18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Avatar
Ukasz995 2024-09-12, 11:57 9
W słonecznym cieniu na miękkim kamieniu stojąc siedziała młoda staruszka i nic nie mówiąc rzekła do wysokiego pana niskiego wzrostu z brodą bez zarostu , jestem bezdzietna mam sześcioro synów mój wczorajszy zmarły mąż wybudował dziś trzy statki jednego całego drugiego połowę trzeciego wcale tą trzecią łodzią popłyneliśmy na bezludną wyspę gdzie roiło się od białych murzynów . Mój mąż wszedł na gruszkę strzepał pietruszkę leciała cebula , przyszedł właściciel kasztana 'zejdźcie z mojego banana ' Pozbierał kartofle . To wszystko było zapisane n 25 fałdzie spódnicy pięknej dziewicy którą rok przed urodzeniem urodziła sąsiadka bo matka była zajęta praniem .
Zgłoś
Avatar
kasiakamyczek 2024-09-12, 13:24
Ukasz995 napisał/a:

W słonecznym cieniu na miękkim kamieniu stojąc siedziała młoda staruszka i nic nie mówiąc rzekła do wysokiego pana niskiego wzrostu z brodą bez zarostu , jestem bezdzietna mam sześcioro synów mój wczorajszy zmarły mąż wybudował dziś trzy statki jednego całego drugiego połowę trzeciego wcale tą trzecią łodzią popłyneliśmy na bezludną wyspę gdzie roiło się od białych murzynów . Mój mąż wszedł na gruszkę strzepał pietruszkę leciała cebula , przyszedł właściciel kasztana 'zejdźcie z mojego banana ' Pozbierał kartofle . To wszystko było zapisane n 25 fałdzie spódnicy pięknej dziewicy którą rok przed urodzeniem urodziła sąsiadka bo matka była zajęta praniem .



xDDD dobry mózgotrzep
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-12, 13:26
Tam w statystykach zgonów (o ile takie mają) śmierć przez jebnięcie kamieniem w łeb jest pewnie tak popularna jak wypadki drogowe w PL.
Prymitywne stworzenia, prymitywne metody
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-12, 13:58
To taki jejchniejszy baseball. Zagraj mówili, sport to zdrowie mówili....
Zgłoś
Avatar
flejtuch 2024-09-12, 14:00
Teraz pewnie spierdala do Europy
Zgłoś
Avatar
rostyty45 2024-09-12, 14:01
SZedł po wizę do Czarneckiego, ale mu kolega wybił pomysł z głowy, że za póżno
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-09-12, 14:54
Kain i Kain obecnie.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-12, 14:56
To już IV Wojna Światowa?
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-09-12, 15:00 1
Ukasz995 napisał/a:

W słonecznym cieniu na miękkim kamieniu stojąc siedziała młoda staruszka i nic nie mówiąc rzekła do wysokiego pana niskiego wzrostu z brodą bez zarostu ,



u mnie w okolicy byla troszke inna wersja:

W gorącym cieniu na miękkim kamieniu stojąc siedziała młoda staruszka i nic nie mówiąc odezwała się do wysokiego mężczyzny niskiego wzrostu z długą brodą bez zarostu:
- Ale upalny mróz mamy tego lata.
A to była zima.
Stały tam trzy łodzie jedna cała drugiej pól a trzeciej w ogóle nie było.
On wsiadł do tej czwartej i utonął ale dopłynął do brzegów bezludnej wyspy gdzie zaatakowali go biali murzyni.
Uciekając wspiął się na grusze zerwał pietrusze posypała się cebula.
Aż przyszedł właściciel tego banana i mówi:
- Zejdź pan z tego kasztana bo to nie moja wierzba!
A on dalej mieszał wapno
Zgłoś
Avatar
Ukasz995 2024-09-12, 15:05
rayananer napisał/a:

u mnie w okolicy byla troszke inna wersja:
W gorącym cieniu na miękkim kamieniu stojąc siedziała młoda staruszka i nic nie mówiąc odezwała się do wysokiego mężczyzny niskiego wzrostu z długą brodą bez zarostu:
- Ale upalny mróz mamy tego lata.
A to była zima.
Stały tam trzy łodzie jedna cała drugiej pól a trzeciej w ogóle nie było.
On wsiadł do tej czwartej i utonął ale dopłynął do brzegów bezludnej wyspy gdzie zaatakowali go biali murzyni.
Uciekając wspiął się na grusze zerwał pietrusze posypała się cebula.
Aż przyszedł właściciel tego banana i mówi:
- Zejdź pan z tego kasztana bo to nie moja wierzba!
A on dalej mieszał wapno



Chujowsza 😂
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-09-12, 19:04
Jakiś ten łeb nie z kamienia
Zgłoś
Avatar
Mega 2024-09-12, 23:17
Ten nagrywający ten telefon tak odkręca jakby się bał, że rykoszetem dostanie...
Zgłoś
Avatar
Bukiet75 2024-09-13, 0:34
Ukasz995 napisał/a:

W słonecznym cieniu na miękkim kamieniu stojąc siedziała młoda staruszka i nic nie mówiąc rzekła do wysokiego pana niskiego wzrostu z brodą bez zarostu , jestem bezdzietna mam sześcioro synów mój wczorajszy zmarły mąż wybudował dziś trzy statki jednego całego drugiego połowę trzeciego wcale tą trzecią łodzią popłyneliśmy na bezludną wyspę gdzie roiło się od białych murzynów . Mój mąż wszedł na gruszkę strzepał pietruszkę leciała cebula , przyszedł właściciel kasztana 'zejdźcie z mojego banana ' Pozbierał kartofle . To wszystko było zapisane n 25 fałdzie spódnicy pięknej dziewicy którą rok przed urodzeniem urodziła sąsiadka bo matka była zajęta praniem .



Proszę, możecie popisać się wiedzą. Wiersz ułożony z samych oksymoronów
Zgłoś
Avatar
romek134 2024-09-13, 13:36
był bez winy bo pierwszy rzucił kamień
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie