18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Kacper poruchał...
~DMT • 2018-03-17, 22:18
Za źródłem: Pani stwierdziła, że została zgwałcona przez ducha, więc przyszła do lokalnego szamana, żeby go z niej wypędził. Swoją drogą, jak patrzę na ten kabaret i jak go można pod tuningować, to chyba zostanę szamanem za jakiś czas. Poważnie. Życie tam jest tanie jak barszcz, można im wmówić wszystko, no i wiadomo - czary mary nie za darmo, bo to nie są tanie sprawy Czaicie? Taki lokalny Bóg... Oczywiście uzdrowienia prowadzone by były w cztery oczy, bez świadków, z samymi laskami do 40 roku życia. Tego wymaga magia



I chłosta kropidłem
Zgłoś
Avatar
~DMT 2018-03-18, 20:46
Hrabia Drapula napisał/a:

laski do 40 lat, wybredny to ty nie jesteś



Nie, że niewybredny, tylko te wszystkie małolatki bym zaruchał na śmierć, jak już bym posiadł moce magiczne Zamiast uzdrawiać, to by zgony były, a to raczej by się nie spodobało. Tzn i tak by były, jeden czy kilka dało by się wytłumaczyć, że akurat gwiazdy chujowo ustawione pod tą kopułą płaskiej ziemi, albo, że za mało Ayahuaski mi przynoszą i to rozzłościło duchy

Dlatego wymiennie były by starsze, co by tamte odsapnęły chwilę... Ale też nie za długo
Zgłoś
Avatar
doredo 2018-03-18, 21:14 2
Jaki kraj taki Jerzy Zięba
Zgłoś
Avatar
mega_lis 2018-03-18, 21:17
Chuja tam lokalny Bóg. Kilku osobom zaczniesz przeszkadzać to zwołają resztę wiochy/dzielni i staniesz się popularną piniatą
Zgłoś
Avatar
S................i 2018-03-18, 21:50
W ten sposób doładowuje swoje szamańskie berło
Zgłoś
Avatar
Maraza7.1 2018-03-18, 21:59
@MaszAyahuaskę
Rozkręciłeś się zwyrolu...
Zgłoś
Avatar
eremi1 2018-03-19, 9:00
myślałem że mu loda robi
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-03-19, 9:58
Jak chcecie zostać czarownikiem to co za problem?
Wystarczy iść do seminarium i wytrzymać kilka lat sodomii.
Zgłoś
Avatar
trupek1998 2018-03-19, 10:04
obawiam sie ze kazdy szaman dla swojej mocy uzdeawiania jest kastrata. Wiec lepiej sie zastanowic
Zgłoś
Avatar
Gizmolka 2018-03-19, 12:06
Duch ją słabo wygrzmocił, więc przyszła, żeby szaman poprawił.
Zgłoś