18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Fire_Penguin 2013-12-17, 14:28 9
Kiedyś to były kabarety... a teraz to jest kupa komercyjnego, nie śmiesznego gówna.
Zgłoś
Avatar
osa79 2013-12-17, 15:56 2
"Kabaret Młodych Panów" powinni za jaja dawno temu powiesić za używanie wyrazu "kabaret"...
Zgłoś
Avatar
Jackofspam 2013-12-17, 20:45
po tym żarcie wnioskuje że repertuar w kinach był niesamowity
Zgłoś
Avatar
Hexar 2013-12-17, 21:37
Już z 10 razy to oglądałem... Za każdym razem tak samo śmieszy i jest tak samo dobre
Zgłoś
Avatar
FunkyKoval 2013-12-17, 21:39
Jackofspam napisał/a:

po tym żarcie wnioskuje że repertuar w kinach był niesamowity



Czasami trafiały się fajne produkcje, typu Mechagozdzilla, Star Wars, czy Neverending Story. Problemem były zawsze bilety, bo dostępne wyłącznie u koników, 5 razy drożej. Na te sense chodziło się po kilkanaście razy, bo zawsze jakaś dobra dusza otwierała wyjście awaryjne i tym sposobem zawsze można było iść za darmo do kina, tuż po zakończeniu obowiązkowej Polskiej Kroniki Filmowej. Filmy były wyświetlane całymi tygodniami, teraz co kilka dni zmienia się repertuar. Inną sprawą jest zanikająca wartość merytoryczna filmów starych, w zestawieniu ze współczesnymi współczesnych.

Kobuszewski, jak jeszcze występował, miał niesamowity dar, bo wychodził na scenę, nic nie mówił, nic nie robił, a ludzie płakali ze śmiechu, natomiast Gołas, gdyby był aktorem amerykańskim, to miałby już z 5 Oskarów za swoje role.
Zgłoś
Avatar
Goger 2013-12-17, 21:42
Moim zdaniem średnie, czasem coś śmiesznego im się uda...
Zgłoś
Avatar
grey_warden 2013-12-17, 21:54
Bez wulgaryzmów, bez pajacowania, bez robienia z widza debila. Świetna robota! Szkoda, że współczesne kabarety nie mają takiego poziomu... jak ktoś chce zryć sobie psychikę, polecam kabaret Mumio
Zgłoś
Avatar
skipperPL 2013-12-17, 22:04
Przypadek 3 dni temu ojciec mi to własnie pokazywał ^^
Zgłoś
Avatar
dmesg 2013-12-17, 22:08
Ech... W ciemno piwo dałem, bo i tak niemal na pamięć znam
Mistrzostwo w czystej postaci. Kabareciarze dzisiejsi mogą się uczyć od Klasyków sposobu rozweselania narodu. Zauważyliście, że obecnie często największy poklask publiczności zyskuje użycie wulgaryzmów? Czy to ludziom kultura opada a wraz z nim poziom kabaretów czy odwrotnie?
Zgłoś
Avatar
AndcRew 2013-12-17, 22:10
Jakieś niesamowicie śmieszne to to nie jest. Może ma klimacik itd, ale do świetnych skeczy bym tego nie zakwalifikował. Aktorzy świetni, teksty przeciętne.
Zgłoś
Avatar
k................o 2013-12-17, 22:20 2
Za Kobuszewskiego zawsze piwko!
Zgłoś
Avatar
x................n 2013-12-17, 22:25
a mi się w ogóle nie podobało... to ja już wolę 13 Posterunek niż te kabarety
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2013-12-17, 22:28
Najlepsze jest to ze Pan Wiesław Gołas jest starszy od Pana majstra (Pan Jan Kobuszewski).
ot młodszy majster.
Zgłoś
Avatar
OzzykxD 2013-12-17, 22:50
Wydaje mi się, że kiedyś to już było, ale tak zajebisty kabaret, że nawet szukać mi się nie chce a warto by nowi użytkownicy też to zobaczyli.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie