18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Kara
Byt • 2014-05-18, 19:05
..za niesłuszne parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych.

Zgłoś
Avatar
Kierunkowskas 2014-05-18, 21:09 5
fajna dupa w pomarańczowych spodenkach
Zgłoś
Avatar
spartan 2014-05-18, 21:19 6
I bardzo qrwa dobrze. Skoro znaki poziome i pionowe, informujące, że jest to miejsce dla niepełnosprawnych nie pomagają, to może taka informacja do takich oszołomów dotrze.
Swoją drogą, jest taki intrygujący preparat do usuwania starych powłok lakierniczych, o nazwie SCANSOL.
Zamiast "spreja" można by użyć właśnie jego. Jak się go naniesie na powłokę, to nie ma chuja, ale wpierdoli bezbarwny, baze i podkład, aż do gołej blachy. A to już jest wydatek...
Zgłoś
Avatar
wajdzik007 2014-05-18, 21:20 3
szkoda że inwalida do nie go jakiś nie podszedł i mu nie zajebał =D
Zgłoś
Avatar
KingOfDarkness 2014-05-18, 21:29 3
@Wiwern: Bezprawnie, bezpodstawnie i niesprawiedliwie na pewno nie pasują?
Zgłoś
Avatar
p................s 2014-05-18, 22:11 12
Pięknie - ja codziennie rozklejam po kilka karnych kutasów pajacom parkującym na miejscach dla inwalidów bez legitymacji. Takie hobby...
Zgłoś
Avatar
Pulsdriver 2014-05-18, 22:59 2
Najlepsza ta tępa cipa w spodenkach od razu hi dad...
Zgłoś
Avatar
K................t 2014-05-18, 23:02 3
Jeśli wszyscy niepełnosprawni chcą być tak sprawni jak mi to pokazują w telewizji, TO NIECH KURWA PARKUJĄ TAM GDZIE WSZYSCY PEŁNOSPRAWNI.
Zgłoś
Avatar
sqn2142 2014-05-19, 0:21
Edytowalem... sorry
Zgłoś
Avatar
Alonso 2014-05-19, 0:30 1
Dlaczego się czepiacie. Może oni SĄ niepełnosprawni i mogą tam parkować?
Niepełnosprawni umysłowo.
Zgłoś
Avatar
bahama_mama 2014-05-19, 1:33 5
może zacznę od tego, że nie popieram zastawiania miejsc dla niepełnosprawnych przez pełnosprawnych ale..

nie wiem, gdzie wy mieszkacie, ja mieszkam w Polsce w ~120tys. mieście [tak, filmik z usa, chuj mnie boli jak tam jest]do sklepu chodzę 3 razy w tygodniu i jak sięgam pamięcią to w całym swoim życiu niepełnosprawnego wchodzącego do samochodu [gość bez nóg, z wózkiem] widziałem raz. nie wiem, może jak mieszkacie w pobliżu torów kolejowych to koło was jest więcej tego typu ludzi, u mnie nie. zazwyczaj są puste, czasem zajmowane przez ludzi zdrowych [moja sąsiadka używa tej karty inwalidztwa czy jak to tam się kurwa nazywa, ma nalepkę na aucie {jej matka ma jakieś schorzenie, nie ona} i chuj, parkuje zawsze na tych miejscach].
tak czy owak ta akcja z filmiku jest żenująca i za to malowanie komuś auta powinny te pajace dostać po ryju.
w ogóle nie wiem dlaczego od pewnego czasu ta cała nagonka na pełnosprawnych, tak jakbyśmy mieli się źle czuć, że ktoś kurwa nie ma nogi, jakby to nasza wina była [przykład: ostatnia akcja w sejmie]. i zazwyczaj się wspomina właśnie tych z utrudnionym poruszaniem, tak jakby kurwa nie było innych niepełnosprawnych [no ci z umysłowym inwalidztwem zakupów nie zrobią, do urzędu nie pójdą nawet jak im najlepszy podjazd zrobisz ].
także niepozdrawiam, w dupę se wsadźcie te akcje i chuj w dupę tych którzy to popierają.
pełnosprawny.
Zgłoś
Avatar
Kislowy_wampir 2014-05-19, 8:33 8
@ up bahama_mama

Jak czytam takie wypowiedzi jak Twoja to tracę wiarę w ludzi, nie rozumiesz głąbie że chuj kogo obchodzi jak często inwalidzi parkują po prostu zrozum to jest kurwa miejsce dla nich, nie ważne czy będzie używane non stop czy tylko od święta. Dostosuj się do panujących zasad, a nie podpierdalasz sąsiadke prawdziwy z Ciebie polaczek sam nie może to drugiemu nie pozwoli albo od razu podpierdoli i się pożali jaki to on kurwa pokrzywdzony nie jest, aż tak Cię kurwa boli że ktos ma przywilej ?? On ma przywilej, a Ty kurwa masz nogi ? Zastanów się którą opcje wolisz.

Akcja jak najbardziej słuszna i w polsce też powinna taka akcja być najlepiej użyć gwoździa zamiast farby
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2014-05-19, 8:38
Nic dodac nic ując. Piękne
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2014-05-19, 10:49
Tak swoją drogą, to kiedy ostatnio widzieliście inwalidę parkującego na miejscu dla inwalidów?
Zgłoś
Avatar
j................3 2014-05-19, 11:27
o 11:12 dziś ,
łamać skurwielom kręgosłupy wtedy będą mogli parkować
Zgłoś
Avatar
killamanilla 2014-05-19, 12:21
Bardziej niż "typowego" niepełnosprawnego spodziewałbym się tłustego hamburgera, który przykulał się wszamać nuggetsy i musi wyturlać się z auta na swój trójkołowy piździk elektryczny - w stanach tłusty nierób siedzący na socjalu i tyjący to też niepełnosprawny - taka moja opinia bez hejtu - 1szy post - pozdro
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie