18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
arekkomp 2018-03-26, 12:41 1
jeśli ktoś o gościu nie słyszał to polecam przeczytać - facet bez rąk i nóg, a jakoś sobie radzi.

pl.wikipedia.org/wiki/Nick_Vujicic

ogólnie w sieci jest dużo artykułów na jego temat.

Ten dzieciak faktycznie, za kilka, a bardziej za kilkanaście lat (jeśli rodzina ma dobre ubezpieczenie lub zdobędzie niezłą kasiorę) dostanie takie protezy, że będzie sobie jakoś w życiu radził. A temat aborcji z litości bardziej chyba dotyczy poważniejszych uszkodzeń (siedzimy już trochę na tym portalu i wiele deformacji widzieliśmy).
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2018-03-26, 13:52
i tak już więcej sportu zażywa niż większość sadoli...
Zgłoś
Avatar
DeJJv 2018-03-26, 13:58 1
xnm napisał/a:

współczuje dzieciakowi jak zacznie być świadomy i ogarnie jak bardzo spierdolone ma życie...



Gorzej jak Cię spotka i jednak stwierdzi że ma zajebiste....
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2018-03-26, 13:59
Przynajmniej nie wyrośnie na kieszonkowca.
Zgłoś
Avatar
tomyverceti1 2018-03-26, 15:50
Jak dla mnie przykre w chuj ;( Mam chłopaka w takim wieku.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2018-03-26, 18:06
Hawking był w zdecydowanie gorszym stanie i przeżył życie, trójkę dzieci zrobił, dwie żony miał, o dorobku naukowym nawet nie wspomnę.
Zgłoś
Avatar
Perhydrol 2018-03-26, 18:36
xnm napisał/a:

@up a co z tego życia będzie miał cale życie będzie ktoś musiał się nim opiekować kobiety raczej nie znajdzie tak samo jak i pracy nie zajdzie w społeczeństwie daleko . a tak wogole chciałeś napisać aborcja chyba po to dla mnie nie to samo jak zabicie on nic na tym nie starci tylko rodzicom będzie przykro którzy zdecyduje się na takie działanie


Oj chyba nie widziałeś jak kadłubki ruchają na hardzie Aczkolwiek to fakt, lekko miał nie będzie ani on, ani jego bliscy.
Zgłoś
Avatar
malarz666 2018-03-26, 19:32 2
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2018-03-26, 22:01
Hehe w piłkę może grać, nigdy nie będzie ręki w karnym
Zgłoś
Avatar
GwałcicielKuz 2018-03-26, 23:41 1
Jasiu urodził się bez rączek i nóżek . Większości tułowia tez nie posiadał. W sumie to była głowa i kilka małych nażądów poza nią . jego tata by zarobić na jego leczenie cieżko pracował , był marynażem wracał do domu co puł roku a mama Halinka zajmowała sie nim 24 na dobę . Jasiu nie mugł z tym nic zrobić poza modleniem się do boga o lepszy los. pewnego razu Jasiu zobaczył chłopców grających w piłkę i zaczoł modlic sie do boga o nogi by tak jak reszta dzieci mugł grać. pewnego dnia gdy się obudził zobaczył ze do jego małej części tułowia dołączone są dwie chude długie nogi kturymi może jakoś poruszać . Jasiu był zachwycony . po paru tygodniach jasiu zobaczył chłopcow grających w koszykówkę i zapragną miec ręce. zaczoł żarliwie sie o nie modlić i pewnego dnia z głowy wyrosły mu 2 długie chude ręce. ponieważ na tułowiu nie było juz miejsca trochę dziwnie to wyglądało tak jak by z głowy wystawały mu 4 kończyny. Jasiu Cieszył się ogromnie , mugł sam chodzić , ubierać sie i korzystać z ubikacji . Po pewnym czasie ojciec Jasia wrucił do domu I z żalu ze ma taki ciężki los wypił w pobliskim barze kilka piw. Gdy wszedł do domu odrazu pobiegł do wc-tu . W tym momęcie zaczą sie straszny krzyk !! , szamotanina odgłosy sapania , udeżeń i przeraźliwych jęków . Gdy żona podbiegła zobaczyć co się stało zobaczyła męża przerażonego i całego we krwi .
- Kochanie co się stało ? spytała żona
- Halinka ... TAKIEGO <.....!!!!!.......> Pająka zajebałem !!!
Zgłoś