18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
Avatar
Zofar 2017-08-24, 12:24
Jak Tusk łaził z flagą Unii tak głęboko w dupie że mu gardłem wystawała to każdy go podziwiał bo światowy człowiek, postępowy, proeuropejski. Lepszy Kaczyński w sztormiaku Polski niż przydupas poprawności politycznej bez własnego zdania tylko żeby innym dogodzic
Zgłoś
Avatar
htp 2017-08-24, 12:31
Zofar napisał/a:

Jak Tusk łaził z flagą Unii tak głęboko w dupie że mu gardłem wystawała to każdy go podziwiał bo światowy człowiek, postępowy, proeuropejski. Lepszy Kaczyński w sztormiaku Polski niż przydupas poprawności politycznej bez własnego zdania tylko żeby innym dogodzic


To niech założy sobie jeszcze gacie w barwy narodowe, będziesz miał gdzie całować swojego bożka.
Dla mnie godło i barwy powinny wymagać szacunku. Ale z wiarą się nie dyskutuje.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-08-24, 12:36 3


oho bóldupienie już jest Wstawić Wam Kapitana Żoliborza a już dyskusja czy lepszy PiS czy PO. Wy serio dostrzegacie jakąś większą różnicę między tymi partiami?
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-08-24, 15:46 1
Zofar napisał/a:

Jak Tusk łaził z flagą Unii tak głęboko w dupie że mu gardłem wystawała to każdy go podziwiał bo światowy człowiek, postępowy, proeuropejski. Lepszy Kaczyński w sztormiaku Polski niż przydupas poprawności politycznej bez własnego zdania tylko żeby innym dogodzic



Lepszy ten złodziej przy korycie niż tamten złodziej przy korycie, no kurwa

PS.

Coś ci zwisa na avatarze, przykleiłeś sobie? Jesteś transwestytą?
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-08-25, 14:41 1
Zofar napisał/a:

Jak Tusk łaził z flagą Unii tak głęboko w dupie że mu gardłem wystawała to każdy go podziwiał bo światowy człowiek, postępowy, proeuropejski. Lepszy Kaczyński w sztormiaku Polski niż przydupas poprawności politycznej bez własnego zdania tylko żeby innym dogodzic


Typowy debil, "myślący" w najprostszych kategoriach. Jak się skrytykuje PiS(głównie słusznie) - trzeba dowalić coś o PO. Jak się skrytykuje Kaczyńskiego(też głównie słusznie) - trzeba dowalić o Tusku!
Ej, wiesz co? Teraz za sznurki pociąga Kaczyński, więc wiesz gdzie mamy tego cholernego Tuska?!
Zgłoś
Avatar
Zofar 2017-08-27, 7:10
TB303 napisał/a:


Typowy debil, "myślący" w najprostszych kategoriach. Jak się skrytykuje PiS(głównie słusznie) - trzeba dowalić coś o PO. Jak się skrytykuje Kaczyńskiego(też głównie słusznie) - trzeba dowalić o Tusku!
Ej, wiesz co? Teraz za sznurki pociąga Kaczyński, więc wiesz gdzie mamy tego cholernego Tuska?!


Typowy debil pisze o kims ze jest debilem i ma debilne wytłumaczenie

sezamkowyRozpierdol napisał/a:



Lepszy ten złodziej przy korycie niż tamten złodziej przy korycie, no kurwa

PS.

Coś ci zwisa na avatarze, przykleiłeś sobie? Jesteś transwestytą?


Patrz na swój, moj przynajmniej prawdziwy a ty co wstydzisz sie pokazac? co te mutacje genetyczną mogą zrobic co nie ?

htp napisał/a:


To niech założy sobie jeszcze gacie w barwy narodowe, będziesz miał gdzie całować swojego bożka.
Dla mnie godło i barwy powinny wymagać szacunku. Ale z wiarą się nie dyskutuje.


nie jest moim bożkiem, tylko fakt jest taki ze stosuje sie różne standardy , ja nie widze nic złego w noszeniu barw narodowych nawet majtki , tak robią prezydenci usa np ale wtedy to jest ok
Zgłoś
Avatar
lesiot 2017-08-27, 9:27 1
Wiesz czym różni się patriota od idioty?
Patriota wie doskonale, kiedy korzystanie z barw i symboli narodowych jest stosowne i powinno mieć miejsce.

A do tego nie ukrywajmy, ale "prezes" i jego świta wyglądają nie tylko idiotycznie, ale też przekomicznie. Sami sprowokowali, żeby drzeć z nich łacha.

Aaaa, może na potwierdzenie swych słów, znajdź zdjęcie prezydenta USA w majtkach w barwach narodowych, dawaj pędzikiem.

No i jeżeli Twoja reakcja na całkiem pocieszne, niegroźne śmieszkowanie z prezesa jest zawistne "a bo Tusek" i "wina Tuska", no to sorry, ale przedstawiasz się jako tempy wyznawca, albo pożyteczny idiota z ramienia PiS.
Zgłoś