18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Avatar
chorym 2024-07-10, 17:37 13
''O samochód zapierdala, ale to nic, przecież wchodzę na pasy''
Zgłoś
Avatar
Cudak 2024-07-10, 17:50
Mieli pierwszeństwo, i będzie wina kierowcy. Bardzo chcieli mu to udowodnić, za wszelką cenę.
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-07-10, 18:40 15
chorym napisał/a:

''O samochód zapierdala, ale to nic, przecież wchodzę na pasy''



Chodzą jakby wrócili z wizyty w Polszzy
Zgłoś
Avatar
xoxoConMan 2024-07-10, 19:39
No ale noty za styl nie będą wysokie.
Zgłoś
Avatar
Edys45 2024-07-10, 20:17 3
Niva hamulców Nima
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-10, 20:52 3
Jakie to postępowe zachowanie, wpierdolić się prosto pod jadący samochód
Zgłoś
Avatar
klaszczebrwiami 2024-07-10, 21:11 3
Powiedzieli sobie: Chuj przecież w tej zajebistej Polsce piesi mogą się wpierdalać pod mknące samochody, to i my też możemy. O, patrzcie!
Chuj że można poczekać te 2 sekundy.....2 kurwa sekundy!!! Nie, lepiej wejść pod koła.
Ja bardzo często staje przed pasami jakieś 5 metrów bo jeszcze jakiś debil zacznie gwałtownie hamować i niebezpieczeństwo gotowe. Stoję 5 metrów przed pasami i jak wszystko przejedzie to idę przez przejście ŻWAWO.
A tak w ogóle to najlepiej przechodzi się w miejscach niedozwolonych bo wtedy można stać przy samej krawędzi i żaden kierowca nie odpierdala gwałtownego hamowania a ja sobie na spokojnie czekam aż wszyscy przejadą i jest naprawdę super.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-11, 1:49 1
Zgłoś
Avatar
Limpid 2024-07-11, 8:26
Jebani kretyni włażą pod koła mimo że widzą że samochód nie hamuję, to na złość czy jak? Tym bardziej że to Rosja a tam każdy jeździ po swojemu
Zgłoś
Avatar
Kroki71 2024-07-11, 9:39
Tępa dzida z dzieckiem na dodatek włazi prosto pod samochód. Myślała że się zatrzyma w miejscu. Jak przeżyło to może jej coś rozumu z dupy do głowy przejdzie...?
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-07-11, 16:39
Siriuz napisał/a:

Jakie to postępowe zachowanie, wpierdolić się prosto pod jadący samochód


Nie powiesz mi że nawet u was, na przejściu dla pieszych bez świateł, samochód ma prawo przejechać pieszych na środku przejścia dla pieszych (nie "zamierzających na nie wejść" jak u nas).
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-11, 17:13
majeńka napisał/a:

Nie powiesz mi że nawet u was, na przejściu dla pieszych bez świateł, samochód ma prawo przejechać pieszych na środku przejścia dla pieszych (nie "zamierzających na nie wejść" jak u nas).



Nie będę Ci cytował polskich paragrafów bo po chuj. Powiem krótko art. 14 ust. 1 pkt 1 Ustawy Prawo o ruchu drogowym. Co ciekawego Wam odjebał ostatnio Zelenski w przepisach, że tak się aktywowałaś? Ten kundel był w Warszawie ostatnio, wiesz? Zablokowali pół miasta, żeby przypadkiem go ktoś nie odjebał i żebyśmy nie musieli się tłumaczyć przed Amerykanami.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-12, 0:40
majeńka napisał/a:

Nie powiesz mi że nawet u was, na przejściu dla pieszych bez świateł, samochód ma prawo przejechać pieszych na środku przejścia dla pieszych (nie "zamierzających na nie wejść" jak u nas).



Art. 13. 1. Pieszy wchodzący na jezdnię lub torowisko albo przechodzący przez jezdnię lub torowisko jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz, z zastrzeżeniem ust. 2 i 3, korzystać z przejścia dla pieszych.

1a. Pieszy znajdujący się na przejściu dla pieszych ma pierwszeństwo przed pojazdem. Pieszy wchodzący na przejście dla pieszych ma pierwszeństwo przed pojazdem, z wyłączeniem tramwaju.

Kierowca to nie medium, nie czyta w myślach pieszych i nie wie jaki mają zamiar, dlatego w kodeksie drogowym nie ma nic o zamiarach, pieszy ma pierwszeństwo jak wchodzi na przejście. Tylko tyle i aż tyle.
Zgłoś