18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:08
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
żmij 2024-08-07, 20:43 3
No i teraz nie wiadomo komu kibicować...
Coś jak z wojną na upaine; nie chcę, żeby upadlińcy wygrali, ale chciałbym, żeby moskale przejebały...

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-07, 20:48 5
W życiu nie wsiądę do autobusu.

Tam śmierdzi moczem, potem, skarpetami i psim gównem. Współczuję kierowcy, musi resztę życia spędzić w tym syfie...
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-08-07, 20:55 34
smc napisał/a:

W życiu nie wsiądę do autobusu.
Tam śmierdzi moczem, potem, skarpetami i psim gównem. Współczuję kierowcy, musi resztę życia spędzić w tym syfie...



Porzuć Kijów, Jekaterynburg czy gdzie tam mieszkasz, przyjedź do Polski i spróbuj tutaj.
Śmierdzi znacznie mniej.

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-07, 21:07 7
W życiu. Nawet w Nowym Yorku śmierdziało w autobusie. Po prostu uważam, że to jest pojazd do przewożenia bydła.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2024-08-07, 21:22 6
Najwidoczniej kierowca nie miał biletu.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-08-07, 21:45 9
żmij napisał/a:

No i teraz nie wiadomo komu kibicować...
Coś jak z wojną na upaine; nie chcę, żeby upadlińcy wygrali,(...)



Znaczy, że jak Ukraina wygra, to nas zaatakuje, czy kurwa masz jakieś inne spierdolone urojenia i psychozy bazujące na sowiecko goebelsowskiej propagandzie???

______________

Nie oszukujmy się, mamy III WW.
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-08-07, 22:11 3
smc napisał/a:

W życiu nie wsiądę do autobusu.
Tam śmierdzi moczem, potem, skarpetami i psim gównem. Współczuję kierowcy, musi resztę życia spędzić w tym syfie...



Dokładnie ja tam narzygałem to jest nas dwóch szkoda życia

[ Dodano 2024-08-07, 22:14 ]
smc napisał/a:

W życiu. Nawet w Nowym Yorku śmierdziało w autobusie. Po prostu uważam, że to jest pojazd do przewożenia bydła.



A samolotami latasz? No to tam jebie jeszcze bardziej i ludzie jeszcze większe świnie. No chyba że w stanach byłeś piechotą to zrozumiem.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-07, 22:46 1
Przyznam się, że tylko kilka, może kilkanaście razy leciałem, ale biznesem, więc było trochę lżej. Preferuję bliższe destynacje, ogólnie okolice alpejskie, więc samochód segmentu F jest raczej podstawą.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-08-07, 23:14 5
Geraldinio napisał/a:

Znaczy, że jak Ukraina wygra, to nas zaatakuje, czy kurwa masz jakieś inne spierdolone urojenia i psychozy bazujące na sowiecko goebelsowskiej propagandzie???



Powiedzieć, że jesteś tępy, to jak nic nie powiedzieć.
Miłego wieczoru.

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-08-07, 23:22 3
żmij napisał/a:

No i teraz nie wiadomo komu kibicować...
Coś jak z wojną na upaine; nie chcę, żeby upadlińcy wygrali, ale chciałbym, żeby moskale przejebały...



Twoje odczucia nazywamy ambiwalentnymi. Uczucia ambiwalentne, to - w skrócie - uczucia sprzeczne same ze sobą. Podam najprostszy z możliwych przykład:
Znienawidzona przez zięcia teściowa rozbiła się najnowszym modelem merola, należącego do tegoż zięcia i zdechła. I tu w grę wchodzą uczucia ambiwalentne, które objawiają się bardzo specyficzną burzą mózgu, o treści mnie więcej takiej: "" Kurwa, super, że się w końcu rozjebała ta stara kurwa i zdechła, ale na Boga!!!!! kurwa !!! dlaczego moim ulubionym mercem ???!!!
Zgłoś
Avatar
Gunter88 2024-08-08, 10:09 3
Miał zahamować na full to gosc by wyleciał przez szybę.
Zgłoś
Avatar
loky 2024-08-08, 16:19 1
Jak znikomą inteligencją trzeba się cechować by zaatakować kierowcę podczas jazdy? Co może pójść nie tak?
Zgłoś
Avatar
Cyfra1 2024-08-08, 17:24
kierowcy trzeba przyznac ze tyle po ryju sklepal a nadal sie udalo obronic przed ta pizda w rorkach brawo
Zgłoś
Avatar
GregorBrygadier 2024-08-08, 19:05
smc napisał/a:

W życiu. Nawet w Nowym Yorku śmierdziało w autobusie. Po prostu uważam, że to jest pojazd do przewożenia bydła.



jest to pojazd do przewożenia ludzi ale bydło nauczyło się z niego korzystać
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie