18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
koreapłn 2013-05-13, 19:56
prędzej bym się zrzygał zamiast umyć zęby
Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-05-24, 11:08
Zgłoś
Avatar
SomeonePL 2013-05-26, 16:31
Przeglądając fejsa natknąłem się na TO





Komentarz pozostawiam wam

Materiał własny
Zgłoś
Avatar
opossun 2013-05-26, 16:33 3
tego się nie da skomentować
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-05-26, 16:34
jak pada deszcz to bożek szcza po melanżu, kwasny deszcz to po jabcoku
Zgłoś
Avatar
konrad_n 2013-05-26, 16:35 1
idz pan w chuj z tymi emotkami
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-05-26, 16:35 5
Zgłoś
Avatar
p................z 2013-06-20, 11:09 1
Przed międzynarodową "karierą". Ma chłopak talent... Szkoda, że zrobili z niego plastikowe gwno

Zgłoś
Avatar
l................e 2013-06-20, 11:12
Jedyny filmik z tym pedałem warty obejrzenia
Zgłoś
Avatar
Villeman 2013-06-20, 11:14
Spina się jakby go zapinali od tyłu.
Zgłoś
Avatar
frik6 2013-07-30, 11:33
Dziś na tweeterze trafiłem na link do takiej aukcji:
http://allegro.pl/powietrze-ktorym-oddychal-justin-bieber-i3428871197.html
O ile samą kreatywność sprzedającego rozumiem to nie mam pojęcia po co ludzie licytują tak duże kwoty. Wiadomo, że aukcja zostanie przed końcem odwołana (sama prowizja dla allegro była by ogromna). Podobnie z tego co pamiętam było przy licytacji malucha (ale tu akurat mogło dojść do sprzedaży). Najciekawszy jest w aukcji ten tekst:
Cytat:

Ponieważ aukcja jest PRAWDZIWA, założona z prawdziwego konta - informuję, że osoba która wylicytuje Magiczne Powietrze będzie musiała za nie zapłacić. Bardzo proszę nie żartować sobie z tej wyjątkowej, niepowtarzalnej i oryginalnej aukcji.






Poniżej treść całej aukcji:
Cytat:

Wszyscy zapewne pamiętacie wizytę Justina Biebera w Polsce. Było to wydarzenie niezwykłe, porównywalne z wizytą papieża w Emiratach Arabskich, bądź relacji telewizyjnej moskiewskiej telewizji, podczas której widać, jak Putin nie robi czegoś wspaniałego, lub spektakularnego. Było, minęło.. ale.. no właśnie... mam dla Was niespodziankę!!

Piasek może mieć każdy! Ja dziś sprzedaję JEDYNY na allegro woreczek z powietrzem -tym powietrzem którym oddychał Justin będąc w Polsce!!

Jest to oryginalne powietrze, szczelnie zamknięte w woreczku. Na czas transportu zostanie ono dodatkowo zabezpieczone (min. folią aluminiową) aby uchronić zawartość przed możliwymi atakami zazdrosnych fanów i innych muzyków.

Woreczek codziennie jest poddawany Bieberoterapi - przez 15 minut puszczam mu płyty Justina!!

Jest to jedyny taki woreczek. Rozmawiałem z pewną cyganką (nie mówiłem jej co zawiera worek - bezpieczeństwo - ju noł!) i powiedziała że czuje moc! I rzeczywiście, bolała mnie głowa, położyłem się obok woreczka... i przeszło! Jak ręką odjął! Nie wykluczone więc, że uleczył mnie Justin!!!

Zapytacie dlaczego sprzedaję? Bo chcę się nim z Wami podzielić. Nie mogę mieć Justina tylko dla siebie! To skarb, diament, który musi oświetlać świat, a nie być przechowywanym w piwnicy!!

Jeżeli powyższy opis Was nie przekonał, to pomyślcie, że może być tak, że na Ziemi skończy się powietrze! I co?! Umrzemy, ale osoba, która będzie miała ten woreczek.. swój ostatni oddech będzie współdzieliła z Justinem. Z Justinem na zawsze! Czy to nie piękne?!

Razem z woreczkiem licytujecie smyczkę facebookowego dziennika „Codzięnnik” i świadectwo autentyczności powietrza wydane przez Redaktora Bezczelnego tego dziennika

Powodzenia!!

Dodano 2013-07-28 19:34

Na allegro pojawiły się podróbki! Tylko moja aukcja jest prawdziwa. Tylko na tej aukcji pojawia się certyfikat Redaktora Bezczelnego. Pozostali sprzedawcy naruszyli moje prawa autorskie (wykorzystując bezprawnie zdjęcie i mój opis). Sprawa zgłoszona do administracji allegro - do sprzedawców poszło żądanie zlikwidowania aukcji i zapłaty za naruszenie praw autorskich!

UWAGA - oferty z kont które nie mają pozytywnych komentarzy, wyglądają na fałszywe, albo mają zbyt dużo komentarzy negatywnych będą natychmiast KASOWANE!!

UWAGA!

Ponieważ aukcja jest PRAWDZIWA, założona z prawdziwego konta - informuję, że osoba która wylicytuje Magiczne Powietrze będzie musiała za nie zapłacić. Bardzo proszę nie żartować sobie z tej wyjątkowej, niepowtarzalnej i oryginalnej aukcji.

Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-09-24, 10:18




Zgłoś
Avatar
S................l 2013-09-25, 12:50
Justin Bieber wydaje swoją biografie ( tak tak przez te kilkanaście lat tyle przeżył że ma co opisywać, zapewne obrobił nie jedną pałe) ale do rzeczy: jedyny słuszny tytuł jaki mi przychodzi na myśl dla książki to 50 twarzy geja.
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2013-09-25, 12:57
"50 spustów w geja"
Zgłoś
Avatar
pietom 2013-10-04, 21:19
Przeglądając czeluści internetu natknąłem się na takie oto coś


nasunęła mi się jedyna słuszna myśl

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie