18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
miki1100 2012-03-14, 0:38
Można to znaleźć na youtube ?
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2012-03-14, 0:46 13
@ zilo210 oo jaki bohater, a parowe w dupe tez bys przyjal za LKS ?
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2012-03-14, 0:48 34
Co to jest ŁKS?
Zgłoś
Avatar
zilo210 2012-03-14, 1:38 4
FryzjerZG napisał/a:

@ zilo210 oo jaki bohater, a parowe w dupe tez bys przyjal za LKS ?


W dupie mam ŁKS choć z dwojga złego wolę właśnie ich.
Stary, może patrzysz na kibicowanie przez pryzmat swoich kolegów z klasy, ale niektórzy ludzie naprawdę mają honor i trochę więcej odwagi w życiu. Nie każdy jest skończoną pizdą.

Z innej beczki - było jasno, ruchliwa ulica, ludzie dookoła, facet nie wyglądał nawet na pobitego. Cipa i tyle.
Zgłoś
Avatar
idymy 2012-03-14, 9:08 4
Film jest z mojego miasta. Na fb jeszcze do niedawna była strona ze wszystkim filmikami tego typu.

A co do waszych komentarzy to połowa z was zlała by się ze strachu jak on gdyby trafiła na Elite Pce ) Ich działanie jest jak najbardziej słuszne, bo jeszcze parę lat temu żydki z łksu biegali i burdel na mieście robili, teraz chociaż jest względny porządek. Nie mieszkacie tutaj więc nie spinajcie się e-żołnierzyki bo nikt za darmo nie dostaje jak i również nie jest nagrywany. I gwarantuje że chłopaki z FC są mocni zarówno w pojedynkę jak i w grupie.
Zgłoś
Avatar
sanger 2012-03-14, 9:21
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
raistpol 2012-03-14, 9:45
Poznań, Kraków, Łódź. Miasta w ktorych w wiekszosci sa pajace zamiast kibicow. 1 nie potrafi zachowac zadnego honoru, drugi honor widzi w kosach i maczetach, 3 widac na filmiku...Pozdrawiam prawdziwych kibicow z tych miast...nie macie lekkiego zycia...
Zgłoś
Avatar
Anonymouz 2012-03-14, 9:53 1
Zapraszam autora filmiku do Krakowa jak taki mocny. Koleś mówi, że nie kibicuje, nie szuka problemów a ten cymbał co go kamerował dalej swoje. Współczuje jego rodzicom takiego płodu.
Zgłoś
Avatar
elkelk 2012-03-14, 10:23 2
Jude jude jude kokoszka...
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2012-03-14, 10:39
Polska to żałosny kraj.
Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2012-03-14, 10:50
Uwielbiam jak tardy mówią Wyjebe. Nawet dobrze przeklinać burak jeden z drugim nie potrafi.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-03-14, 11:15 2
znowu w kupie siła Parząchy się musiały wyżyć na kimś. Tak się rzucają a jak jeden zginie to żałoba narodowa bo kibica zabili... trzeba najpierw nim być pseudole zafajdane żeby mieć żałobę po kibicu. Cieszy was że gość się zeszczał? chciał na was naszczać ale nie zdążył rozporka rozpiąć a jakby zdążył to i mógł by nawet nasrać... Dla prawdziwych kibiców nie ma miejsca na stadionach bo wszystkie krzesła powyrywali i sobie do domów pozabierali a co ja mówię przecież tacy nawet domów nie mają tylko meliny i getta... Pozdro dla wszystkich normalnych "prawdziwych" kibiców
Zgłoś
Avatar
Adammm 2012-03-14, 11:29 8
zilo210 napisał/a:


W dupie mam ŁKS choć z dwojga złego wolę właśnie ich.
Stary, może patrzysz na kibicowanie przez pryzmat swoich kolegów z klasy, ale niektórzy ludzie naprawdę mają honor i trochę więcej odwagi w życiu. Nie każdy jest skończoną pizdą.

Z innej beczki - było jasno, ruchliwa ulica, ludzie dookoła, facet nie wyglądał nawet na pobitego. Cipa i tyle.



co ma honor wspólnego z odwagą i dostaniem wpierdol?

Dam Ci jeden przykład:

Idę z dziewczyną i jej koleżanką w nocy z imprezy i z naprzeciwka idzie 4 kolesi którzy rzucają w nas wyzwiskami. W takim wypadku mam 2 warianty.

1. Honorowy (według Ciebie) postawić się, dostać wpierdol od 4 typów + nie wiadomo co kolesie zrobią dziewczynom.

2. LOGICZNY (według każdego myślącego) spuścić łeb w dół i przejść obok. Co mnie obchodzi co jakieś debile mówią o naszych osobach? Co obchodzi moją laskę, że jacyś idioci szukają zaczepki i ją wyzywają? Gdybym im odpyskował i dostał wpierdol to nie był bym Honorowy tylko głupi i moja Kobieta doskonale o tym wie.

Ja wybieram wariant 2gi, bo honoru nie mają frajerzy którzy podchodzą w kilku typa i szukają zaczepki.
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-03-14, 12:12
sanger napisał/a:

@idymy przecież chłopak mówi, że nie kibicuje, a goście swoje. Plus żydy to mogą być z żydzewa. Bicie i straszenie ludzi na ulicach to żadne kibicowanie to zabawa plebsu



a co mial mowic?? jebac widzew? jak na sam ich widok zlal sie w gacie? takto sie pewnie z radeczkiem giba, tylko w obliczu zagrozenia pali glupa:p

@Adammm
ty sie dziewczyną nie zaslaniaj. jakby mieli im cos zrobic to i tak by zrobili. a jakbys sam szedl to co bys zrobil? sa tacy co dostana przekopke od 4 czy wiecej, po czym wstana i jeszcze im nawrzucaja. ale za kompem to kazdy twardy nie to co te zwierzeta
Zgłoś
Avatar
eNAeNOeS 2012-03-14, 12:16 1
"w dziesięciu jesteście jak Schwarzenegger, miękniesz kiedy jesteś jeden" ten wers bardzo dobrze opisuje operatora telefonu, nie rozumiem dlaczego w Polsce takie jełopy jeszcze żyją. nie będę pisał co bym zrobił a co nie bo to zwyczajne bez sensu ale napiszę, że smutek mnie ogarnia gdy patrzę jak w Polsce rosną idioci.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie