18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Turek. 2010-12-16, 23:33 1
gregohr napisał/a:



hmmm...poza tv słucham radia i czytam gazety ("lub czasopisma"). I wydaję mi się, że mam większa możliwość oceny tego, co się w Polsce dzieje niż ktoś, komu słowa prezesika są wyrocznią, drogowskazem i swoistą biblią.
Dało nam do myślenia: im więcej nas pójdzie do następnych wyborów parlamentarnych- tym mniej % zdobędzie pis.
Nie pozdrawiam- wy, pisowcy, ludziom którzy się nie zgadzają z prezesikiem nie podajecie rąk, więc i na pozdrowienia nie liczcie. Co najwyżej paczuszkę do Tworek mogę podesłać...



Po pierwsze, to skąd pomysł, że słowa prezesika są dla mnie wyrocznią? To, że przy krzyżu kilkadziesiąt kobiet tańczą i biją stróżów prawa, to fakt, znaczy że są pojebane, ale nie znaczy że starsi ludzie są pojebani... To samo tyczy się Kaczyńskiego, nie jest w niczym lepszy od nikogo innego, a że jest kilka pojebanych grupek co za bardzo go wielbią nie świadczy o mnie, innym wyborcy PiSu. Dlaczego wole go, niż pana Tuska? Nie liże dupy Ruskim, Amerykańcom i komukolwiek innemu jak jest co wylizac, prócz tego opowiedział się za Lustracją i w przeciwieństwie do Bronka nie toleruje postkomunistycznych śmieci. Ale czy wy, POwcy, macie jakieś sensowne argumenty, ja słyszę tylko "sekta Kaczora" i "Mohery". Może trochę się do rządu rzuca, ale pomyśl trzeźwo, w tragedii ginie twój brat i mnóstwo innych ludzi a rząd ma to w dupie i nie robi z tym nic, "bawmy się". Podaj mi jakieś sensowne argumenty, nie żadne zdjęcia z szalikiem do góry nogami wyjęte z wielu innych zdjęc, no dajesz. Możemy sobie urządzic bitwę na argumenty, szybko zgaśniesz...

PS. uważam to za pogląd polityczny, w żaden sposób nie zmienia on mnie w moim zyciu, więc za to co napisałem mógłbyś nie obrzucac mnie gównem i zachowac umiar? Czy to naprawde jest powód do nienawiści? Kto tu więc jest nie normalny?

...i w przeciwieństwie do ciebie, pozdrawiam i życzę ci, żebys nabrał dystansu do polityki i jak się jeszcze zbierzesz na porządną lekcję polskiej historii, to osiągniesz poziom wystarczający do dyskutowania na ten temat.
Zgłoś