18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
Anal_Intruder_69 2023-12-31, 12:14 9
W sumie nie dziwota. Naogląda się taki na portalach społecznościowych, czy tam na Youtubie jak ludzie żyją w Europie, USA i potem porównuje swój żywot do tego, co widział na smartfonie. W Europie czysto, każdy jeśli chce, to pracę ma, domy murowane, otynkowane, wielopokojowe, bezpieczne. Infrastruktura zrobiona przez fachowców, linie elektryczne bezpieczne, ruch drogowy zorganizowany, brak śmieci na ulicy, klaksonów używa się w 99% wtedy kiedy trzeba... Można by tak wymieniać w nieskończoność.
A u nich syf, bród, smród, tandeta, bieda, bezrobocie, slumsy i brak jakichkolwiek perspektyw na poprawę warunków życia, jeśli urodził się nie w tej kaście co trzeba. Albo w rodzinie, która nie miała na edukację i do końca życia będzie bezwartościowym robakiem, którego pracodawca na czarno, bez sprzętu i szkolenia wyśle do naprawy plątaniny kabli na słupie wysokiego napięcia z jednym wylosowanym na chybił-trafił z koszyka śrubokrętem i drabiną z bambusa posklejaną na taśmę malarską.

Smartfona i neta ma teraz każdy, nawet w murzynowie. Nic dziwnego, że jedni widząc różnicę "jak można żyć" i "jak żyję ja" popełniają samobóje. Murzyny z kolei HAJDA na ponton i do Europy...
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2024-01-02, 9:27
@up

Opisałeś Francję.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-01-03, 3:47
Najrozsądniejsza decyzja w jego życiu
Zgłoś
Avatar
TomekTJ 2024-01-06, 2:22
Czy mi się wydaje czy ta baba co się tam darła nagle zaczeła udawać karetkę?
Zgłoś