18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:06
Avatar
Gandalf 2024-10-19, 12:41 3
K-BooX napisał/a:

pewnie serial oglądał albo robił transmisje na tiktoku itp. ... ale i tak pewnie powie, że zasłabł.


Kolacje robił.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-19, 13:18 4
turor napisał/a:

Ciekawe czy mieli zgodę na zablokowanie przeciwnego pasa ruchu, myślę, że nie bo musieliby na nim jakieś znaki ostrzegawcze ustawić, wychodzi na to, że przyczynili się. do tego karambolu.



Mental jak u butloszczocha. Jedziesz tak aby się móc w każdym momencie bezpiecznie zatrzymać i obserwujesz drogę. Wczoraj miałem delegację z roboty i zrobiłem 800km ze średnią prędkością 143 km/h. Bo kurwa były ku temu warunki
Zgłoś
Avatar
dancio1978 2024-10-19, 13:53 1
PsikutaBezS napisał/a:

Dodaj wszędobylskie kamery, pomiary prędkości itd. czyli szeroko pojętą inwigilacje ale dalej możesz podniecać się "statystykami..." Ty wiesz wszystko.



ty jakis upośledzony jesteś? pierdolisz mi o kamerach a ja mówię o ilości wypadków. Zacznij jeszcze pisać że kaczyński lub tusk to to i tamto.

[ Dodano 2024-10-19, 13:55 ]
100pa napisał/a:

Problemem jest to że polacy nie umieją korzystać z autostrad. Myślą że to jazda jak po osiedlowej drodze, jazda na zderzaku, wjeżdżanie przed maskę przy zmianie pasa ruchu gdzie ty lecisz 140 a typ przy 90 wjeżdża przed ciebie, bo ON MUSI zmienić pas i przecież możesz zahamować w miejscu,


Masz rację co do kultury jazdy Polaków. Ale wciąż autostrady sa nabezpieczniejsza opcją jeśli chodzi o wypadkowość
Zgłoś
Avatar
100pa 2024-10-19, 15:31
dancio1978 napisał/a:

wciąż autostrady sa nabezpieczniejsza opcją jeśli chodzi o wypadkowość



Też tak sądzę.
Zgłoś
Avatar
manieknn 2024-10-19, 15:43
zwiększyć limit prędkości do 200 h szczeglnie dla butloszczochów ,,będzie weselej
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-10-19, 15:44
turor napisał/a:

Ciekawe czy mieli zgodę na zablokowanie przeciwnego pasa ruchu, myślę, że nie bo musieliby na nim jakieś znaki ostrzegawcze ustawić, wychodzi na to, że przyczynili się. do tego karambolu.


Turor broni tirowców... Świat się kończy
Zgłoś
Avatar
Ziebaj 2024-10-19, 16:56 15
Odkąd mam dzieci, staram się nie jeździć między zestawami. Moja rada na przyszłość jeśli już się zdarzy ze stoicie w takim zatorze na drodze i jest ryzyko, że ktoś się w was wpierdoli i nie ważne czy osobówka czy cokolwiek nie stójcie w osi pojazdu zatrzymujcie się blisko prawej bądź lewej strony jezdni tak jak do korytarza życia i kierownica skręcona tak by was wypchnęło na zewnątrz. Znajomy strażak mi o tym mówił, w skrajnych sytuacjach może wam to uratować życie.
Zgłoś
Avatar
100pa 2024-10-19, 19:12
Kierowca TIR-a nie hamował, jechał prawie 90 km/h

Biegli przeanalizowali tachograf kierowcy TIR-a, który miał wjechać w samochody na południowej obwodnicy Gdańska. Z zapisu wynika, że ciężarówka jechała prawie 90 km/h na godzinę i nie hamowała przed wjechaniem w inne auta stojące w korku. Nieoficjalnie wiadomo, że 37-letni kierujący tłumaczył policjantom, że się zagapił.
Więcej na RDC: rdc.pl/aktualnosci/polska/karambol-s7-obwodnica-gdanska-kierowca-aresz...
Zgłoś
Avatar
P4GER 2024-10-19, 19:35 2
Ziebaj napisał/a:

Odkąd mam dzieci, staram się nie jeździć między zestawami. Moja rada na przyszłość jeśli już się zdarzy ze stoicie w takim zatorze na drodze i jest ryzyko, że ktoś się w was wpierdoli i nie ważne czy osobówka czy cokolwiek nie stójcie w osi pojazdu zatrzymujcie się blisko prawej bądź lewej strony jezdni tak jak do korytarza życia i kierownica skręcona tak by was wypchnęło na zewnątrz. Znajomy strażak mi o tym mówił, w skrajnych sytuacjach może wam to uratować życie.



Dobre, ale używajmy sygnału awaryjnego, aby ostrzec kierowcę za nami, taki sygnał jest dobrze widoczny nawet jak ktoś się zagapi w telefonie
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2024-10-19, 19:52
Butloszczoch pewnie ogladal netflixa

______________

Każdy myślący człowiek jest ateistą.
-Ernest Hemingway

***** ***
Zgłoś
Avatar
MoonlightShadows 2024-10-19, 20:15
futryn napisał/a:

Więcej materiałów pojawi się zapewne nad ranem, wrzucę je w komentarz. O to samo proszę innych, by nie dublować tematu i zachować przejrzystość.



A ty co, jakiś admin?
Zgłoś
Avatar
NitroCarbon 2024-10-19, 20:34
Piloci którzy blokuja wezel o znaczeniu krajowym przyczynili się ewidentnie, wrecz wspolpracowali z butloszczochem bo gdyby nie oni to o tej 23 noe byloby tam korka. Jechalem za takimi gamoniami i jezdza srodkiem ulicy nie pozwalając na wyprzedzenie mimo ze prowadzili waski zestaw, zamykaja nagle drogi. Mysla ze zolty kogut im pozwala byc bogami drogi.
Zgłoś
Avatar
P4GER 2024-10-19, 21:16 3
NitroCarbon napisał/a:

Piloci którzy blokuja wezel o znaczeniu krajowym przyczynili się ewidentnie, wrecz wspolpracowali z butloszczochem bo gdyby nie oni to o tej 23 noe byloby tam korka. Jechalem za takimi gamoniami i jezdza srodkiem ulicy nie pozwalając na wyprzedzenie mimo ze prowadzili waski zestaw, zamykaja nagle drogi. Mysla ze zolty kogut im pozwala byc bogami drogi.



Pierdolisz głupoty, robili swoją robotę, nie ich wina że kierowca pojazdu ciężarowego nie patrzył na drogę. Jakby taki pacan jak ty wpierdolil się w pojazd wielkogabarytowy bo oni nie wykonali swojej roboty dobrze to na kogo byś wtedy pierdolił? Na siebie na pewno nie bo ty wiesz najlepiej, pusty łeb
Zgłoś
Avatar
kothletino 2024-10-19, 21:39 7
banerr napisał/a:

Już zamknęli butloszczocha który najechał na osobówki.



I co z tego, im powinni dopierdalać takie kary żeby sami się wieszali w celach czekając na sprawę. Jeżdżą skurwysyny przeładowanymi zestawami na oponach ze struktura gładzi na ścianie, chlew kurwa w kabinach bo typ ma do ojebanie 11 punktów więc nie ma czasu posprzątać... Tu powinni jebać i kierowcę i firmę, tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-10-19, 22:54 2
manieknn napisał/a:

zwiększyć limit prędkości do 200 h szczeglnie dla butloszczochów ,,będzie weselej

Popieram, niech jadą nawet 600 km/h — ile tylko lokomotywa da! Oczywiście w tunelu na szynach lub maglevie.

Za mały ułamek kasy która idzie na autostrady można by zbudować sieć szybkich kolei. Ale nie, bo Gazprom by nie zarobił.

kothletino napisał/a:

I co z tego, im powinni dopierdalać takie kary żeby sami się wieszali w celach czekając na sprawę. Jeżdżą skurwysyny przeładowanymi zestawami na oponach ze struktura gładzi na ścianie, chlew kurwa w kabinach bo typ ma do ojebanie 11 punktów więc nie ma czasu posprzątać... Tu powinni jebać i kierowcę i firmę, tyle w temacie.

Z jebaniem kierowcy to nie tak prędko — butloszczoch szcza w butlę nie dlatego bo lubi, ale bo jak się zatrzyma to obrobi 10 punktów nie 11, szef go wywali i weźmie innego.

Niby są kontrole, analiza tachografów, itd — ale w praktyce taniej wychodzi łapówka niż wymiana opony. I tu jest źródło problemu.

Jako ekspertka siedząca całe życie na dupie przed kompem, mam na to bezbłędne lekarstwo: złapanemu butloszczochowi na łysych oponach proponujemy: albo normalnie płacisz karę, albo pomożesz nam łapać złych policajów: jak cię ponownie złapią, proponujesz łapówkę; jeśli cię chcą za to aresztować — tu masz papier i kontakt do organizatora akcji; jeśli policaj łapówkę przyjmie to dajesz nam nagranie z ukrytej kamery. Od razu się poprawi!

Inny bezbłędny i genialny pomysł: butloszczoch ma co dwie godziny robić postój przynajmniej X-minutowy. To można sprawdzić na tachografie. Oprócz tego że wysika się do tojtoja albo w krzaki a nie butelki, dupa i oczy mu odpoczną.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów