywe oskarżenia rzucacie? same pajace.
Zgłoś
Avatar
MorszczuK88 2013-07-05, 21:14 15
Jeżeli powiem, że w dupie mam tego starego zboka, to raczej nie będzie dobrze świadczyło o moim odbycie?
Zgłoś
Avatar
chlop 2013-07-05, 21:25 50
Przyjdzie czas ze będziecie kurwa plackiem leżeć koło krzyża kurwy jebane jak wam MUSLIMY na chatę wjadą i będą jebać wasze kobiety kurwy ......
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-07-05, 21:26 16
@up klasyczny katolik.

jebać wszelakie religie i bedzie spokój na świecie.
Zgłoś
Avatar
hyp3 2013-07-05, 21:29 55
@demobil za "polaczki" chuj ci w dupe
Zgłoś
Avatar
n................a 2013-07-05, 21:39 37
wojtasior napisał/a:

Nie musicie wierzyć, ale co macie do JPII?? Zrobił dla was wiecej popaprańcy niż ktokolwiek inny... A wy co kurwa? dla wirtualnych piw jakieś fałszywe oskarżenia rzucacie? same pajace.



Ten człowiek dla mnie osobiście nie zrobił NIC.

A to, że krył pedofilię w strukturach swojej mafii jest FAKTEM, i choćbyś nie wiem jak skamlał nic tego nie zmieni.

A jeżeli krył pedofilię księży to dla mnie jest tak samo winny jakby własnego "najświętszego" pakował w nieletnich.

Pajacem jest każdy, kto wierzy, że ten zbok był święty. Teraz kanonizują go tylko po to, by ciągnąć kasę z jego kultu

chlop napisał/a:

Przyjdzie czas ze będziecie kurwa plackiem leżeć koło krzyża kurwy jebane jak wam MUSLIMY na chatę wjadą i będą jebać wasze kobiety kurwy ......



Elokwencja twoja mnie poraża...
Zgłoś
Avatar
matiqq 2013-07-05, 21:56 17
Jakim trzeba być pojebem by komentować czyjąś Religie?

Nie potrafię tego zrozumieć. No nie i chuj.
Bo to jest równe komentowaniu czyjegoś gustu, a to gorsze nawet od jebania kozy.

Chuj wam do tego, kto w co, kiedy i jak bardzo wierzy. Dopóki nie lata z krzyżem po mieście to jest git, a nie jak to wy wielcy "sadole", ktoś cicho siedzi a wy z braku zainteresowań klepiecie wspomnienia po JP II. Człowiek był jaki był (czyt. normalny, pozytywny) nikt nie miał złego słowa na Niego. Obecne 18-21 latki (śmiech na kurwa sali) unoszą się tematem Pedofilii, jego (zasłużonej) kanonizacji. Idioci.
Zgłoś
Avatar
wojtasior 2013-07-05, 21:59 36
Libertarian napisał/a:



Ten człowiek dla mnie osobiście nie zrobił NIC.

A to, że krył pedofilię w strukturach swojej mafii jest FAKTEM, i choćbyś nie wiem jak skamlał nic tego nie zmieni.

A jeżeli krył pedofilię księży to dla mnie jest tak samo winny jakby własnego "najświętszego" pakował w nieletnich.

Pajacem jest każdy, kto wierzy, że ten zbok był święty. Teraz kanonizują go tylko po to, by ciągnąć kasę z jego kultu

Elokwencja twoja mnie poraża...



Nie zrobił nic? gdyby nie ON to by polowa świata nie wiedziała gdzie jest i "co" to wogóle jest Polska. Pierdolisz tak bo jesteś przez księży pedofili nastawiony na antykatolicyzm, ale uwierz, nie wszystkich mierzy się jedną miarą.
Zgłoś
Avatar
n................a 2013-07-05, 22:18 7
matiqq napisał/a:

Chuj wam do tego, kto w co, kiedy i jak bardzo wierzy. Dopóki nie lata z krzyżem po mieście to jest git


Mam głęboko gdzieś to, w co kto wierzy. Dopóki nie narusza prawa do wolności innych osób, może wierzyć sobie nawet w różowego niewidzialnego jednorożca. Gorzej, jeżeli wykorzystując swój autorytet wykorzystujesz innych jak chociażby niedaleko szukając ten ksiądz.

wojtasior napisał/a:

Pierdolisz tak bo jesteś przez księży pedofili nastawiony na antykatolicyzm


Nie jestem przeciwko katolikom, nie wiem po której mojej wypowiedzi mogłeś to wywnioskować. Jestem przeciwko patologiom i zakłamaniu w strukturach kościelnych. Jak mam patrzeć ze spokojem na to, że najwięksi moralizatorzy, obrońcy słowa bożego i czystości okazują się tak często największymi dewiantami i hipokrytami? A JP2 im przewodził, więc jako "szef" pośrednio odpowiada za ich występki. Tym bardziej, że są dowody na to, że o wszystkim wiedział.
Zgłoś
Avatar
MC_Solufka 2013-07-05, 22:21 23
za tą wstawkę życzę ci sowitego chuja w dupie i obitej mordy. jesteś zerem i wyrzutkiem społeczeństwa. Jan Paweł II był - JEST jednym z największych autorytetów tego świata. Widać iq masz mniejsze od ameby. Szkoda, że nie ma środka na gimbusów tak jak np. na szczury...
Zgłoś
Avatar
n................a 2013-07-05, 22:36 10
MC_Solufka napisał/a:

za tą wstawkę życzę ci sowitego chuja w dupie i obitej mordy. jesteś zerem i wyrzutkiem społeczeństwa. Jan Paweł II był - JEST jednym z największych autorytetów tego świata. Widać iq masz mniejsze od ameby. Szkoda, że nie ma środka na gimbusów tak jak np. na szczury...



Dziękuję za taki "autorytet". Dość wspomnieć, że zakaz używania prezerwatyw tak mocno podkreślany przez JP2 przyczynił się znacząco do postępującej epidemii AIDS w afryce. A to tylko jedna z wielu jego "mądrych" nauk.

Śmiem twierdzić, że stosunek siły wiary do IQ jest przeważnie odwrotnie proporcjonalny, więc stawiałbym się jednak troszkę wyżej od pierwotniaków.

Dobrze, że nie ma środka na gimbusów, bo jeszcze by nam Ciebie tutaj zabrakło
Zgłoś
Avatar
siersciuch86 2013-07-05, 22:41
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Przejdź to ostatniego posta w temacie