18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Kąpiel w rzece
Anal_Intruder_69 • 2024-07-23, 12:16
Dwóch braci w Chinach postanowiło popływać w rzece.
Samo utonięcie na końcu nagrania.


Dziwnie to wygląda, bo na początku wydaje się jakby ogarniali i jakby było płytko, a potem...
Zgłoś
Avatar
Will70 2024-07-23, 17:28 10
Problemy zaczęły się, gdy większy wypycha małego na głębszą wodę, ten traci grunt i zaczyna panikować, łapie się kolegi i ciągnie go pod wodę i przytapia, ratując się, ten za dobrze nie pływa, zachłystuje się wodą, panika, nie udaje mu się już złapać oddechu, mały również spanikowany nie dociera do płytszej wody, i toną obydwaj. Panika potrafi zaburzyć logikę i odebrać oddech nawet dobrze pływającym. Często do takich wypadków dochodzi pod wodą również, gdy masz do dyspozycji tlen z butli.
Tutaj wystarczyłoby odwrócić się na plecy, poleżeć chwilę wyrównując oddech, kilka machnięć łapą i jesteś na brzegu. Pływanie i teoria z tym związana powinna być uczona od przedszkola. Ale lepiej napierdolić dzieciakom o religii i pierwszej prędkości kosmicznej, którą doświadczą może jak w nich granat pierdolonie.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2024-07-23, 17:49
kielon83 napisał/a:

to ich naucz pływać



Nie "ich" tyli "je". Reszta się zgadza i potwierdzam.
Zgłoś
Avatar
mlotnakacapy 2024-07-23, 18:17
prad ich odsuwal coraz bardziej i bardziej a jak nie umiesz plytwac tylko stapasz po dnie to w wodzie powyzej pasa blisko szyi latwe jest wyciagniecie na glebsza wode, jeden zly ruch jestes metr dalej i nie czujesz dna i potem to juz koniec

[ Dodano 2024-07-23, 18:18 ]
Will70 napisał/a:

Problemy zaczęły się, gdy większy wypycha małego na głębszą wodę, ten traci grunt i zaczyna panikować, łapie się kolegi i ciągnie go pod wodę i przytapia, ratując się, ten za dobrze nie pływa, zachłystuje się wodą, panika, nie udaje mu się już złapać oddechu, mały również spanikowany nie dociera do płytszej wody, i toną obydwaj. Panika potrafi zaburzyć logikę i odebrać oddech nawet dobrze pływającym. Często do takich wypadków dochodzi pod wodą również, gdy masz do dyspozycji tlen z butli.
Tutaj wystarczyłoby odwrócić się na plecy, poleżeć chwilę wyrównując oddech, kilka machnięć łapą i jesteś na brzegu. Pływanie i teoria z tym związana powinna być uczona od przedszkola. Ale lepiej napierdolić dzieciakom o religii i pierwszej prędkości kosmicznej, którą doświadczą może jak w nich granat pierdolonie.



bardzo sluszne uwagi
Zgłoś
Avatar
Angevil 2024-07-23, 20:05
Wystarczy mocno wciągnąć powietrze żeby dać sobie kilkanaście sekund na opanowanie.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-07-23, 21:44
O 13:48 można ich juz było najłatwiej pozbierac
Zgłoś
Avatar
MafiCk 2024-07-23, 22:53
Jak na końcu jak oni tona od 40s gdy jeden postanowił drugiego wypchnąć na głęboka wodę …
Zgłoś
Avatar
loky 2024-07-23, 23:03 1
Driver19cm napisał/a:

Idealny przykład debilizmu ludzkiegoi



Nie zrobiłeś nic głupiego jako dzieciak?
Zgłoś
Avatar
Wacław 2024-07-25, 17:21
Oni nawet na płytkiej się topili

[ Dodano: 2024-07-25, 17:22 ]
loky napisał/a:

Nie zrobiłeś nic głupiego jako dzieciak?


Z kolegą pod schodami pokazywaliśmy sobie dupy
Zgłoś
Avatar
DonaldDuck 2024-07-25, 19:05 1
Topiłem się trzy razy w życiu. Pierwszy raz w wieku 10 lat. Kolejny raz jako nastolatek i trzeci to już byłem chwilę po trzydziestce i kilku piwach. Pierwszy raz byłem już pod wodą. Te dźwięki ludzi i światło padające z góry będę pamiętał do końca życia. Ktoś mnie wtedy pociągną za rękę w miejsce gdzie mogłem stanąć. Uratował mi życie.

Za drugim razem akurat jakieś laski przepływały na materacu i było się czego chwycić. Gdyby nie to, byłbym na dnie (nie takim jakim jestem teraz).

Trzeci już jako świadomy i ogarnięty mężczyzna. Dawaj, płyniemy na drugą stronę. Byłem po dość długiej przerwie w pływaniu i nawet nie miałem zamiaru tego robić. Kawałek i wracam. Niestety grunt gdzieś zniknął, wdarła się panika (to jest najgorsze) wiedziałem, że już po mnie. To chwytanie wody, ciało układa się jakbyś chciał po drabinie wchodzić. Kompletnie bez sensu. Udało mi się natrafić na jakąś górkę i stałem tak spocony w wodzie i mając pewność, że już nigdy do niej nie wejdę.

Tak zakończył się hattrick z topieniem.
Byłem też trzy razy potrącony przez samochód. Raz na pasach i dwa razy na rowerze. Ten hattrick też odhaczony.

Najbardziej niepokoi mnie to, że po osiemnastu latach rozstałem się z babą która mi te lata zmarnowała i boję się, że to kolejna seria.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-07-27, 17:49
DonaldDuck napisał/a:

Topiłem się trzy razy w życiu. Pierwszy raz w wieku 10 lat. Kolejny raz jako nastolatek i trzeci to już byłem chwilę po trzydziestce i kilku piwach. Pierwszy raz byłem już pod wodą. Te dźwięki ludzi i światło padające z góry będę pamiętał do końca życia. Ktoś mnie wtedy pociągną za rękę w miejsce gdzie mogłem stanąć. Uratował mi życie.
Za drugim razem akurat jakieś laski przepływały na materacu i było się czego chwycić. Gdyby nie to, byłbym na dnie (nie takim jakim jestem teraz).
Trzeci już jako świadomy i ogarnięty mężczyzna. Dawaj, płyniemy na drugą stronę. Byłem po dość długiej przerwie w pływaniu i nawet nie miałem zamiaru tego robić. Kawałek i wracam. Niestety grunt gdzieś zniknął, wdarła się panika (to jest najgorsze) wiedziałem, że już po mnie. To chwytanie wody, ciało układa się jakbyś chciał po drabinie wchodzić. Kompletnie bez sensu. Udało mi się natrafić na jakąś górkę i stałem tak spocony w wodzie i mając pewność, że już nigdy do niej nie wejdę.
Tak zakończył się hattrick z topieniem.
Byłem też trzy razy potrącony przez samochód. Raz na pasach i dwa razy na rowerze. Ten hattrick też odhaczony.
Najbardziej niepokoi mnie to, że po osiemnastu latach rozstałem się z babą która mi te lata zmarnowała i boję się, że to kolejna seria.



Teraz czas na serię trójki dzieci z trzema babami
Zgłoś
Avatar
DonaldDuck 2024-07-27, 20:29
darek1234 napisał/a:

Teraz czas na serię trójki dzieci z trzema babami



Na szczęście nie mam dzieci i nie planuję ich mieć. Tak jak jest, jest dobrze.
Zgłoś