18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
CiepłyOtworek 2023-12-17, 17:35 3
motylekwbrzuchu napisał/a:

Ale ty nie raz wspominałeś, że masz małego banderkę, więc ciągniesz 500/800+. twoja nataszu dostaje też na samotną matkę i pewnie jeszcze jakieś dodatki dla zwierząt ze wschodu, więc mi tu nie pierdol, bo to ja płacę na ciebie. Na kolana przed polskim panem.


Są ludzie, którzy wszędzie widzą Żydów (mniej więcej, połowa sadoli), a niektórzy Ukraińców (jak Motylek). To tylko nowy wariant tej samej choroby.
Zgłoś
Avatar
hall525 2023-12-17, 17:55 3
wrzesin602 napisał/a:

I takie gówno dostaje socjalu u nas w kraju, A młody człowiek jest kopany i okradane i nic mu się nie należy



Tia, młody do 26 roku życia podatków nie musi odprowadzać. Jebany ruski bocie.
Zgłoś
Avatar
JohnyByrd 2023-12-17, 19:39
Monika? Co ty odpierdalasz?
Zgłoś
Avatar
Emilian89 2023-12-18, 15:13
nadyb napisał/a:

Jesli chodzi Ci o ruskich to nikt ich nie wpuszcza. Jesli chodzi Ci o ukrow to chyba sobie nie zdajesz sprawy, ze cala gospodarka w tej chwili sie na nich opiera. Pewnie tylko kwiczysz, ze ci prace w biedrze zabrali

Kolejna spierdolina umyslowa ktora przy stole wigilijnym walczy o pisowskie koryto.



No opiera się masz rację, jebane śmietniki i nieroby, u nas stary wyjebał wszystkich pasożytów od Żeleńskiego, bo sie nawet do miotły nie nadawali. Tak wiec skończ pierdolić.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-12-19, 12:53
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nigdy nie dostałem ani grosza. Ale ty nie raz wspominałeś, że masz małego banderkę, więc ciągniesz 500/800+. twoja nataszu dostaje też na samotną matkę i pewnie jeszcze jakieś dodatki dla zwierząt ze wschodu, więc mi tu nie pierdol, bo to ja płacę na ciebie. Na kolana przed polskim panem.



Tylko się nie zesraj kacapSSki błaźnie, płacisz co najwyżej za prytę w monopolowym. Padaj sobie na kolana, ale przed swoim Putlerkiem, może ci kibel zrobi
Zgłoś
Avatar
Vincentus 2023-12-19, 12:55
Hitler był dobry, bo palił Żydów i kochał młodzież
Zgłoś
Avatar
Marian33 2023-12-19, 15:27
guliusz napisał/a:

A potem się obudziłeś ze zlanymi gaciami



To że moczysz gacie to nie mój problem, nie każdy w tym popierdolonym kraju chodzi z podkulonym ogonem ja sobie nie dam w kaszę dmuchać i nie będę patrzył na jakieś konsekwencję, teraz ludzie to takie pizdy co dadzą sobie na głowę wejść, tak jak w zeszłym roku jakiś obcokrajowiec latał najebany po ulicy i obijał auta nikt się nie zatrzymał i nie wysiadł, dopiero jak wstrzymał ruch waląc pięścią w maskę auta wysiadł gość dobrze ponad 190cm wzrostu i ze 130kg żywej wagi i co zrobił? schował się za drzwiami busa, podbiegłem i sprowadziłem chłopa na ziemię mimo że nic mi nie zrobił, tak więc mocz gacie dalej, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
alanoo 2023-12-20, 4:45
myslalem ze wroclaw
Zgłoś
Avatar
ppanzer 2023-12-26, 21:24
Na bank Ukraińcy
Zgłoś