18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
SAFerguson 2013-09-08, 16:19 31
cudze chwalicie, swego nie znacie

Zgłoś
Avatar
Ezvoo 2013-09-08, 16:30 6
Sfidt napisał/a:

Jebać Celtic lewe kurwy



Dupsko boli, że Barce pokonali w poprzednim sezonie?

Zimne piwo za film, jestem kibicem Celticu niemal od dziecka, i taka atmosfera na meczach ... ze świecą szukać na europejskich stadionach. Tak samo tylu oddanych kibiców, którzy żądają od zespołu po prostu zostawiania serca na boisku, a nie finału Ligi Mistrzów co roku (i wydawaniu 100 mln na transfery co rok). Na stadion idą po to by się bawić, a nie spinać. Jak jedna wielka rodzina.
Zgłoś
Avatar
Marcello- 2013-09-08, 16:59
Tylko w Polsce sa kibole, tam ich kibicami nazywaja
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2013-09-08, 17:01 1
Depechde Mode to najlepszy zespol swiata. Jebac dutstet
Zgłoś
Avatar
a_kazik 2013-09-08, 22:52
@ Evzoo,

boli to go Scottich League One Do zobaczenia za parę lat w premier league, rangersi
Zgłoś
Avatar
sensey999 2013-09-08, 22:57 9
Studencie z Tomaszowa ty byłeś na kilku, a ja na kilkudziesięciu... Jedyną bójkę jaką po meczu widziałem to w tramwaju- debil co chciał rozwalić kasownik dostał po ryju od reszty kibiców... O przeklinali na stadionie? Pojedź sobie na mecz Premier League. Tam zamiast zorganizowanego dopingu masz okrzyki Johnów (angielska wersja januszy) gdzie co drugie słowo w zdaniu to "fuck", "dick", "prick" etc. Kultura kibicowania w Szkocji powiadasz. Wujek mieszka tam parę lat. Mówi, że przejść się w zielonej koszulce po dzielnicy Rangersów lub w niebieskiej po dzielnicach Celticu to pewna kosa pod żebra. Pooglądaj sobie na youtubie jak się piorą kibice z rzekomo cywilizowanych lig jak niemiecka, francuska, hiszpańska czy belgijska po meczach ligi europy i ligi mistrzów. O tym już u nas w tv nie chcą powiedzieć.
Derby to derby, zawsze będzie jazda na przeciwną drużynę. Oglądałem kiedyś program o derbach Rzymu Lazio vs Roma. Przedmeczowe zbiory policji to kilka stołów noży, kastetów i maczet. Ale w końcu to polscy kibole są najgorsi... Eh niby studenci inteligencja, przyszłość narodu a łykają wszystko jak młode pelikany... Co te media z tym narodem zrobiły...
Zgłoś
Avatar
juzekmotyka 2013-09-08, 23:00 2
@studencik
Podejrzewam, że niewiele przyśpiewek w ogóle zrozumiałeś. Owszem na każdym meczu musi być krzyknięte, chociaż raz, kto rządzi w Krakowie ale pisanie, że większość dopingu jest o przeciwniku czy sąsiadce - nieprawda.

PS: Celtic świetnie, Legia też fajnie
PS2: a wrzucę sobie jeszcze filmik

Zgłoś
Avatar
bugaj 2013-09-10, 20:14
Celtic Green Brigade = ANTIFA
Zgłoś