18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
bujaszaka 2012-01-25, 10:55
Nie opłaca się oglądać, nawet nie pokazali jak te atomowe pociski coś niszczą. Chujstwo.
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2012-01-25, 11:17
petru23 napisał/a:

samochód czy broń jest dla nich przedłużeniem pindola?



Dobrze, że nie napisałeś chociaż, że skoro nie mają co z kasą robić, to niech dają na biedne dzieci w Afryce. A ogólnie wg mnie to jesteś perfidnym zazdrośnikiem. Poza tym - gdybyś miał PIENIĄDZE i MOŻLIWOŚCI, to sam byś się bawił w taki sposób. To, że Polska jest krajem, gdzie nie można prawie niczego, to że nie zarabiamy tu takich pieniędzy, by było nas stać na takie auto czy na paliwo do niego nie znaczy, że każdy amerykaniec kupuje takie rzeczy zbytku, by się dowartościować. Ich po prostu na to STAĆ.
Zgłoś
Avatar
pedrossi 2012-01-25, 12:15
Jak był u mnie kumpel ze Stanów to się mnie zapytał jak my tu wolny czas spędzamy z ojcem, jak nie ma strzelnicy dostępnej. W ogóle inna mentalność ludzi.

Co do "armaty" fajnie by było zobaczyć co to robi.
Zgłoś
Avatar
KingOfEvil 2012-01-25, 12:48
Rambo by utrzymał takie dwa i jeszcze napierdalał celnie.
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-01-25, 13:36
timmy77 napisał/a:

@petru23
Wiesz co to pasja? Czy komputer Cię tak pochłonął, że od miesiąca myślisz, że nadal jest lato?



jeśli pasją nazywasz zamiłowanie do ogromnych samochodów i broni w przypadku 99% hamerykanów, miłość do wszystkiego co jest największe, najlepsze i to w ich mniemaniu jest ich rodzimej produkcji co widać na praktycznie każdym materiale pochodzącym z ju es ej - to tak, komputer mnie pochłonął.
Zgłoś
Avatar
Quest1987 2012-01-25, 17:18
Co to za muzyka w tle?
Może ktoś wie?
Zgłoś
Avatar
Dzoshu 2012-01-25, 17:35 1
Quest1987 napisał/a:

Co to za muzyka w tle?
Może ktoś wie?



Santana - Oye Como Va
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-01-25, 18:02
Prędzej granatnik niż rusznica.
Zgłoś
Avatar
twrgg 2012-01-25, 18:06
Reka zapewno po tym nie bedzie wygladac dobrze
bo wog jej nie bedzie
Zgłoś
Avatar
kompatybilny 2012-01-25, 21:26
ciekawe kto strzeli z bara
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-01-27, 18:39
JURIJ_77 napisał/a:



Dobrze, że nie napisałeś chociaż, że skoro nie mają co z kasą robić, to niech dają na biedne dzieci w Afryce. A ogólnie wg mnie to jesteś perfidnym zazdrośnikiem. Poza tym - gdybyś miał PIENIĄDZE i MOŻLIWOŚCI, to sam byś się bawił w taki sposób. To, że Polska jest krajem, gdzie nie można prawie niczego, to że nie zarabiamy tu takich pieniędzy, by było nas stać na takie auto czy na paliwo do niego nie znaczy, że każdy amerykaniec kupuje takie rzeczy zbytku, by się dowartościować. Ich po prostu na to STAĆ.



Dowiedz się więcej o mentalności i kulturze hamburgerów a dopiero potem wmawiaj innym i mi że mój post do którego sie odniosłeś jest wyrazem zazdrości.
Zgłoś