18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
Morozow 2009-06-24, 21:10
Ja bym tu jeszcze dodał "Smoke in the water". Jak to słyszęw muzycznym, to mam ochotę tego "muzyka" zapierrrrdolić
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2009-06-24, 21:18 2
Dżemu nie można, a taki pizdowaty Feel to niby tak? :|
Zgłoś
Avatar
Pawlak_bd 2009-06-24, 21:49
@Troll_Arantir chyba "smoke on the water"
Zgłoś
Avatar
Kerith 2009-06-24, 21:53 1
kicolek, podejrzewam że wstyd by było komukolwiek zagrać Feela w sklepie muzycznym (;
Zgłoś
Avatar
czaijna 2009-06-26, 23:59
a czemu niby dżemu nie? huje.
Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2009-06-28, 2:34 1
czaijna napisał/a:

a czemu niby dżemu nie? huje.


Bo Dzem to klasyk
sam (powiedzmy) gram i wiem ze pewnych utworow nie powinno sie raczej grac 'wsrod ludziow' bedac amatorem - pewne kawalki to grzech kaleczyc a wiekszosc poczatkujacych bierze sie za np za metallice (wiem sam tak mam )
Dzem to nie tylko RR ale i wspaniala sekcja rytmiczna, piekne akustyki, i kosmiczne solowki i choc muzyka jest dla kazdego to moze lepiej by choc z szacunku pewne utwory nie byly grane przez poczatkujacych gdy inni musza sluchac
... a przynajmniej tak mi moj maly prosty rozumek podpowiada
Zgłoś
Avatar
Daab89 2009-06-28, 2:45
BueR_MadasS napisał/a:


Bo Dzem to klasyk
sam (powiedzmy) gram i wiem ze pewnych utworow nie powinno sie raczej grac 'wsrod ludziow' bedac amatorem - pewne kawalki to grzech kaleczyc a wiekszosc poczatkujacych bierze sie za np za metallice (wiem sam tak mam )
Dzem to nie tylko RR ale i wspaniala sekcja rytmiczna, piekne akustyki, i kosmiczne solowki i choc muzyka jest dla kazdego to moze lepiej by choc z szacunku pewne utwory nie byly grane przez poczatkujacych gdy inni musza sluchac
... a przynajmniej tak mi moj maly prosty rozumek podpowiada



Przede wszystkim Dżem to Blues.... A po drugie zabraniają grać bo wszyscy ogrywając gitarę grają jedno i to samo a nie że "grzech kaleczyć". Taka kartka wisi m.in. w RIFFie w Katowicach
Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2009-07-05, 0:54
Daab89 napisał/a:



Przede wszystkim Dżem to Blues.... A po drugie zabraniają grać bo wszyscy ogrywając gitarę grają jedno i to samo a nie że "grzech kaleczyć". Taka kartka wisi m.in. w RIFFie w Katowicach


nie chce robic offtop-a ale intrguje mnie dlaczego poprawiasz mnie stwierdzeniem ze 'Dzem to blues' dlatego ze napisalem ze jest to 'klasyk' (nie zespol wykonujacy muzyke klasyczna) lub ze podalem inicjaly wokalisty 'RR' ktore rowniez mogles odczytac jako 'Rock&Roll'? nie wnikam ale rozsmieszylec mnie
po drugie to Twoje 'po drugie' tez jest w sumie wlasciwym stwierdzeniem
Zgłoś