18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Fragless 2012-03-14, 17:01 2
Moim zdaniem to w Europie powinno być jak w USA. Licencja na broń palną (dla ludzi z wyższym IQ oczywiście) i chodziły by te śmiecie jak zegarki. Jestem z łodzi, ale nie mam pojęcia co do miejsca akcji. A co do Widzewa i ŁKS'u to oba kluby po jednych pieniądzach... a właściwie ich kibice. Tylko by kurwa postronnych zaczepiali. Aczkolwiek kibole ŁKS'u mniej agresywni.
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-03-14, 17:08
Jak wszędzie ich leją, to się musieli dowartościować.
Zgłoś
Avatar
mateusz 2012-03-14, 17:17
A tak sie wozi po szkole ten typek a tu na sadistic wyladowal
Zgłoś
Avatar
idzior 2012-03-14, 20:24 1
mateusz napisał/a:

A tak sie wozi po szkole ten typek a tu na sadistic wyladowal


To jutro po przyrodzie jak go spotkasz to mu powiedz że go widziałeś, mając 21 lat do szkoły się już chyba nie powinno chodzić...
Zgłoś
Avatar
defcon1 2012-03-14, 21:17
Kurwa, nabór do armii sadistica, będziemy jeździć po Polsce i napierdalać takich cwaniaczków, za kamerą pewnie ich stoi ośmiu, ciekawe, co by było jakby zobaczyli stu
Zgłoś
Avatar
RakMozgu 2012-03-14, 21:47 1
zilo210 napisał/a:

@ Adammm, tak jak mówi lapps:

Kurwa czy to takie dziwne, że niektórzy po prostu nie boją się dostać po mordzie ? No ja pierdolę, czy wszystkich trzeba wsadzić od razu do jednego wora ? Moda na spinanie się w sieci i robienie z siebie kozaka jest jak najbardziej aktualna, ale zawsze jakiś % tego wszystkiego to prawda. Są faceci i są chłopcy, są mądrzejsi i głupsi. Dla mnie nie zareagowanie w momencie jak jakieś typy obrażają Ci laskę jest jest naprawdę żenujące. I nie chodzi tu raczej o to, co pomyśli o Tobie laska, tylko samemu chyba średnio mógłbym spojrzeć w lustro



Nie lepiej wyskoczyc jak kompletny idiota na 4-typa... dostac wpierdol a laska dostanie gwalt i lamanie kulasow... nie wazne ,ze ty i dziewczyna spedzicie 1,5 miecha w szpitalu... wazne jest honor.
Zgłoś
Avatar
idzior 2012-03-14, 22:01 1
To nie będzie gwałt tylko seks niespodzianka
Zgłoś
Avatar
Adammm 2012-03-15, 0:04 1
lapps napisał/a:


@Adammm
ty sie dziewczyną nie zaslaniaj. jakby mieli im cos zrobic to i tak by zrobili. a jakbys sam szedl to co bys zrobil? sa tacy co dostana przekopke od 4 czy wiecej, po czym wstana i jeszcze im nawrzucaja. ale za kompem to kazdy twardy nie to co te zwierzeta



no zdecydowanie bym przeszedł obok i starał się uniknąć wpierdolu. To chyba mądrzejsze niż nadstawienie twarzy, żeby banda pajaców miała zabawę kopiąc mnie po twarzy? Nie dość że im sprawię radość to sam będę miał problemy. A tak to ani oni nie będą mieli pretekstu żeby mi wyjebać ( bo przecież są tak honorowi, że najpierw wyzywają, żeby dostać odpowiedź, żeby mieć pretekst, żeby wyjebać ) i popsuję im zabawę a sam będę miał spokój i będę mógł pójść w pełni sprawny do pracy następnego dnia. Już chyba wolał bym dostać wpierdol z zaskoczenia.
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-03-15, 1:22
Na śląsku jest to codzienność
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2012-03-15, 2:16
raistpol napisał/a:

Poznań, Kraków, Łódź. Miasta w ktorych w wiekszosci sa pajace zamiast kibicow. 1 nie potrafi zachowac zadnego honoru, drugi honor widzi w kosach i maczetach, 3 widac na filmiku...Pozdrawiam prawdziwych kibicow z tych miast...nie macie lekkiego zycia...



U mnie w mieście nie ma pożądanego klubu piłkarskiego, a można w ryj dostać za ŁKS. U mnie jest Zawisza, która ma piłkę nożną i Polonia, która ma żużel... Jakim debilem trzeba być, żeby urządzać bitki, za kibicowanie kompletnie inny dyscyplinom sportowym...
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2012-03-15, 9:21
Kibic to ma byc siła ! ale nie kurwa popierdolenie społeczne
Zgłoś
Avatar
zilo210 2012-03-15, 15:06
RakMozgu napisał/a:

Nie lepiej wyskoczyc jak kompletny idiota na 4-typa... dostac wpierdol a laska dostanie gwalt i lamanie kulasow... nie wazne ,ze ty i dziewczyna spedzicie 1,5 miecha w szpitalu... wazne jest honor.


Jaki człowiek, taka decyzja. Przeraża mnie fakt, że tacy ludzie jak Ty mieliby bronić naszego kraju. Gdyby nasi przodkowie mieli podobny tok myślenia co Ty, to już by nas tu dziś nie było.
Zgłoś
Avatar
LivoPL 2012-03-15, 21:31
Kurwa cwaniaki jebane w kilku do zwykłego chłopaka podbijaja i kozaczą ze mu wjebią takich to tylko jebać nic więcej!!!
Zgłoś
Avatar
Adammm 2012-03-16, 12:07
zilo210 napisał/a:


Jaki człowiek, taka decyzja. Przeraża mnie fakt, że tacy ludzie jak Ty mieliby bronić naszego kraju. Gdyby nasi przodkowie mieli podobny tok myślenia co Ty, to już by nas tu dziś nie było.



Kurwa no nie moge Jebany porównał Polskę do klubu piłkarskiego hahahahhahahaha
Zgłoś
Avatar
zilo210 2012-03-16, 14:03
Co ma debilu jedno do drugiego? Mówiłem o zachowaniu, a raczej o postawie jaką przyjąłbyś/przyjąłeś w momencie gdyby większa grupka zaczęła Cię atakować, czy to słowami, czy fizycznie.
Zabawny jesteś i trochę chyba próbujesz wykręcić kota ogonem.
Z tematu klubu zeszliśmy już chyba jakiś czas temu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie