18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
mare30ks 2014-10-09, 20:19
co to za lewackie pierdolenie
jak proiducenci w reklamach twierdza ze to jest zdrowe, tylko lewaki kaza im ummieszczac te obrzydliwe obrazki to znaczy ze jest zdrowe. przeciez duze firmy dbaja o nasze zdrowie - dluzej zyjesz dluzej kupujesz ich wspaniale produkty
pozatym nikt przeciez pistoletu do glowy nie przystawia i nie kaze palic
Zgłoś
Avatar
TheXArczi 2014-10-09, 20:43 3
Puściłem sobie kilka razy, pod rząd, jakoś tak nostalgicznie przypomina mi głos wyroczni z Fallouta 2
Zgłoś
Avatar
biologowy 2014-10-09, 21:17 4
Zgłoś
Avatar
menelutor 2014-10-09, 21:21 3
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2014-10-09, 21:24 3
@mmaakkss, sam nie palę i mam niepalących kumpli. Za to nie znam laski, która nie pali. Z przeklinaniem podobnie. Baby najwięcej mięsa rzucają. Aż wstyd się pokazywać bo chleje to więcej niż umie, pali i klnie. Przy czym faceci umieją się czasami powstrzymać. Ktoś wspomniał o tym, że czasami "nie wypada" nie palić. Niestety tak jest. Jak paliłem (przez jakieś 3 lata) to zawsze w grupce się wychodziło i paliło, a teraz czasami czuję się odtrącony przez osoby palące. No i kilka razy dresiki się już do mnie doczepiły. Wkurwia fakt, że jak się powie, że się nie pali to jest się kłamcą. Kilka razy zostałem zaczepiony "masz szluga?". Po odpowiedzi, że nie palę patrzyli z pogardą i zawsze ten sam tekst "tak, kurwa. Nagle nikt nie pali". Pierdoleni żebracy.
Zgłoś
Avatar
Nutzz 2014-10-09, 21:33
No patrz, ja zawsze mówię że jak chce palić to niech sobie zarobi i kupi. W mordę jeszcze za to nie dostałem ale spruwy czasem odchodzą ciekawe.
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2014-10-09, 21:39 8
Coś mi się przypominało....hehehehe

Zgłoś
Avatar
MOST_Polska 2014-10-09, 21:45
"Nie pal, umrzesz zdrowszy".
Zgłoś