18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:54
Avatar
KapitanStuleja 2024-10-10, 20:42 17
W razie jak by zapomniał, że dostał wpierdol to mu pokażą nagranie. Dobrze mieć takich przyjaciół.

______________

Cześć. Szukam tutaj koleżanek i kolegów.
Zgłoś
Avatar
TrzeciaPyraNaTaczce 2024-10-10, 20:45 16
Za obity kacapskie ryj zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-10-10, 20:54 29
Klasyka kacapskiej mordy, niech mi nikt nie mówi, że tej nacji po ryju nie da się rozpoznać.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-10-10, 20:57 1
Wygląda jakby go przy tym wydymali ciągnąc za włosy.
Zgłoś
Avatar
krz30ychu 2024-10-10, 21:03 58
Kacapska młodzież ma wklepaną w "kulturowość" taką "imprezę" nazywającą się вписка. Dla niezaznajomionych z (ha tfu) cyrylicą - wpiska. Nie będę wdawał się w szczegóły, ale często kończą się one dużo gorzej niż ten filmik. Naćpane gwałcone 14-15latki, rozjebane menelskie chaty, czasem ofiary śmiertelne. Zwierzyniec w chuj.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-10-10, 21:11 4
Pozwalamy tym Ukraińcom takie rzeczy wypisywać jak wyżej i ruska/ukraińska propaganda ma tylko paliwo, żeby Ruscy nienawidzili Polaków.

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-10, 21:18 11
janusz_biznesu napisał/a:

Klasyka kacapskiej mordy, niech mi nikt nie mówi, że tej nacji po ryju nie da się rozpoznać.



zgadza się,ja ukra z kilkudziesięciu metrów rozpoznaje, ruska też ale ich na szczęście za mało w Polsce.
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2024-10-10, 21:23 25
janusz_biznesu napisał/a:

Klasyka kacapskiej mordy, niech mi nikt nie mówi, że tej nacji po ryju nie da się rozpoznać.



Tak ale głównie tylko Polacy potrafią rozpoznawać pewne różne cechy, Angol nie rozróżni Francuza od siebie czy Niemca Ja już na dystans 20 m widzę że typowo nie Polak nie wiem czemu tak jest podejrzewam że to przez naszą monokulturowość i historię że ciągle a to konspiracja a to coś i nam się w genach zakorzeniło rozpoznawanie swoich by nie dostać kulki. Teraz widzę grupę młodszych Ukraińców a grupę Polaków to z 50 m jestem w stanie ocenić czy to Polacy czy UK no ale to często jednak nie o sam wygląd chodzi...
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-10-10, 21:31 16
JednorękiBandyta napisał/a:

Tak ale głównie tylko Polacy potrafią rozpoznawać pewne różne cechy, Angol nie rozróżni Francuza od siebie czy Niemca Ja już na dystans 20 m widzę że typowo nie Polak nie wiem czemu tak jest podejrzewam że to przez naszą monokulturowość i historię że ciągle a to konspiracja a to coś i nam się w genach zakorzeniło rozpoznawanie swoich by nie dostać kulki. Teraz widzę grupę młodszych Ukraińców a grupę Polaków to z 50 m jestem w stanie ocenić czy to Polacy czy UK no ale to często jednak nie o sam wygląd chodzi...



Ale z kacapami to proste. Ten powyżej mógłby służyć za modela debilizmu i FAS w literaturze medycznej. Nisko osadzone duże uszy, szeroko rozstawione oczy, krótki zadarty nos, brak wyraźnych bruzd nosowo wargowych. Pysk nieskalany myślą jakąkolwiek. Alkoholizm kilka pokoleń wstecz. Angol rasowy to z reguły blady świński blondyn lub{częściej} rudzielec.
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2024-10-10, 21:47 4
janusz_biznesu napisał/a:

Ale z kacapami to proste. Ten powyżej mógłby służyć za modela debilizmu i FAS w literaturze medycznej. Nisko osadzone duże uszy, szeroko rozstawione oczy, krótki zadarty nos, brak wyraźnych bruzd nosowo wargowych. Pysk nieskalany myślą jakąkolwiek. Alkoholizm kilka pokoleń wstecz. Angol rasowy to z reguły blady świński blondyn lub{częściej} rudzielec.



Dobry opis aż się przyjrzałem i nikt z wiedzą i rozsądkiem temu nie zaprzeczy. Już dawno wiadomo że nie powinno się robić dzieci po pijaku a to pewnie i ojciec był tak robiony no i oczywiście dziecko też zaczyna pic od 12 roku życia za parę lat zrobi kolejnego przygłupa. Bo ile on może mieć lat 14? I na bank towarzystwo jak i on nie było trzeźwe a dziewczyny co się tam pokazują na filmiku sypią się na pewno to i któraś wpadnie nie wyskrobie się i to co może powstać jest zagadką medycyny... No nic lecę dalej przeglądać patologię na świecie
PS a pisze że mają 16 lat nie ma to większej różnicy piją pewnie od 12 jak nie lepiej...
Zgłoś
Avatar
WieszCo 2024-10-10, 21:51 1
Śpij słodko aniołku.
Zgłoś
Avatar
DeLux 2024-10-10, 22:23 3
Żyjesz jak pies myślisz jak pies.
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-10-10, 22:52 1
Cotaz młodsi ci alkoholicy.
Zgłoś
Avatar
m................n 2024-10-10, 22:54 4
Nie ważne jaka narodowość, jest to po prostu smutne
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie