18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
picolo 2021-03-18, 17:57
Żeby mieć dłuższe wakacje trzy tysiące kilometrów od domu.
Zgłoś
Avatar
RaysonPL 2021-03-18, 17:58 5
ANALizator napisał/a:

Samochody to sie zaczynają od 80k pln, i to używane .. reszta to złom pierdolony dla biedoty, też jak nowy z salonu



ANALNY LIZATOR co ty pierdolisz? Chyba dawno dupy komuś nie wylizałeś
Zgłoś
Avatar
Etheriel 2021-03-18, 18:16 8
RaysonPL napisał/a:

ANALNY LIZATOR co ty pierdolisz? Chyba dawno dupy komuś nie wylizałeś



Widzę codziennie na drogach pseudo kierowców w samochodach za 80k plus... Na samochód stać ale pieniążki nie nauczą ich jeździć. Zrobili prawo jazdy za loda i samochodem rekompensują małego chuja i niedojebanie umysłowe.
Zgłoś
Avatar
S................n 2021-03-18, 18:26 2
ANALizator napisał/a:

Samochody to sie zaczynają od 80k pln, i to używane .. reszta to złom pierdolony dla biedoty, też jak nowy z salonu



Haaaaaa! Ale żeś teraz podniósł ciśnienie biedakom. A tak na poważnie , wolę tłuc dupę w amerykańskim aucie z Vką ( lub H6 boxerem ) za kilkanaście tysi na pełnej kurwie niż VAGiem za 80 tysi + . Islandia ma coś pięknego czego Polska nie ma (bo jest na smyczy UE) ,możliwość eksploatowania amerykańskich aut i europejskich z amerykańskiego rynku bez pierdolonych przeróbek świateł i iinnych chujów mójów i pierdolenia o ekologii. Przymierzam się do Suburbana z V8 ( 7.4 litra- jebać biedę ) z 1999 roku.
Zgłoś
Avatar
paul000 2021-03-18, 19:17 1
ANALizator napisał/a:

Samochody to sie zaczynają od 80k pln, i to używane .. reszta to złom pierdolony dla biedoty, też jak nowy z salonu



Samochody to się zaczynają od 500k pln netto biedaku, za 80 to złom pierdolony dla biedoty. Kurwa co za debil.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2021-03-18, 19:52 4
ANALizator napisał/a:

Samochody to sie zaczynają od 80k pln, i to używane .. reszta to złom pierdolony dla biedoty, też jak nowy z salonu



Tato ci tak powiedział po którejś kurwie jak mu passek nie odpalił przy ostatnich mrozach ?

Zgłoś
Avatar
OnCo 2021-03-18, 21:06 1
ANALizator napisał/a:

Samochody to sie zaczynają od 80k pln, i to używane .. reszta to złom pierdolony dla biedoty, też jak nowy z salonu



E, ja tam lubię bieda motoryzację - zawsze mnie bardziej interesowały gnioty i tanie dupowozy, bo ciekaw byłem jak to sobie radzi i wytrzymuje.

Swoją drogą to jedni lubią drogie wakacje ol inclusive, a inni jarają się jeżdżąc autostopem i śpiąc w krzakach.
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2021-03-18, 21:24
ANALizator napisał/a:

Samochody to sie zaczynają od 80k pln, i to używane .. reszta to złom pierdolony dla biedoty, też jak nowy z salonu



znałem kiedyś takiego starego Irlandczyka, miał dwa Puby, przy czym jede kupił żonie, żeby się nie nudziła, więc był fatalnie zarządzany, i były tam czwartki Bingo dla lokalnych emerytek.
Miał oprócz tego w pit różnych biznesów mniejszych i większych, i z jakiegoś powodu jeżdził codziennie rzklekotaną Toyotą, z urwanym zderzakiem.
A widziałem też takie suwy, za więcej niż 80 000 tak na oko to z 180 000 ale euro. I jeździli nimi z jakiegoś powodu Murzyni, albo Cyganie, Czasem Rumuni.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2021-03-19, 1:16
ANALizator napisał/a:

Samochody to sie zaczynają od 80k pln, i to używane .. reszta to złom pierdolony dla biedoty, też jak nowy z salonu



Pierdolona Biedota to z salonach kupuje.
Do prawdziwych ludzi salon przyjeżdża na posiadłość oferując samochody.
Zgłoś
Avatar
dEboo 2021-03-19, 11:01 1
ANALizator napisał/a:

Samochody to sie zaczynają od 80k pln, i to używane .. reszta to złom pierdolony dla biedoty, też jak nowy z salonu



Ty jebany debilu, kupuje taki idiota jak ty auto za 80 kafla a za 2 -3 lata już możesz sprzedać za 60 xD. Zawsze miałeś łeb do interesów. Ale to dobrze takich jak ty trzeba ruchać i na nich zarabiać.
Zgłoś
Avatar
A................r 2021-03-19, 15:26
i się dziwicie że polki wolą arabusów potem .. bo w tym kraju jest mentalność pierdolonego biedaka białego brudasa, tak cena nie jest ważna, ale jakość idzie z ceną i tyle, nie kupisz nic normalnego do pewnej kwoty

dEboo napisał/a:

Ty jebany debilu, kupuje taki idiota jak ty auto za 80 kafla a za 2 -3 lata już możesz sprzedać za 60 xD. Zawsze miałeś łeb do interesów. Ale to dobrze takich jak ty trzeba ruchać i na nich zarabiać.



normalny typ się nie przejmuje takimi bzdurami, jak po 2-3 latach biore nowy a stary oddaje i sram na to ile mam taniej następny za to , nie interesuje mnie to totalnie

Araby jak z dubaju do krakowa lecą do nas, to jak na gówno na nas patrzą, i bardzo dobrze
Zgłoś
Avatar
G................r 2021-03-19, 15:55
nono12, żenić kosę
Zgłoś
Avatar
S................n 2021-03-19, 20:17
ANALizator napisał/a:

i się dziwicie że polki wolą arabusów potem .. bo w tym kraju jest mentalność pierdolonego biedaka białego brudasa, tak cena nie jest ważna, ale jakość idzie z ceną i tyle, nie kupisz nic normalnego do pewnej kwoty
normalny typ się nie przejmuje takimi bzdurami, jak po 2-3 latach biore nowy a stary oddaje i sram na to ile mam taniej następny za to , nie interesuje mnie to totalnie
Araby jak z dubaju do krakowa lecą do nas, to jak na gówno na nas patrzą, i bardzo dobrze



Nie pierdol ziomuś, kupisz, ale musisz się przejechac kawałek za granicę, zobacz po ile u mnie auta stoją (z oryginalnym przebiegiem i historią- wymóg na Islandii). Powiem Ci tak, nawet jakbym zarabiał te pieniążki co tu tylko w Polsce, ale miał ta wiedzę nt. samochodów z islandzkiego rynku, to kurwa mimo przeprawy promowej, podrózy przez Danię i Niemcy , no i cło wybrałbym coś z tego rynku. A teraz w dobie kryzysu mozna trafić zajebiste auta za grosze. Przykład? Kupiłem Subaru Tribekę 3.0 z 2007 (170000km w kołach) za 250000ISK to jest jakieś 7.612PLN, patrzę na otomoto, ten sam model tylko z 2006 i 217000km w kołach 26900PLN- dziękuję dobranoc

Żeby byc do końca szczerym w mojej Tribece uszkodzony jest czujnik ABS w jednym kole i czujnik przędkości samochodu, dla mnie to groszwe sprawy bo części i tak ciągnę hurtowo z Litwy

Aha i jeszcze jedno, nowiutkie auta to dla mnie gówno, a wiesz czemu? bo wszystkie są robione na jedno kopyto tak jakby wszystkie projektowali bracia, wjebać ledów ile się da, plastiku najebane do chuja , skóra przeciera sie już po 50000km (o ile jej uświadczysz, czujników najebane do przesady, wyżyłowane silniki (np 1.6 turbo smiech na sali), jebane DPFy ale taka moda bo przecież ocieplenie klimatu i inne bzdury. Dobrych aut już niema ziomek, producenci celowo obnizają żywotność auta, tak jak producenci telefonów.
Zgłoś
Avatar
dominator76 2021-03-21, 14:56
ANALizator napisał/a:

Samochody to sie zaczynają od 80k pln, i to używane .. reszta to złom pierdolony dla biedoty, też jak nowy z salonu



Super taka dacia Duster jest od 89.990 Zawsze tez w tej cenie mozesz Ładę kupić Maliniaku.
Zgłoś