18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
Avatar
M................i 2015-05-02, 14:53 2
14WhitePride88 napisał/a:

Chciałbym żeby jak najwięcej ludzi to zobaczyło, więc mam nadzieję, że nie zostanie wrzucone do "Polityki i religii"



zauważyłem, że wiele tematów w dziale polityka uwieńczone jest takim dopiskiem, który stanowi chyba furtkę dla autora, bo gdy tylko ktoś przeniesie temat to wiadomo od razu, że to pewnie mason albo donald tusk.
Nasuwa się pytanie, czy wy jesteście jacyś niedojebani, skoro każde przeniesienie tematu do działu dla niego przeznaczonego jest traktowane jako zdrada narodowa?
Tzn, ze ty jestes niedojebany to widzę po nicku i avatarze nawet
Zgłoś
Avatar
14WhitePride88 2015-05-02, 14:55
Marian_Kowalski napisał/a:



zauważyłem, że wiele tematów w dziale polityka uwieńczone jest takim dopiskiem, który stanowi chyba furtkę dla autora, bo gdy tylko ktoś przeniesie temat to wiadomo od razu, że to pewnie mason albo donald tusk.
Nasuwa się pytanie, czy wy jesteście jacyś niedojebani, skoro każde przeniesienie tematu do działu dla niego przeznaczonego jest traktowane jako zdrada narodowa?
Tzn, ze ty jestes niedojebany to widzę po nicku i avatarze nawet



Tak, tak. Naprawdę twierdzisz że będę się tłumaczył takiej spierdolinie jak ty?
Zgłoś
Avatar
M................i 2015-05-02, 15:30 2
następnym razem wrzuć filmik i poproś o umieszczenie go w dziale z obrazkami kartoflu

A żeby się tłumaczyć to byś musiał mieć jak, a kretynizmu jaki reprezentujesz nie da się wytłumaczyc
Zgłoś
Avatar
K................n 2015-05-02, 15:33
14WhitePride88 napisał/a:



Tak, tak. Naprawdę twierdzisz że będę się tłumaczył takiej spierdolinie jak ty?



Naprawdę myślisz, że moderator posłucha sie takiej spierdoliny jak ty i zostawi temat w poczekalni? Człowieku w chuju mamy twoje fantazje polityczne. Nie wpierdalaj tego na siłę innym. Ktoś zainteresowany wejdzie w odpowiedni dział. Mamy być wolnymi obwatelami czy chcesz narzucać swoje zdanie? Weź się lecz pierdolony lewaku.

PS: Mój pradziadek walczył w Armii Krajowej, pewnie teraz się przewraca w grobie widząc, że w wolnym kraju ktos podaje się za patriotę i nazywa program podziemna tv...
Zgłoś
Avatar
14WhitePride88 2015-05-02, 15:54
VisaInfinity napisał/a:



Naprawdę myślisz, że moderator posłucha sie takiej spierdoliny jak ty i zostawi temat w poczekalni? Człowieku w chuju mamy twoje fantazje polityczne. Nie wpierdalaj tego na siłę innym. Ktoś zainteresowany wejdzie w odpowiedni dział. Mamy być wolnymi obwatelami czy chcesz narzucać swoje zdanie? Weź się lecz pierdolony lewaku.

PS: Mój pradziadek walczył w Armii Krajowej, pewnie teraz się przewraca w grobie widząc, że w wolnym kraju ktos podaje się za patriotę i nazywa program podziemna tv...



Po jednej prośbie stwierdzasz że jestem lewakiem i że wpierdalam to na siłę innym? Bardzo mądrze
Zgłoś
Avatar
M................i 2015-05-02, 16:05
od razu widać, że jesteś roszczeniowym śmierdzielem
Zgłoś