18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
takamahi 2023-09-01, 15:12
No, Superman w przebraniu Spidermana wpierdolił Batmanowi w przebraniu Supermana, wszystko jasne.
Zgłoś
Avatar
chceszczynie 2023-09-01, 15:47
takamahi napisał/a:

No, Superman w przebraniu Spidermana wpierdolił Batmanowi w przebraniu Supermana, wszystko jasne.



ten co padł, to był raczej Batman przebrany za Supermana przebranego za Spidermana
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2023-09-01, 16:01 4
Supermen powinien latać i strzelać laserami z oczu. Spiderma nie miałby żadnych szans. W jednym z odcinków, Supermen był równie szybki (albo i szybszy) jak światło (to byl chyba Superman III, gdzie człowiek w majtkach założonych na rajtuzy tak się rozpędził, że cofnął czas). Skoro więc Spermen jest szybszy od światła, to tym bardziej byłby szybszy od człowieka ugryzionego przez pająka.

A poza tym, na Człowieka-Pająka najskuteczniejszy jest Człowiek-Gazeta, albo Człowiek-Kapeć.
Zgłoś
Avatar
Higvam 2023-09-01, 16:31 4
pięść zaciśnięta na kryptonicie zawsze działa na tego gagatka
Zgłoś
Avatar
R................N 2023-09-01, 19:16 1
Nazhir napisał/a:

Supermen powinien latać i strzelać laserami z oczu. Spiderma nie miałby żadnych szans. W jednym z odcinków, Supermen był równie szybki (albo i szybszy) jak światło (to byl chyba Superman III, gdzie człowiek w majtkach założonych na rajtuzy tak się rozpędził, że cofnął czas). Skoro więc Spermen jest szybszy od światła, to tym bardziej byłby szybszy od człowieka ugryzionego przez pająka.
A poza tym, na Człowieka-Pająka najskuteczniejszy jest Człowiek-Gazeta, albo Człowiek-Kapeć.



Nie Spermen tylko Sperman. Zjebał się ze zjebanego Star Trek-a i siedzi teraz w piwnicy i wirtualne piwa zbiera. Co Ty kurwa Spermanowizji nie oglądasz !!!… i w sumie masz racje, bo gówniane filmy wstawia.
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2023-09-01, 20:50
Cipkoman vs pizdoman
Zgłoś
Avatar
SirPEWLOK 2023-09-01, 21:03
Mnie bardziej ciekawi... Czemu spidermanowi w 11 sekundzie dorobiono włosy pod pachą...
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-09-02, 4:38
A mi pod ff nie odtwarza, a na operze i owszem? Ktoś coś?
Zgłoś
Avatar
Jarek_Wielki 2023-09-02, 8:22
mazga50 napisał/a:

A mi pod ff nie odtwarza, a na operze i owszem? Ktoś coś?



Opera dla pedałuf - dlatego odtwarza!
Zgłoś