18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
~ Donnie Darko 2012-07-30, 22:55 32

Naziści promujący populistyczne hasełka, nic więcej. Jestem bardziej niż pewny, że po dorwaniu się do koryta każdy z nich zapomniał by o głoszonych w tym filmie poglądach, tak jest było i będzie gdy dostaje się na Wiejskiej 4 letni mandacik.

Bóg Honor Ojczyzna to profanacja w ich ustach.
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2012-07-30, 23:06 18
To już nawet nazistów się tam doszukałeś
Zgłoś
Avatar
dżonytrzypalce 2012-07-30, 23:27 4
Oj coś sadol taki lewacki po niektórych komentarzach sądząc.
Zgłoś
Avatar
qucharz69 2012-07-30, 23:41
to nie ci sami co błędy ortograficzne porobili na swoich transparentach ?
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2012-07-31, 0:19 23
@dżonytrzypalce, kto nie z nami ten lewak? Typowe myślenie idiotów, zakładanie istnienia tylko dwóch stron - "naszej" i "tej drugiej". Jak za komuny, kto nie był "bohaterem na froncie robotniczej walki", ten był "zaplutym karłem reakcji".
Zgłoś
Avatar
saf6 2012-07-31, 0:25 1
a ja jestem kapitalistą i mam gdzies te ich jęki !
Zgłoś
Avatar
E................t 2012-07-31, 1:32 10
ONR czy NOP jeden chuj same debile tam sa,banda jebanych rasioli
Zgłoś
Avatar
TYGRYS2008 2012-07-31, 9:00 11
Polsce potrzebna jest taka grupa rządząca aby odzyskać nasz kraj który został
rozsprzedany i zrujnowany!!!
Polsce potrzebna jest taka grupa rządząca aby mogła osądzić Tuska,Kaczynskiego,Milera i całą resztę bandytów którzy zrujnowali naszą przyszłość i przyszłość naszych pokoleń!
Z polską dzieje się to samo co z Niemcami przed II wojną światową!
smutne ale prawdziwe potrzebny jest ktoś kto nie ugnie się przed niczym i wyprowadzi ten piękny kraj na prostą!
Zgłoś
Avatar
brown 2012-07-31, 12:24
fuck off
Zgłoś
Avatar
kigenPL 2012-07-31, 12:37
dobra kampania, za chuja nie wypali ale dobra
Zgłoś
Avatar
konradssc 2012-07-31, 12:39 12
Nagonka na ONR, KK i tradycyjny model rodziny, jest teraz bardzo na czasie, a młodzi ludzie podłapują to na etapie buntu. Osobiście żałuje, że urodziłem się w takich czasach gdy hasła 'Bóg, Honor, Ojczyzna' są niczym... Unia zrobiła swoje, na szczęście już długo nie pociągnie (Hiszpania potrzebuje 500mld euro na wyjście z kryzysu na co już nie ma pieniędzy a w kolejsce stoją jeszcze Włosi z bilionami długu). Promowanie homoseksualizmu w mediach i ogólne kurestwo oraz kombinatorstwo za wzór do naśladowania, kto ma choć troche oleju w głowie już dawno to zauważył. Ludzkość dąży do samozagłady, a my będziemy patrzeć na to z pierwszego rzędu...
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2012-07-31, 12:51 12
Nagonka na ONR, dobry dowcip.
Próbują złapać ludzi, głównie młodych, na takie hasła, jak patriotyzm (który to patriotyzm nic z tym gównem nie ma wspólnego - jeśli jestem patriotą i kocham swój kraj, to znam jego historię i ze względu na nią nie chcę w mojej ojczyźnie takich baranów), nacjonalizm (nijak mający się do internacjonalistycznego wymiaru białej supremacji i walki o białą Europę - swoją drogą, Stalin też mówił o Europie bez granic), czy też polska myśl narodowa dwudziestolecia międzywojennego (której, jak się okazuje, wspomniane ćwierćmózgi w ogóle nie znają - Mosdorf, jeden z głównych ideologów ruchu narodowo-radykalnego, podczas wojny pomagał obywatelom wyznania mojżeszowego; Piasecki, twórca Falangi, po wojnie czule i intensywnie współpracował z MBP - przykłady można mnożyć dalej, tylko nie widzę w tym sensu - barany i tak nie potrafią czytać).
A kto im wytknie błąd, ten żyd, mason, homoseksualista, komunista, wróg Polski i Polskości.
Ot, typowa demagogia, do tego populizm tak nieudany i nieudolny, że tylko ktoś z IQ komara dałby się złapać.
Zgłoś
Avatar
konradssc 2012-07-31, 13:01 1
@up
Ale czy Ci sie to podoba czy nie to nawet Ci nazi-Skinhead walczą o swoje, podobnie ma się sprawa kiboli. Znam ludzi z wielu subkultur i niestety, ale Punki czy rasta czy emo to po chłopsku mówiąć pizdy, które nie mają w sobie ducha walki. Nie popieram nazi i kiboli, ale podziwiam ich za to, że zamiast ćpać i tylko pieprzyć o cierpieniu i wolności potrafią się zmobilizować, a to już coś.
Zgłoś
Avatar
blendziooh 2012-07-31, 13:10 5
Zamiast pierdolić to idźcie zagłosować może na kogoś nowego, chociaż średnia wieku użytkowników sadistica to pewnie gdzieś 20 lat, ale chuj, jakaś część ma dowody i może głosować na wyborach.
Każdy tylko narzeka, a jak przychodzi co do czego do mówi "co zmieni jeden głos na miliony" - pomyślało 35 milionów polaków na 36 milionów... Każdy chce jednej osoby, która to zbierze do kupy i będzie ok, osoby takiej jak Piłsudski. Ale w tych czasach się tak kurwa nie da! Ja zagłosuję na JKM tylko dlatego, że media go mieszają z błotem, a dlaczego? Bo wiedzą, że jak go zmieszają z błotem, to pojebane bydło polskie powie "nie głosuje na niego bo to pojeb". On jako jedyna osoba ma jakieś ustalone poglądy i schematy działania, był już tyle razy gnębiony, tyle razy wyśmiewany, że gdyby zaczął oszukiwać po dojściu do władzy to by musiał być bardzo wielkim hipokrytą i jego duma nie pozwoliła by mu na takie coś.

Poszukajcie sobie na necie jakie partie będą w wyborach, posłuchajcie sobie postulatów, wyróbcie sobie własną opinie, a nie kurwa jakiś baran z pierwszego posta napisze wypociny według swoich telewizyjno-radiowych poglądów a wy mu dajecie piwa jak stado baranów (czyt. obywateli).

Jeżeli człowiek jako niezależna jednostka nie potrafi sobie wyrobić zdania na jakiś temat to państwo robi to za niego, mamy zmanipulowane media, na każdym kroku to wychodzi, a i tak większość ludzi w tym chorym kraju głosuje co chwile na te same partie, no kurwa?!

Dlaczego powiedzcie mi wy, internauci, których na sadisticu jest w pizdu, dlaczego wy nie rozmawiacie ze swoimi starszymi na takie tematy? Dlaczego nie powiecie im, żeby zagłosowali na kogoś innego, albo żeby w ogóle zagłosowali? Zrozumcie, wasi starzy mają w dupie ten kraj bo ile im zostało do emerytury, 20 lat? To my, młodzi się powinniśmy zacząć interesować bo nam w tym gównie przyjdzie mieszkać.

Nie bądźmy bydłem, nie słuchajmy narzuconych poglądów. Nie chodźmy na pierdolone gówno warte kierunki studiów, nie chodźmy do liceum jeżeli nie wiemy, czy chcemy iśc na studia, nie wyrabiajmy sobie z dupy poglądów, że technikum czy zawodówka jest dla debili.
Poprzeglądajcie sobie oferty pracy i dojdziecie do wniosku, że praca w kraju jak i za granicą jest dla inżynierów po polibudach i fachowców. Nic więcej. Zapierdalać więc na kursy zawodowe, nawet jak jesteście po szkole, zapierdalać i uczyć się fachu. Taki murarz, płytkarz, kafelkarz czy spawacz, albo osoba obsługująca CNC albo koparko ładowarke zarobi więcej niż wy po waszych gówno wartych kierunkach. I nie wstydźmy się swoich poglądów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie