18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (14) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
n................2 2012-11-06, 0:34
Już miałem cie zjechac w komentarzu, ale mnie zaskoczyłeś
Zgłoś
Avatar
ReDD1791 2012-11-06, 2:40
Za śmierć pedała zawsze piwo!
Zgłoś
Avatar
Koziol87 2012-11-06, 8:36
niedam piwa bo fejk.
Zgłoś
Avatar
horihan1 2012-11-20, 0:08 2
Z serii, kill Bieber

wymagany angielski
Zgłoś
Avatar
tds1974 2012-12-11, 20:28
Wyszło im jak nigdy! Podobny jak cholera


Jakby dla kogoś było mało śmieszne, podaję - jako bonus, LINK do zajebistej babki!
Zgłoś
Avatar
p................y 2012-12-13, 22:39 3
Wielokrotnie pisaliśmy już o groźnych psychofanach, którzy prześladują swoich idoli. Ich ofiarami najczęściej padają amerykańskie gwiazdy, jednak przykładów takich nie brak też na polskim podwórku
Jednak historia, która dotyczy Justina Biebera jest naprawdę szokująca. Jak donosi brytyjski The Guardian, niejaki Dana Martin, odsiadujący w więzieniu w stanie Nowy Meksyk wyrok podwójnego dożywocia za zgwałcenie i zamordowanie 15-letniej dziewczynki, zaplanował... zabicie 18-letniego kanadyjskiego piosenkarza. Ponieważ nie mógł zrobić tego sam, zlecił to swojemu koledze z celi, Markowi Staake.

Ten, po wyjściu z zakładu, skontaktował się ze swoim bratankiem, Tannerem Ruane, którego zaangażował w planowanie zbrodni. Mężczyźni zaopatrzyli się w... krawat, którym mieli udusić Biebera. Narzędzie zbrodni wybrał sam Martin - mordowanie w ten sposób było ponoć jego "znakiem rozpoznawczym"... Przestępcy mieli ze sobą także sekator ogrodniczy do... wykastrowania piosenkarza. Mężczyźni chcieli udać się do Nowego Jorku, gdzie 28 listopada występował Justin. W planach mieli zabicie nie tylko idola nastolatek, ale także jego ochroniarzy. W sumie - czterech osób.

Do tragedii na szczęście nie doszło - odsiadujący podwójne dożywocie mocodawca wydał swoich wspólników policji i zdradził szczegóły planowanej zbrodni. Jeden z przestępców podczas zatrzymania miał przy sobie wspomniany sekator. Martin określa się jako "wielki fan" Biebra - w celi ma jego plakaty, a na nodze... tatuaż przedstawiający jego podobiznę.

Menedżer Biebera odmawiają komentarza w tej sprawie, sam piosenkarz również milczy.

Kogo on wam przypomina:D hahahaha
Zgłoś
Avatar
Arekdnb 2012-12-13, 22:41
Borysa Szyca z Kac Wawa? coś wygrałem?
Zgłoś
Avatar
Swirussss 2012-12-13, 22:47 2
Do tragedii na szczęście nie doszło - kpina kurwa? jakby się to udało, to morderca powinien dostać dożywotnią rentę
Zgłoś
Avatar
kufel01 2012-12-13, 22:49 2
Zdziwił by się jak by mu zdjął gacie a tam pizda...
Zgłoś
Avatar
Cabajo 2012-12-13, 22:55 8


Zgłoś
Avatar
S................s 2012-12-13, 23:04 1
Cytat:

Do tragedii na szczęście nie doszło



Blad kardynalny tu widze, nie:

na szczęście
a -
niestety
być powinno

I nie, nie zazdroszcze bieberowi niczego, poprostu wkurwia mnie ze pojeby wybierieraja idola bez konkretnych talentow, do tego tez pojeba i razem sobie pojebuja BEJBE oo..

Ale plan byl zacny, krawatem, kto by sie spodziewal...
Zgłoś
Avatar
mjrZenada 2012-12-13, 23:12
e tam. mnie ibisza przypomina.
Zgłoś
Avatar
Ivo 2012-12-13, 23:17
bardzo rzetelna informacja, nie ma co.
Zgłoś
Avatar
Kris LaMuerte 2012-12-13, 23:59
Zabić rozumiem, ale co do kastracji, to chyba planował ją na podstawie błędnych informacji...
Zgłoś
Avatar
husar8822 2012-12-14, 0:16 1
z tą kastracją to huja prawda, najwyżej by mu włosy z cipki ogolili a nie jaja ucieli
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie