18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
efem 2010-12-13, 0:20
Założyłem okulary "3D", ale chyba są popsute, bo nie widzę żadnej poprawy....
Zgłoś
Avatar
johny87 2010-12-13, 0:46
@up bo to kaczor, lepiej być nie może...
ino gorzej, dlatego okulary nie pomogly
Zgłoś
Avatar
szefooo 2010-12-13, 1:18 4
Jak jużbym musiał na niego patrzeć to wybrał bym nie okulary 3D a maske spawacza.
Zgłoś
Avatar
okanslig 2010-12-13, 10:30 1
Moze by mnie smieszylo, ale nie mam glosnikow
Zgłoś
Avatar
Krzywson 2010-12-13, 11:24
uzasadnijcie nie ośmieszając się przy tym a może w tą obawę uwierze
Zgłoś
Avatar
PrezesTegoBurdelu 2010-12-13, 12:53
kurwa, myślałem że już brzydszy być nie może
Zgłoś
Avatar
mesiash 2010-12-13, 13:26 1
@Krzywson
Słownik języka polskiego, PWN napisał/a:

obawa ÂŤuczucie niepokoju lub niepewności co do skutku, następstw czegośÂť

Zgłoś
Avatar
shaqqy 2010-12-13, 13:57 2
Ale Tusk jest dalej zajebisty, nie?
Zgłoś
Avatar
A................x 2010-12-13, 15:26 2
@Shaqqy, jasne, że nie jest, ale nie jest też pokurwionym pokurczem, chorym na psyche od urodzenia. A to spory plus:)
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2010-12-13, 16:33 1
@Astrox

oczywiście, że jest. Obaj są. Różni ich to, że jeden krzyczy "gdzie jest krzyż?!?, a drugi liże Putina po chuju
Zgłoś
Avatar
Metylator 2010-12-13, 17:28 1
Lechu!? A co ty tu robisz? Wracaj na Wawel!!!
Zgłoś
Avatar
gregohr 2010-12-13, 18:49
efem napisał/a:

Założyłem okulary "3D", ale chyba są popsute, bo nie widzę żadnej poprawy....



dziwne...mi zadziałało...może masz zepsute okulary?
Zgłoś
Avatar
Turek. 2010-12-13, 23:21
On to Obawa, a PO to "zabawa", bo gdy mamy źle w kraju, w co nikt chyba nie wątpi, kto jest lepszy, ten kto się czepia czy ten kto ma to w dupie? Przecież wiadomo że ten kto nie ma uwag, jest zadowolony Ludzie mówcie co chcecie na mój temat, ja i tak wiem że wasze jedyne źródło wiedzy o polityce to TV, a skoro sami mówicie że TV to obłuda, to mamy doczynienia z paradoksem Nie mówie że wszyscy, sa jeszcze ci którzy są głupi sami z siebie, po prostu zaczerpnijcie ludzi lekcji historii błagam was Mam nadzieje że dało to wam troche do myslenia nawet jak się wam to nie podoba i mnie zbluzgacie, to może coś załapiecie ;D Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
gregohr 2010-12-14, 18:55
Turek. napisał/a:

ja i tak wiem że wasze jedyne źródło wiedzy o polityce to TV... Mam nadzieje że dało to wam troche do myslenia ..



hmmm...poza tv słucham radia i czytam gazety ("lub czasopisma"). I wydaję mi się, że mam większa możliwość oceny tego, co się w Polsce dzieje niż ktoś, komu słowa prezesika są wyrocznią, drogowskazem i swoistą biblią.
Dało nam do myślenia: im więcej nas pójdzie do następnych wyborów parlamentarnych- tym mniej % zdobędzie pis.
Nie pozdrawiam- wy, pisowcy, ludziom którzy się nie zgadzają z prezesikiem nie podajecie rąk, więc i na pozdrowienia nie liczcie. Co najwyżej paczuszkę do Tworek mogę podesłać...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie