18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
guliusz 2023-12-16, 20:34 5
Marian33 napisał/a:

Dlatego już nie jeżdzę KM mimo że mam za darmo, za dużo zjebów panoszy się w tych autobusach, kiedyś 2 patusów postanowiło rzucić sobie petardę pod tylne drzwi, ja siedziałem bliżej środkowych drzwi ale i tak nie było to przyjemne bo huk z zaskoczenia do tego było wcześnie rano, myślałem że zaraz ich tam rozjebię, na najbliższym przystanku kazałem im wypierdalać albo sam ich wyniosę spierdalali z ppdkulonym ogonem, kierowca i pasażerowie zero reakcji.


A potem się obudziłeś ze zlanymi gaciami

Zgłoś
Avatar
klaszczebrwiami 2023-12-16, 20:43 8
No patola, to prawda. Aczkolwiek o ryżym towrzyszu herr Tusku to dobrze gada. Teraz się dopiero zacznie bida pod rządami ryżego, Trzaskowskiego i Hołownii
Zgłoś
Avatar
poliqon 2023-12-16, 20:44 2
klaszczebrwiami napisał/a:

No patola, to prawda. Aczkolwiek o ryżym towrzyszu herr Tusku to dobrze gada. Teraz się dopiero zacznie bida pod rządami ryżego, Trzaskowskiego i Hołownii



Nie są oni problemem właśnie, a ci lewaccy faszyści z partii razem i ta reszta tych komuszych czerwonych świń. Ludzie nie zdają sobie sprawy nawet że to jest zupełnie inna lewica już niż za czasów SLD. To jest po prostu faszystowskie czerwone bydło, 10 razy gorsze od PiS. Będziecie mieć program PRL+ ale taki na pełnej kurwie, zobaczycie wtedy co to bat i but na plecach dopiero.
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2023-12-16, 20:48
Jeszcze ją trzyma , powinien kopa dać jeszcze na rozpęd
Zgłoś
Avatar
poliqon 2023-12-16, 20:54
dOpieca napisał/a:

Jeszcze ją trzyma , powinien kopa dać jeszcze na rozpęd



Chciał ją wyruchać na odchodne pewnie ale nie chciał mu stanąć przy tylu ludziach. Też miałem takę sytuację nie udało mi się ręką nawet nakłonić go do współpracy
Zgłoś
Avatar
Michu_XXX69 2023-12-16, 20:55 18
klaszczebrwiami napisał/a:

No patola, to prawda. Aczkolwiek o ryżym towrzyszu herr Tusku to dobrze gada. Teraz się dopiero zacznie bida pod rządami ryżego, Trzaskowskiego i Hołownii



Zobaczysz - cała Twoja rodzinka będzie musiała iść do pracy
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-12-16, 21:36 7
klaszczebrwiami napisał/a:

No patola, to prawda. Aczkolwiek o ryżym towrzyszu herr Tusku to dobrze gada. Teraz się dopiero zacznie bida pod rządami ryżego, Trzaskowskiego i Hołownii



dgfdfg napisał/a:

Chciał ją wyruchać na odchodne pewnie ale nie chciał mu stanąć przy tylu ludziach. Też miałem takę sytuację nie udało mi się ręką nawet nakłonić go do współpracy



Odnoszę wrażenie, że jesteście pojebani jak ta panna z filmu, albo nie mieszkaliście w Polsce przez ostatnich 8 lat
Zgłoś
Avatar
sadol001 2023-12-16, 21:48 10
klaszczebrwiami napisał/a:

No patola, to prawda. Aczkolwiek o ryżym towrzyszu herr Tusku to dobrze gada. Teraz się dopiero zacznie bida pod rządami ryżego, Trzaskowskiego i Hołownii



do roboty się weź, a nie pierdolisz, że bieda.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-12-16, 21:59 1
darek1234 napisał/a:

Odnoszę wrażenie, że jesteście pojebani jak ta panna z filmu, albo nie mieszkaliście w Polsce przez ostatnich 8 lat



To prawda, żaden inny "rząd" nie wpuściłby do kraju tego jebanego ruSSkiego gówna z zaporoża.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-12-16, 22:24 2
motylekwbrzuchu napisał/a:

To prawda, żaden inny "rząd" nie wpuściłby do kraju tego jebanego ruSSkiego gówna z zaporoża.



Normalny rząd odciąłby Podlasia od zasiłków i zabrałby prawa wyborcze oraz internet. Ciesz się, że możesz jeszcze pisać swoje brednie
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-12-16, 22:28 2
darek1234 napisał/a:

Normalny rząd odciąłby Podlasia od zasiłków i zabrałby prawa wyborcze oraz internet. Ciesz się, że możesz jeszcze pisać swoje brednie



Ja akurat mieszkam po zachodniej stronie Polski. Napierdalasz na tych obciągaczy żydowskiego siurka z pisu, a gdyby nie oni, to dalej chlałbyś bimber na swoim zasranym zaporożu Hipokryzja jak chuj. Normalny rząd odebrałby banderowskim świniom nasze ziemie, a wy gówno byście zobaczyli a nie pomoc.
Zgłoś
Avatar
habiTEK 2023-12-16, 22:35 4
@Ronin69

<gif z tuskiem>

jakim trzeba byc zjebem umyslowym zeby wstawic tutaj tuska,
do filmiku ze spierdolina umyslowa ?
Zgłoś
Avatar
klaszczebrwiami 2023-12-16, 23:26 1
Michu_XXX69 napisał/a:

Zobaczysz - cała Twoja rodzinka będzie musiała iść do pracy



Akurat cała moja rodzinka pracowała ciężko do tej pory ale teraz wszyscy się zwalniamy i będziemy siedzieć na bezrobociu, ssać socjale niczym Tusk niemieckie kutasy. A płacić na nas będzie Warszafka, krakuf i Gdańsk. Teraz jak jest ryży u władzy razem z Czaskowskim i Hujownią to tylko praca na czarno. Na sługusów Berlina i Kremla łożył nie będę. A jak za jakiś czas Putin wjedzie tu z butem to spierdalam bo za Tuska, Czaskoskiego i Hujownię bić się nie będę Proste. Wam radzę to samo.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-12-17, 1:41 1
klaszczebrwiami napisał/a:

nowy post Wysłany: Wczoraj 23:26 C



Ja pierdolę! Ja rozumiem, że motylek w dupie jest pojebany - choć mądrze zrobił, że spierdolił z Podlasia, chyba że zmienili mu miejsce zasiłkowe - ale co wy żrecie za gówno, co pijecie?! Jak bardzo trzeba być pierdolniętym na umyśle, żeby wytworzyć nową jednostkę chorobową pt. Kaczy pedał i jego fobie?!
Zgłoś
Avatar
berhol 2023-12-17, 4:58
Uśpił Bym!
Zgłoś