18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Halman 2020-08-06, 6:31
fejk, piwo wypadło mu z ręki...
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-08-06, 7:35 17
Nie ma chujowego piwa, bo albo jest się alkoholikiem, albo nie
Zgłoś
Avatar
juderaus 2020-08-06, 8:21 3
Piwo ''Żywe '' yebie tego całego Srajnekena na łeb ale i tak lepiej nayebać się dobrą wódą
Zgłoś
Avatar
KANIBAL22 2020-08-06, 8:23 40
nie pierdolcie akurat heineken nie jest najgorszy
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2020-08-06, 8:35 12
Heineken smakuje jak Lech, zresztą nic dziwnego bo chyba nawet robiony jest przez ten sam koncern. Piwko takie sobie, zawsze mogło być gorzej np. Tyskie czy Żubr. Jak w barze w kiblu zobaczycie kolesia który liże pisuar albo pije wodę z kibla to na 100% wariat albo po prostu próbuje zmyć z przełyku smak Tyskiego
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-08-06, 9:05 6
Nie lubię Heinekena... Harnasia też nie...
Ale przecież smak jest kwestią gustu... Mój sąsiad uwielbia Harnasia i nie jest jakimś biedakiem, który musi pić tanie piwo. Smakuje mu i już.
Uwielbiam Portery i znajomy spróbował, po pierwszym łyku chciał wyjebać do zlewu. Więc nie ma hujowych piw, skoro ludzie je kupują i piją
Zgłoś
Avatar
Ronin69 2020-08-06, 9:48 8
bloodwar napisał/a:

Heineken smakuje jak Lech, zresztą nic dziwnego bo chyba nawet robiony jest przez ten sam koncern.



No chyba qrwa nie... Heineken - Grupa Żywiec (Heineken ) Lech - Kompania Piwowarska (Asahi)
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-08-06, 9:50 1
juderaus napisał/a:

Piwo ''Żywe '' yebie tego całego Srajnekena na łeb ale i tak lepiej nayebać się dobrą wódą



Ale wiesz o tym, że od kiedy srajneken jest właścicielem żywego., to jest to to samo gówno.
Zgłoś
Avatar
Usztafik 2020-08-06, 10:21 2
Wszystkie piwa w zielonych butelkach smakują prawie identycznie, ze względu na to, że często są prześwietlone i wychodzą takie same wady czy to Lech, Perła czy Srajneken.
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-08-06, 10:31 1
Generalnie wolę alkohole 40%+, i wytrawne lub pół wina, ale w lecie i piwko wejdzie. Z dostępnych wszędzie najlepiej budweiser, grolsch, lub jakieś IPA, APA czasem pszeniczne. Raczej harnasiów i heinekenów często nie pijam, chyba że nie ma wyjścia (1 budka z piwem na plaży czy gdzieś), ale nikt mi nie wmówi że heineken nie jest lepszy od harnasia, i że to ten sam poziom. No chyba że się coś w ostatnich latach zmieniło, bo z 5 lat tych piw nie piłem
Zgłoś
Avatar
maki1981 2020-08-06, 11:32 3
Po co te dyskusje? Przecież są sposoby na poprawę smaku koncernowego piwa:

Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2020-08-06, 12:03
maki1981 napisał/a:

Po co te dyskusje? Przecież są sposoby na poprawę smaku koncernowego piwa:



Ja tam piję tylko kraftowe, takie że tydzień po wypłacie nie piję w ogóle

Zgłoś
Avatar
juderaus 2020-08-06, 12:58 3
Juzwa napisał/a:

Ale wiesz o tym, że od kiedy srajneken jest właścicielem żywego., to jest to to samo gówno.



Co Ty tam wiesz małolat? Piwo Żywe, NIE Żywiec. Należy do regionalnego, rodzinnego browara z Bielkówka. Posiadają własne ujęcie wody i żaden Heineken nie pcha tam swoich macek.
Zgłoś
Avatar
n................l 2020-08-06, 15:08 1
Piwo żywe to jakieś cudo od Ambera, tak samo rodzinnego jak VanPur, przy drugim już zaczyna łeb napierdalać - po co to pić?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie