18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
x................s 2013-10-11, 10:41
polskie kino to dno, patriotyczne filmy albo komedie romatyczne
Zgłoś
Avatar
fezer44 2013-10-11, 11:03 3
Robią film o bandytach którzy strzelali do niewinnych Niemców, a później przez nich Niemcy musieli zabić
stu Polaków w odwecie .Gdy by nie Hitler to by żydów było więcej od Nas,to co by oni musieli z nami zrobić jak teraz w porównaniu garstka żydów może rządzić 30 milionowym krajem .
Zgłoś
Avatar
Marianos_123 2013-10-11, 11:18
Kilka miesięcy temu ukazał się w tygodniku "wprost" artykuł na temat takiej POPularyzacji polskich dziejów w II wojnie światowej. Te filmy nic nie przedstawiają. Już po zwiastunie wiem, że bohater jest młody, zakochany i szybko ginie. Będzie tak. Film zamiast jakiegoś przesłania i ukazania historii tego okresu pokaże nam zmieloną papkę na potrzeby mas.
P.S. Książkę czytałem. Polecam.
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-10-11, 11:25
fezer44 napisał/a:

Robią film o bandytach którzy strzelali do niewinnych Niemców, a później przez nich Niemcy musieli zabić
stu Polaków w odwecie .Gdy by nie Hitler to by żydów było więcej od Nas,to co by oni musieli z nami zrobić jak teraz w porównaniu garstka żydów może rządzić 30 milionowym krajem .



kurwa w sumie ma sens, gdyby nie hitler to teraz każdy w Polsce w salonie by miał menorę (świeczka żydowska)
Zgłoś
Avatar
u................t 2013-10-11, 11:51
Marianos_123 napisał/a:

Kilka miesięcy temu ukazał się w tygodniku "wprost" artykuł na temat takiej POPularyzacji polskich dziejów w II wojnie światowej. Te filmy nic nie przedstawiają. Już po zwiastunie wiem, że bohater jest młody, zakochany i szybko ginie. Będzie tak. Film zamiast jakiegoś przesłania i ukazania historii tego okresu pokaże nam zmieloną papkę na potrzeby mas.
P.S. Książkę czytałem. Polecam.



Jego szczęście że szybko ginie.Zaraz by był rozwód, była wyciągnęła by z niego wszystkie pieniądzę.Płacił by alimenty na nią i dzieci.Komornik zabrał by mu mieszkanie.Stracił by pracę i wylądował na ulicy.
Zgłoś
Avatar
darwinloska 2013-10-11, 12:00
Czytałem w podstawówce. Książka zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. Oby film był dobry.
Zgłoś
Avatar
Sledziu_w 2013-10-11, 12:06
Może nawet pójdę na to do kina.
No... chyba że znowu wsadzą tam Nataszę Urbańską...
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-10-11, 12:28
To nie ten sam twórca co "Baczyński"?
Wiele się spodziewałem po tym filmie, jednak muszę przyznać że to był najgorszy film jaki w życiu widziałem.
Oby to nie było takie, książkę lubię.
Zgłoś
Avatar
uzdrowiony1974 2013-10-11, 13:04
Tyle "hitów" naprodukowali, że gimbusiarnia do samych wakacji, z kina nie wyjdzie.
Zgłoś
Avatar
squ87 2013-10-11, 14:15
Jest film "Akcja pod Arsenałem", który powstał na motywach "Kamieni na Szaniec", tak więc to będzie odświeżanie tematu.

@ vassili, Dr0mg,
"Czas Apokalipsy" - to luźna ekranizacja książki "Jądro Ciemności" (którą gorąco polecam) autorstwa Josepha Conrada, tyle, że w opowiadaniu Conrada - akcja dzieje się w innym miejscu i czasie, a sam film niema nic wspólnego z rzeczywistością.
Zgłoś
Avatar
m................x 2013-10-11, 14:29
Zgłoś
Avatar
Aragon1988 2013-10-11, 14:41
Dużo ostatnio się dzieje w okolicach powstania, oby tego nie spieprzyli w żadną stronę.
Zgłoś
Avatar
PaulusG 2013-10-11, 16:10
Widziałem już większość tego filmu, choć na razie we wczesnej wersji montażowej. Muszę powiedzieć, że daje radę, choć na wyżyny się nie wspina... Zabrakło ze czterech baniek w budżecie, żeby pokazać kilka smaczków, takich jak choćby Warszawa z czasów okupacji, ale ogólnie naprawdę nie jest źle...
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-10-11, 16:41 1
Już wtedy mieli smartfony?

Zgłoś
Avatar
Simon2020 2013-10-11, 16:51
Jak film ma być chociaż w 50% tak dobry jak książka to warto iść na to do kina
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie