18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Snoon 2013-09-08, 12:14 1
moja ulubiona przyśpiewka, ale jeszcze jest jedna zajebista którą bym wrzucił gdybym umiał - Let's pretend
Zgłoś
Avatar
pawel8814 2013-09-08, 14:22
Ach Ci Irlandczycy.Bardzo muzykalny naród.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-09-08, 14:24
ładnie, klimacik jest
Zgłoś
Avatar
Wojo~ 2013-09-08, 14:25 4
@Ap Szkoci
Klimat Przedni
Zgłoś
Avatar
giabic 2013-09-08, 14:47 17
Lepiej przecież się ponapierdalać tak jak nasi
Zgłoś
Avatar
sensey999 2013-09-08, 14:51 27
@up kolejny co w dupie był i gówno widział
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2013-09-08, 14:58
I to jest atmosfera... ! Magia...
Zgłoś
Avatar
Student_z_Tomaszowa 2013-09-08, 15:07 13
sensey999 napisał/a:

@up kolejny co w dupie był i gówno widział



No ja byłem na kilku meczach Wisły i raczej w większości to leciały wyzwiska pod adresem przeciwnej drużyny oraz ofc. Cracovii. No i tradycyjne przyśpiewki typu "Donald matole twój rząd obalą kibole", więc to chyba Ty gówno widziałeś Poziom (tak kultury na stadionach jak i gry) u nas jest nieporównywalnie niższy niż nawet we wspomnianej Szkocji.
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2013-09-08, 15:10 12
giabic napisał/a:

Lepiej przecież się ponapierdalać tak jak nasi





Student_z_Tomaszowa napisał/a:


No ja byłem na kilku meczach Wisły i raczej w większości to leciały wyzwiska pod adresem przeciwnej drużyny oraz ofc. Cracovii. No i tradycyjne przyśpiewki typu "Donald matole twój rząd obalą kibole", więc to chyba Ty gówno widziałeś Poziom (tak kultury na stadionach jak i gry) u nas jest nieporównywalnie niższy niż nawet we wspomnianej Szkocji.



O matko, kibice przeklinali? Poważnie? Kurka wodna, powinni ich pozamykać!
Wszystko na szczęście idzie w dobrą stronę, wczoraj stałem na przystanku i nagle podszedł jakiś facet do rozkładu, zorientował się, że autobus mu uciekł i powiedział coś bardzo brzydkiego. Na szczęście szybko zjawili się antyterroryści, przeorali mu twarz po chodniku i już dziś ma być skazany na dożywocie, bydlak jeden.

Bardzo mnie bawi jak argumentem przeciw kibicom jest to, że przeklinają na meczach. To jakby Tusk narzekał, że partie w Polsce są nieudolne i skorumpowane.
Zgłoś
Avatar
Sfidt 2013-09-08, 15:27 1
Jebać Celtic lewe kurwy
Zgłoś
Avatar
Lajonel 2013-09-08, 15:28 2
Kurwa jego mać, piłka nożna jest sportem klasy robotniczej i generalnie mas, ze wszystkimi tego faktu konsekwencjami. Bluzgi na stadionie się nie podobają? TO SE KURWA OBEJRZ MECZA W TV, stadion to NIE JEST teatr i kultury na nim nie uświadczysz.
Zgłoś
Avatar
artis1990 2013-09-08, 15:31 2
@Sfidt, brawo. Wygrałeś codzienny konkurs na głupotę dnia w internecie. Myślałem, że wygra ją giabic, ze swoim wszędobylskim obeznaniem, bo był na Wiśle pare razy ale jednak Ty zgarniasz pierwsze miejsce. Gratuluje i nie pozdrawiam. Katolików od lewaków tylko na sadolu można wyzwać, bo tylko tutaj są tacy idioci.
Zgłoś
Avatar
hejcior 2013-09-08, 15:37
pawel8814 napisał/a:

Ach Ci Irlandczycy.Bardzo muzykalny naród.



Mam nadzieję, że to powiedziałeś w żarcie, w innym przypadku proponuję kastrację, żeby tego braku inteligencji w genach nie przekazywać. Sprawdź sobie gdzie jest Glasgow na mapie.
Zgłoś
Avatar
pelepele 2013-09-08, 16:06
hejcior napisał/a:



Mam nadzieję, że to powiedziałeś w żarcie, w innym przypadku proponuję kastrację, żeby tego braku inteligencji w genach nie przekazywać. Sprawdź sobie gdzie jest Glasgow na mapie.



Kolego, nie będę hejtował bo po prostu możesz tego nie wiedzieć, ale powiedz jakiemukolwiek kibicowi Celticu, że są Szkockim klubem to będziesz uciekał szybciej niż kiedykolwiek
Nie chcę zbytnio się zagłębiać w temat, można to łatwo znaleźć w internecie ale Celtic został założony przez Irlandczyków i są dumni z tego teraz. Na ich mecze chodzi cała masa Irlandczyków, którzy uwielbiają podkreślać to, że Celtic to Irlandzki klub, mimo tego, że leży w Szkockim Glasgow i gra w tamtejszej lidze.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie