18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Breakdrowser 2013-01-11, 1:53 7
Stwierdzam penetrację analną bo Zyzio!
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-01-11, 4:24 3
@Up przyznaj się... czytałeś Kaczora Donalda albo Giganta
Zgłoś
Avatar
b................� 2013-01-11, 8:37 20
@up a kto nie czytał
Zgłoś
Avatar
V................t 2013-01-11, 8:54 38
Dokładnie, Gigant i Kaczor Donald to był kult niemożebny

Ostatnio miałem okazję dorwać kilka numerów z dzisiejszych czasów i stwierdziłem, że poziom tych komiksów można by obecnie porównać do Rowu Mariańskiego- zero ciętego humoru, podtekstów i tego komizmu sytuacyjnego co był obecny wcześniej. O ile pamiętam, moja przygoda z Gigantami skończyła się bodaj na 2002 roku i do tego czasu te komiksy rozpierdalały obiekty. Czasami mam ochotę je odkurzyć i ponownie poczytać- jestem pewien, że dały by mi tyle samo frajdy co kiedyś. A hejterom chuj w dupę i końska spierdolina w pysk.
Zgłoś
Avatar
Breakdrowser 2013-01-11, 11:06 5
Czytałem, giganty wszystkie zebrane, chyba że wychodziły potem jakieś nowe, ale tę najstarszą kolekcję jeszcze gdzieś mam na strychu. Czeka na potomka albo na wzrost wartości.
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-01-11, 11:32 6
panoooowie... ja ostatnio poruszony sentymentem zamówiłem sobie kilka tomów giganta na allegro... mówię Wam od razu inaczej się sra przy dobrym komiksie
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-01-11, 12:07 4
I ostatni kadr zjebał całą zajebistość tego. Karny kutas autorowi za szerzenie tego gówna.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-01-11, 12:07 4
Duck Tales wooohooo youtube.com/user/kaczeopowiesci
Zgłoś
Avatar
Utiel 2013-01-11, 12:53
dolan genialnie łączy się z twoim awatarem.
Zgłoś
Avatar
stahkh 2013-01-11, 13:18
Ja jebię. Zaraz wyrzucę te stare komiksy pochowane po pudłach...
Zgłoś
Avatar
m................1 2013-01-11, 13:50 1
Kurwa, przeczytałem Kaczor Donald Tusk... -__-
Zgłoś
Avatar
Bobikufel 2013-01-11, 16:00 1
Vinterlandet napisał/a:

Dokładnie, Gigant i Kaczor Donald to był kult niemożebny

Ostatnio miałem okazję dorwać kilka numerów z dzisiejszych czasów i stwierdziłem, że poziom tych komiksów można by obecnie porównać do Rowu Mariańskiego- zero ciętego humoru, podtekstów i tego komizmu sytuacyjnego co był obecny wcześniej. O ile pamiętam, moja przygoda z Gigantami skończyła się bodaj na 2002 roku i do tego czasu te komiksy rozpierdalały obiekty. Czasami mam ochotę je odkurzyć i ponownie poczytać- jestem pewien, że dały by mi tyle samo frajdy co kiedyś. A hejterom chuj w dupę i końska spierdolina w pysk.



Te giganty teraz ci sie nie podobaja powiadasz? a wcześniejsze ci sie podobały.... nie bo podobały ci się komiksy na 2-3 strony a nie na 30..... to tak jak by powiedzieć że wolisz oglądać władców much niż te ich filmowwe produkcje-.- przeciez to to samo ... tylko że jak już dłużej w tym cżłowiek siedzi to go nudzi....

sory za pisownie ale nie chce mi sie poprawiać -.-
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-01-11, 16:54 1
Bobikufel napisał/a:



Te giganty teraz ci sie nie podobaja powiadasz? a wcześniejsze ci sie podobały.... nie bo podobały ci się komiksy na 2-3 strony a nie na 30..... to tak jak by powiedzieć że wolisz oglądać władców much niż te ich filmowwe produkcje-.- przeciez to to samo ... tylko że jak już dłużej w tym cżłowiek siedzi to go nudzi....

sory za pisownie ale nie chce mi sie poprawiać -.-


ty sory, ale kiedyś komiksy w gigancie byly tez na 30 stron nie kminie o co ci chodzi w tej kwestii akurat nic sie nie zmienilo
Zgłoś
Avatar
Czarny_Lopez 2013-01-11, 19:18
Gwałt w kreskówce
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie