18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Gniewomirek 2024-07-04, 23:26
oburpik napisał/a:

Nie zesrajcie się masz psa trzymaj go na posesji wolelibyście aby te kundel rozszarpały jakiegoś dzieciaka?



Mamo Debil
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-07-04, 23:35
darnext123 napisał/a:

Skurwiel przejechał psa bo nie chciało mu się czekać aż zejdą z drogi. Nie różni się dla mnie niczym od mordercy. Oby trafił na front a my zobaczymy go na filmiku jak skurwiel się wykrwawia przy spotkaniu z dronem.



z kabiny go nie widzial, standard na sadolu kopara wielki blind spot z przodu i zapierdalajacy kierownik

[ Dodano: 2024-07-04, 23:46 ]
rakaniczo napisał/a:

Każdy pies bez smyczy i kagańca powinien być odjebany na miejsu a wszelkie zażalenia i skargi odrzucone przed ich złożeniem.
Właściciel ponosi koszta za odjebanie, utylizację, papierkową robotę.
Jakby ktoś chciał napisać:
Co ty pierdolisz? fiesek jest łagodny, miluśki, wytrenowany, rasowy słucha się komend, kocha ludzi i ma rodowód z czasów Mieszka, huja wiesz o psach...
Może huja wiem, ale piwo dla koparkowego.



mam dwie suki border collie o godz 18 miejscowe dzieciaki dzwonią na domofon pytać się czy wyjdę z psami, idziemy za blok tam rozkładam swój fotelik biwakowy z decathlona otwieram piwko i przeglądam co tam na wykopie a dzieciaki bawią się z psami rzucają frieesbe głaskają przytulają, jak ktoś się pyta czy psy gryzą to mówię dam 1000zł jak ugryzie, jeden facet jak to usłyszał to nawet próbował prowokować psy i nic nie wyszło tak więc wszystko zależy od kundla i od właściciela ale również od tresury... a jako właściciel psów poniekąd się zgadzam bo to przede wszystkim do mnie i do moich psów podbiegają agresywne nieopanowane kundle których właściciel nie potrafi odwołać a czasami jeszcze jakieś pretensje...
Zgłoś
Avatar
Bruhh 2024-07-04, 23:53
Poligon do pracy jechal
Zgłoś
Avatar
oburpik 2024-07-05, 7:46
hasfar napisał/a:

Co Ty pierdolisz!?
I jeszcze inni debile piwa dają!
Zastrzelić, zarżnąć, zabić - ok, ale ta kurwa mu tylko krzywdę zrobiła.



No tak właśnie by wyglądało rozszarpanie przez te kundle człowieka podbiega jeden strzela podbiega reszta rozszarpuje... sram na was to nie człowiek to raz to nie jet miejsce na leżakowanie dwa to były bezpańskie trzy.

przestań bambikować masz kundla pilnuj go czy umyślnie nie wiem jak tak to dziwne fetysze tego kundel zupełnie nie jest mi szkoda policz sobie ile liczy cała wataha później pość bachora tą drogą na pewno wróci
Zgłoś
Avatar
rakaniczo 2024-07-06, 2:31
Cymesowy napisał/a:


mam dwie suki border collie o godz 18 miejscowe dzieciaki dzwonią na domofon pytać się czy wyjdę z psami, idziemy za blok tam rozkładam swój fotelik biwakowy z decathlona otwieram piwko i przeglądam co tam na wykopie a dzieciaki bawią się z psami rzucają frieesbe głaskają przytulają, jak ktoś się pyta czy psy gryzą to mówię dam 1000zł jak ugryzie,



Tak mówi każdy właściciel psa przecież. Napisałem to w poprzednim poście. A później zdziwienie, że warga odgryziona w najlepszym przypadku. Jak to? Przecież to border sroli, łagodny i kocha dzieci. Pewnie go dzieci sprowokowały.
Zgłoś
Avatar
hasfar 2024-07-08, 2:42
oburpik napisał/a:

No tak właśnie by wyglądało rozszarpanie przez te kundle człowieka podbiega jeden strzela podbiega reszta rozszarpuje... sram na was to nie człowiek to raz to nie jet miejsce na leżakowanie dwa to były bezpańskie trzy.
przestań bambikować masz kundla pilnuj go czy umyślnie nie wiem jak tak to dziwne fetysze tego kundel zupełnie nie jest mi szkoda policz sobie ile liczy cała wataha później pość bachora tą drogą na pewno wróci



Gdyby tylko ludzie opracowali jakieś urządzenie pozwalające człowiekowi przemieszczać się będąc bezpiecznym w środku, ale z możliwością oddania strzału przez okno...
Może dało by się do tego jakoś koło wykorzystać?
Zgłoś
Avatar
merkucio 2024-07-19, 20:43
oburpik napisał/a:

Nie zesrajcie się masz psa trzymaj go na posesji wolelibyście aby te kundel rozszarpały jakiegoś dzieciaka?



Jeśli to ruska kurwa, to jak najbardziej, a najlepiej syna operatora kpoarki.
Zgłoś