18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Kajdanki za pisanie po ławce
Lashlo • 2010-04-05, 12:53
TVN24 napisał/a:


12-letnia uczennica ze szkoły w Stanach Zjednoczonych została wyprowadzona w kajdankach. Powód? Pomazała ławkę żółto-zielonym markerem. Teraz domaga się odszkodowania w wysokości miliona dolarów.
Do zdarzenia doszło w lutym w szkole w dzielnicy Queens w Nowym Jorku. Alexa Gonzales, czekając na swojego nauczyciela hiszpańskiego, pisała po ławce. - Kocham moich przyjaciół Abby and Faith. Lex tu była. 2.1.2010 - napisała na ławce żółto-zielonym mazakiem. Dorysowała też uśmiechniętą twarz.
Dziewczyna myślała, że w najgorszym wypadku jej występek może zakończyć się przymusowym czyszczeniem szkolnych ławek. Okazało się, że konsekwencje, które ją spotkały, były znacznie poważniejsze.

Nauczyciel wezwał do szkoły policję, która z budynku wyprowadziła 12-latkę w kajdankach. Zaprowadzono ją do komisariatu, gdzie spędziła kilka godzin.

- Zaczęłam płakać. Zrobiłam tylko dwa małe "gryzmoły". To można łatwo. Ale oni założyli mi kajdanki tłumacząc, że to jest konieczne - opowiadała potem uczennica.

Alexa, która ma jedną z lepszych frekwencji w szkole, od tego czasu nie wróciła na zajęcia.

Urzędnicy przyznali, że sposób zatrzymania 12-latki był błędem. - Zapoznajemy się z faktami. Na podstawie tego, co widziałem do tej pory, ta sytuacja nie powinna mieć miejsca - przyznał rzecznik miejskiego Wydziału Edukacji David Cantor.

- Nawet, gdy każe nam się kogoś aresztować, powinniśmy kierować się zdrowym rozsądkiem - dodaje rzecznik policji Paul Browne.
Alexa jest nadal zawieszona w prawach ucznia. Nakazano jej osiem godzin prac społecznych oraz napisanie referatu nt. tego, co nauczyło ją zajście. Z pewnością wypracownaie będzie ciekawe, tym bardziej, że dziewczyna wraz ze swoją matką postanowiły pozwać nowojorską policję za straty moralne. Żądają miliona dolarów.



Źródło

To jednak dziwny naród jest...
Zgłoś
Avatar
vass 2010-04-05, 13:07 5
Może i przesadzili, ale jedno jest pewne, już więcej ławki nie pomaluje
Zgłoś
Avatar
Dramer102 2010-04-05, 17:46
jak dostanie milion dolarow to sie odpiero zacznie malowanie:P
Zgłoś
Avatar
D................u 2010-04-05, 18:13
Kuerwa, piwo postawiłem, chciałem zacytować :/
Anyway - po takim potraktowaniu najprawdopodobniej zostawi na każdej napotkanej powierzchni hasło ACAB.
Zgłoś
Avatar
zonk 2010-04-05, 21:01
i po raz kolejny, kto jest bardziej popierdolony ? Policja i ich sposób zatrzymania czy matka/córka która żąda miliona ?
Zgłoś
Avatar
B................6 2010-04-05, 22:34
To jednak dziwny naród jest...

jednak??
bardziej pojebani sa chyba tylko polacy...
Zgłoś
Avatar
Chupacabra 2010-04-08, 21:13
Albo ruski..W każdym bądź razie.. chcą 1mln $.. HA HA HA! Że tak powiem, jak dziecko N3O, - 'żal'.
Zgłoś
Avatar
misiu 2010-04-10, 22:52
- więcej nie da się zrobić
Zgłoś
Avatar
G................l 2014-08-15, 19:55
Dobrze tak gowniarzom
Zgłoś