18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Watermelon 2022-03-29, 13:00 4
Nie oglądać, nic tu sie nie dzieje, stracone 44 sekundy tylko. Spamer poczekalni znowu gowno wstawia.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2022-03-29, 13:03 2
przynajmniej siedza na dupie u siebie i nie zalewaja Polski wpierdalajac sie w kolejke po mieszkanie, do lekarzy, w urzedach itd
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-03-29, 13:05 3
Dzisiaj napisał/a:

przynajmniej siedza na dupie u siebie i nie zalewaja Polski wpierdalajac sie w kolejke po mieszkanie, do lekarzy, w urzedach itd


małą nieścisłość, ruska agentura przenika jako uchodźcy dosłownie w setkach jak nie tysiącach do całej europy, głównie polski.
Zgłoś
Avatar
Hexagon 2022-03-29, 13:09 2
Dzisiaj napisał/a:

przynajmniej siedza na dupie u siebie i nie zalewaja Polski wpierdalajac sie w kolejke po mieszkanie, do lekarzy, w urzedach itd



no nie u siebie tylko na Ukrainie i siedzą na dupie tylko dostają po dupie )))
ajka chce sobie poprawić humor to sprawdzma jakie mają straty .. i juz dzięń udany ))
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-03-29, 13:43 2
Hexagon napisał/a:

no nie u siebie tylko na Ukrainie i siedzą na dupie tylko dostają po dupie )))
ajka chce sobie poprawić humor to sprawdzma jakie mają straty .. i juz dzięń udany ))



bardzo dobra wypowiedź.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2022-03-29, 14:20 4
Skubany rzucił nim jak ścierką
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2022-03-29, 15:31 17
pytolsky napisał/a:

Skubany rzucił nim jak ścierką



właśnie ten gość na końcu jest najlepszy. Ni chuj nie widział całego zajścia bo się nigdzie na filmie nie pojawia oprócz momentu gdy wchodzi tam za tym typkiem po raz ostatni żeby go za ucho targnąć czyli summa summarum zobaczył typka który wychodzi ze sklepu jakiś podniecony niezdrowo, zerka że aferka więc patrzy za nim i jak się już upewni kto jest agresorem to jeb typem o glebe. Piękna postawa.
Zgłoś
Avatar
djoshin 2022-03-29, 19:17 4
wilk i zając wymiata
Zgłoś
Avatar
brylski11 2022-03-29, 20:41
To break-dance czy walka ??
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2022-03-29, 23:31 3
Halman napisał/a:

małą nieścisłość, ruska agentura przenika jako uchodźcy dosłownie w setkach jak nie tysiącach do całej europy, głównie polski.



tak kurwa ja jestem np. takim ruskim agentem bo wkurwiam sie jak ukry wbijaja do apteki i dostaja lek na recepte - bez recepty, jak ukry dostaja mieszkania i nie byli scigani za kagance a na polakow do ostatniego dnia trwalo polowanie przez mundurowe psy.

nie trzeba szukac po internecie i sluchac opowiadan, kolegi siostry brata kolezanki matka... z pierwszej reki relacja :

stary nadziany ukrainiec przyjety jako biedny uchodzca. Spierdolil z terenow oddalonych od najblizszego ruska o 5.000km. W dniu w ktorym uslyszal o nadawaniu PESEL - ZARZĄDAŁ : wizyty o 3 specjalistów oraz przeglądu i naprawy uzebienia. Wkurwil sie i nie chcial przyjac do wiadomosci, ze to tak nie dziala.

Hexagon napisał/a:

no nie u siebie tylko na Ukrainie i siedzą na dupie tylko dostają po dupie )))
ajka chce sobie poprawić humor to sprawdzma jakie mają straty .. i juz dzięń udany ))



ja pierdole chuja wiesz co sie dzieje, skoro ocenzurowali ruskich. Wg ukraincow - ruscy stracili 3 okrety wojenne i traca z 5 milionow zolnierzy dziennie. Kurwa przez 2 lata byles karmiony zjebanymi statystykami covidowymi w ktore wierzyles? Teraz wieszysz w satystyki propagandowe? Tak naprawde CHUJA wiemy co gdzie i jak...
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2022-03-30, 8:54
Dzisiaj napisał/a:


ja pierdole chuja wiesz co sie dzieje, skoro ocenzurowali ruskich.



nie no, chuja, to akurat wiem, że masz ruskiego w gardle ))))
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2022-03-31, 11:07
skywalker75 napisał/a:

nie no, chuja, to akurat wiem, że masz ruskiego w gardle ))))



pomyliles komentarze z smsem do swojego ojczyma
Zgłoś