18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
aerone 2023-12-17, 5:02
"Następny przystanek - Tworki, Stacja"
Zgłoś
Avatar
hitmeme 2023-12-17, 5:31
wrzesin602 napisał/a:

I takie gówno dostaje socjalu u nas w kraju, A młody człowiek jest kopany i okradane i nic mu się nie należy


A młody człowiek nie płaci podatki i skończ pierdolić jak to młodym kurwa zle.
Zgłoś
Avatar
maki1981 2023-12-17, 6:12 2
Widać, że najnowsza szczepionka już działa...
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2023-12-17, 10:13
Kaftan, izolatka i litr leków z zastrzykach i tak 60 lat aż zdechnie, tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
zbigniewz 2023-12-17, 11:03
PsikutaBezS napisał/a:

Może to rodzina ?



A czego się kurwa przypierdalasz do ich rodziny
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-12-17, 12:34 5
Elektorat pis wpadł w popłoch i histerię. Zbliża się koniec socjalu i trzeba będzie wypiwrdalac do roboty. Sa przerażeni.
Zgłoś
Avatar
CiepłyOtworek 2023-12-17, 12:48
Ból dupy typowego sadola. Z tą różnicą, że sfrustrowany sadol pruje się w internecie bo z domu nie wychodzi.
Zgłoś
Avatar
nadyb 2023-12-17, 13:36 5
motylekwbrzuchu napisał/a:

To prawda, żaden inny "rząd" nie wpuściłby do kraju tego jebanego ruSSkiego gówna z zaporoża.



Jesli chodzi Ci o ruskich to nikt ich nie wpuszcza. Jesli chodzi Ci o ukrow to chyba sobie nie zdajesz sprawy, ze cala gospodarka w tej chwili sie na nich opiera. Pewnie tylko kwiczysz, ze ci prace w biedrze zabrali



klaszczebrwiami napisał/a:

Akurat cała moja rodzinka pracowała ciężko do tej pory ale teraz wszyscy się zwalniamy i będziemy siedzieć na bezrobociu, ssać socjale niczym Tusk niemieckie kutasy. A płacić na nas będzie Warszafka, krakuf i Gdańsk. Teraz jak jest ryży u władzy razem z Czaskowskim i Hujownią to tylko praca na czarno. Na sługusów Berlina i Kremla łożył nie będę. A jak za jakiś czas Putin wjedzie tu z butem to spierdalam bo za Tuska, Czaskoskiego i Hujownię bić się nie będę Proste. Wam radzę to samo.


Kolejna spierdolina umyslowa ktora przy stole wigilijnym walczy o pisowskie koryto.
Zgłoś
Avatar
Quba23 2023-12-17, 14:26
O by taka kurwa zdechła jak najszybciej
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-12-17, 15:37 1
nadyb napisał/a:

esli chodzi Ci o ruskich to nikt ich nie wpuszcza. Jesli chodzi Ci o ukrow to chyba sobie nie zdajesz sprawy, ze cala gospodarka w tej chwili sie na nich opiera. Pewnie tylko kwiczysz, ze ci prace w biedrze zabrali



Cała gospodarka się na nich opiera Wyjdź w południe z piwnicy i przejdź się po mieście. Polacy siedzą w pracy, a na ulicach słychać tylko ten skurwiały zwierzęcy ruski język. Ładnie ci tvp we łbie najebało. Kurwy łażą najebane na koszt polskiego podatnika, a ten będzie pierdolił, że gospodarka się na nich opiera. Chyba, że chodzi o odbudowę przystanków, w które te ruskie ścierwa wjebały się po pijaku.
Zgłoś
Avatar
CiepłyOtworek 2023-12-17, 15:59 3
motylekwbrzuchu napisał/a:

Cała gospodarka się na nich opiera Wyjdź w południe z piwnicy i przejdź się po mieście. Polacy siedzą w pracy, a na ulicach słychać tylko ten skurwiały zwierzęcy ruski język. Ładnie ci tvp we łbie najebało. Kurwy łażą najebane na koszt polskiego podatnika, a ten będzie pierdolił, że gospodarka się na nich opiera. Chyba, że chodzi o odbudowę przystanków, w które te ruskie ścierwa wjebały się po pijaku.


Co ty ruski trolu wiesz o pracy? Coś mi się zdaje, że ty z tego zawodu o nazwie "szlachta nie pracuje". Bo jakbyś faktycznie pracował to byś wiedział gdzie są Ukraińcy.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-12-17, 16:10 1
CiepłyOtworek napisał/a:

Co ty ruski trolu wiesz o pracy? Coś mi się zdaje, że ty z tego zawodu o nazwie "szlachta nie pracuje". Bo jakbyś faktycznie pracował to byś wiedział gdzie są Ukraińcy.



0dbytek, ładnie się zesrałeś Wiem gdzie są ci tzw. przez ciebie "ukraińcy", właśnie siedzą (napierdoleni za moje pieniądze) w parku i drą te małpie mordy.
Zgłoś
Avatar
CiepłyOtworek 2023-12-17, 16:22 2
motylekwbrzuchu napisał/a:

0dbytek, ładnie się zesrałeś Wiem gdzie są ci tzw. przez ciebie "ukraińcy", właśnie siedzą (napierdoleni za moje pieniądze) w parku i drą te małpie mordy.


A może piją za swoje, zarobione. Nie do pomyślenia, co?
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-12-17, 16:30 2
CiepłyOtworek napisał/a:

A może piją za swoje, zarobione. Nie do pomyślenia, co?



motylek w dupie niezadowolony, bo myśli, że wszyscy zabierają mu socjal
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-12-17, 16:39 1
CiepłyOtworek napisał/a:

A może piją za swoje, zarobione. Nie do pomyślenia, co?



Tak, ruskie ścierwa i praca... weź ty się 0dbytek zastanów. Zakładając, że jakiś artiom faktycznie sam by zapracował na wódkę, to u nich jest podobno jakaś wojna domowa.

darek1234 napisał/a:

motylek w dupie niezadowolony, bo myśli, że wszyscy zabierają mu socjal



Nigdy nie dostałem ani grosza. Ale ty nie raz wspominałeś, że masz małego banderkę, więc ciągniesz 500/800+. twoja nataszu dostaje też na samotną matkę i pewnie jeszcze jakieś dodatki dla zwierząt ze wschodu, więc mi tu nie pierdol, bo to ja płacę na ciebie. Na kolana przed polskim panem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie