18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
KaeN
Polnischefuhrer • 2012-10-04, 22:23
zanim wszystkie hipstery itp. zaczną się nim jarać ja coś wrzucę o tym świrze , ogarnijcie ten wywiad w którym mówi między innymi o tym że to o czym nawija w swoich utworach to prawda


+ Alter Ego przesłuchajcie
[/video]
Zgłoś
Avatar
Lensen 2012-10-05, 1:11
KaeN widać, że ma pomysł na kawałki, na płytkę i na swój rap. W dodatku patrząc przez wywiad, można stwierdzić, że to bardzo sympatyczny gość.
Zgłoś
Avatar
typo 2012-10-05, 1:14 2
slawekfmx napisał/a:

Dla mnie on ma flow jak gracjan roztocki a w refrenie to już wogule ;p a i jak mówicie że naśladuje Eminema to go chwalicie.



Też nie czaje zachwytów nad tym gościem. Słaba imitacja Eminema, w ogóle jakaś straszna farsa te jego kawałki. Jak się poczyta te teksty to żal, naprawdę żal. Słoń rozpierdala go w każdej kwestii. Wyżej zamieściłem kawałek Słonia, ale jeszcze jeden jego kawałek mi się przypomniał. W tym numerze Gandzior i Peja wypadają mega słabo przy kwestii Słonia. Ten koleś ma po prostu mega talent. Kaen to chujstwo naprawdę

Zgłoś
Avatar
Saint Spear 2012-10-05, 1:14 2
Jesli chodzi o rap tego typa to jest strasznie biedny, jedyne czym pracuje to szokiem i wlasnie ta swoja smieszna maseczka. Juz kilka lat temu wyroslem z muzyki ktora powoduje ciary szokiem, dzisiaj mam ciary jak slysze dobry bit i slysze ze ktos ma prawdziwe skillsy.

@EDIT
@typo, kolo, akuat wrzuciles jeden z najslabszych kawalkow z tego albumu, wiec raczej calej plyty nie przesluchales.

posluchaj tego blendu



albo drugiego uber kawalka z tego samego krazka.

Zgłoś
Avatar
geralt666 2012-10-05, 1:20
heh gość z mojego miasta
Zgłoś
Avatar
typo 2012-10-05, 1:22 2
Cytat:


+ Alter Ego przesłuchajcie

[/video]



Swoją drogą przypomina mi to kopię kawałka Eminema, tyle że szybszą i strasznie zjebaną.

Zgłoś
Avatar
Echis 2012-10-05, 1:24 1
@typo No Słoń miażdży większość na obecnej scenie, ale pierw trzeba wziąć pod uwagę, że Słoniu już troche jest na owej scenie, a KaeN dopiero się szlifuje. Prosto go wydaje to może źle skończyć, ale ogólnie w porównaniu z niektórymi ''gwiazdami'' dzisiejszego rapu, KaeN jest bardzo dobry. Nie pierdoli się w temacie. A co do tego, że naśladuje eminema... chuj wie. Nie słuchałem eminema na tyle, żeby to stwierdzić, ale jeśli nawet to chuj w to. Jakby ktoś się uwziął to w każdym raperze, by odnalazł inspiracje innym.
Zgłoś
Avatar
typo 2012-10-05, 1:30
Saint Spear napisał/a:

Jesli chodzi o rap tego typa to jest strasznie biedny, jedyne czym pracuje to szokiem i wlasnie ta swoja smieszna maseczka. Juz kilka lat temu wyroslem z muzyki ktora powoduje ciary szokiem, dzisiaj mam ciary jak slysze dobry bit i slysze ze ktos ma prawdziwe skillsy.

@EDIT
@typo, kolo, akuat wrzuciles jeden z najslabszych kawalkow z tego albumu, wiec raczej calej plyty nie przesluchales.

posluchaj tego blendu



albo drugiego uber kawalka z tego samego krazka.



Cała twórczość Słonia nie jest mi obca Zajebisty gościu, zajebistą muzę robi. Oby więcej takich na biednej polskiej scenie

//Wrzuciłem Święta, bo to kawałek wpadający w ucho. Może i nie jest jego najlepsza nuta, ale jest całkiem spoko. Ja tam lubię ten numer
Zgłoś
Avatar
Echis 2012-10-05, 1:34 2
UP
Biednej scenie? Biedna scena była 5 lat temu. Tak silnej sceny to nie było dawno w Polsce.
Zgłoś
Avatar
DonBaszajote 2012-10-05, 1:51 4
Biednej Scenie? Zajrzyjcie kurwa do podziemia, a nie wymieniacie jakichś mainstreamowych wacków z kwadratowym flow, ja pierdolę...Słoń przecież jest jednym z najgorszych MC's jakich na świat wydała polska scena, kopia Necro. Kaen? Próbuję być jak Slim Shady,
Macie kurwa rap a nie gówno.


Zgłoś
Avatar
ogonix 2012-10-05, 1:51 2
jak dla mnie to jakiś wack w chuj. beka z dyskusji o rapie na sadolu, a jeszcze większa beka z wrzucania kawałków słonia...ehh
Zgłoś
Avatar
DrGreen 2012-10-05, 2:09
bit taki troszku biedny, flow nic nadzwyczajnego
meh

nie słucham od paru lat za wiele rapu, ale teksty PIHa z Kwiatów Zła wybijają się wysoko ponad poziom tego czegoś
Zgłoś
Avatar
szefooo 2012-10-05, 3:08
DonBaszajote napisał/a:

Biednej Scenie? Zajrzyjcie kurwa do podziemia, a nie wymieniacie bla bla bla


Podziemie powinno pozostać w pod ziemią. Bo z takim flow to prędzej szambo sie wybije niż oni. Podziemni włóczykije. Są denni i mizerni. Nic ich nie wyciągnie spod ziemi nawet twój post tu nic nie zmieni. joł. Czuj kurwa floł. Leci riposta dla ciebie chłosta.
Zgłoś
Avatar
DeJotPe 2012-10-05, 6:51
Gościu maskę zajebał od MF Dooma, a styl i flow ma jak mój pies gdy szczeka jak wrócę.
Zgłoś
Avatar
Czajol3 2012-10-05, 8:50
no to gimbusy już pewnie szczają pod siebie z myślą o koncertach stylizowanych na to co robi Peja (tryskanie na nastolatki)
U Know What I Mean
Zgłoś
Avatar
wydrunio 2012-10-05, 8:53 1
szefooo napisał/a:


Podziemie powinno pozostać w pod ziemią. Bo z takim flow to prędzej szambo sie wybije niż oni. Podziemni włóczykije. Są denni i mizerni. Nic ich nie wyciągnie spod ziemi nawet twój post tu nic nie zmieni. joł. Czuj kurwa floł. Leci riposta dla ciebie chłosta.


Sam zostań pod ziemią ze swoimi komentarzami.
Podziemie... hmmm... Miażdżące Rasmentalism, WENA, który już wydał legal, Smarki Smark który swoim luzem rozpierdala wszystko, nagrał legendarną najlepszą podziemną epkę jaka kiedykolwiek powstała w Polsce, kolejny Małpa, który także niszczy wszystko swoim flow i tekstami. A ty mi mówisz że bieda w podziemiu. Dobry żart.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie