18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:18
🔥 Środkowy palec - teraz popularne
Avatar
metalfan 2024-10-20, 1:18
Ziebaj napisał/a:

Odkąd mam dzieci, staram się nie jeździć między zestawami. Moja rada na przyszłość jeśli już się zdarzy ze stoicie w takim zatorze na drodze i jest ryzyko, że ktoś się w was wpierdoli i nie ważne czy osobówka czy cokolwiek nie stójcie w osi pojazdu zatrzymujcie się blisko prawej bądź lewej strony jezdni tak jak do korytarza życia i kierownica skręcona tak by was wypchnęło na zewnątrz. Znajomy strażak mi o tym mówił, w skrajnych sytuacjach może wam to uratować życie.


Tylko jeśli jest zwężenie i/albo ruch puszczony jedną jezdnią to z jednej strony jest ruch w przeciwnym kierunku a z drugiej barierki. Ciężko się uratować w sytuacji, w której ciężarówka z naczepą wpierdala się w stojące auta i nie ma jak uciekać.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2024-10-20, 6:09
Ziebaj napisał/a:

Odkąd mam dzieci, staram się nie jeździć między zestawami. Moja rada na przyszłość jeśli już się zdarzy ze stoicie w takim zatorze na drodze i jest ryzyko, że ktoś się w was wpierdoli i nie ważne czy osobówka czy cokolwiek nie stójcie w osi pojazdu zatrzymujcie się blisko prawej bądź lewej strony jezdni tak jak do korytarza życia i kierownica skręcona tak by was wypchnęło na zewnątrz. Znajomy strażak mi o tym mówił, w skrajnych sytuacjach może wam to uratować życie.



Ja tam bym się zatrzymał na poboczu z daleka od korku. Wystawił trójkąt i wyszedł za barierki i czekał. Za dużo już widziałem takiego wpierdolu, żeby sobie gdziekolwiek w takim korku siedzieć.

______________

Musi to na Rusi, a w Polsce JAK-KTO-CHCE!!!
Zgłoś
Avatar
P4GER 2024-10-20, 7:23 1
Mors_Nigra napisał/a:

Ja tam bym się zatrzymał na poboczu z daleka od korku. Wystawił trójkąt i wyszedł za barierki i czekał. Za dużo już widziałem takiego wpierdolu, żeby sobie gdziekolwiek w takim korku siedzieć.



Najpierw musisz dobić do 18 lat, a potem jeszcze zrobić prawko, żeś pierdolnął farmazona młody.
Zgłoś
Avatar
klaszczebrwiami 2024-10-20, 8:42 1
Generalnie bardzo dziwi to, że o sprawie jest mega cicho w mediach głównego ścieku, czyli TVP, TVN i Polsat. Jedynie gdzie trąbioną o tej katastrofie w ruchu lądowym to w TV Republika. Zobaczcie że nawet wstawka ze zwłokami kobiety, która wypadła z karawanu, ma więcej piw niż czwórka ludzi, która spłonęła żywcem w swoich samochodach. Matko kochana, przecież tam spłonęło troje dzieci, i cisza? Tak samo było z powodzią.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2024-10-20, 9:37
P4GER napisał/a:

Najpierw musisz dobić do 18 lat, a potem jeszcze zrobić prawko, żeś pierdolnął farmazona młody.



Mógłbym być twoim dziadkiem, chłopczyku.

______________

Musi to na Rusi, a w Polsce JAK-KTO-CHCE!!!
Zgłoś
Avatar
pawelns1 2024-10-20, 10:04
JestemNajlepszy napisał/a:

Mnie zawsze cieszy, że ucierpiały dzieci.



nooo kozak jesteś...
Zgłoś
Avatar
P4GER 2024-10-20, 13:08 1
Mors_Nigra napisał/a:

Mógłbym być twoim dziadkiem, chłopczyku.



To skoro masz takie pomysły to może lepiej już oddać prawo jazdy, zostawić drogę innym, a samemu się przesiąść na autobus, pociąg i tramwaj.
Zgłoś
Avatar
NitroCarbon 2024-10-20, 13:48
P4GER napisał/a:

Pierdolisz głupoty, robili swoją robotę, nie ich wina że kierowca pojazdu ciężarowego nie patrzył na drogę. Jakby taki pacan jak ty wpierdolil się w pojazd wielkogabarytowy bo oni nie wykonali swojej roboty dobrze to na kogo byś wtedy pierdolił? Na siebie na pewno nie bo ty wiesz najlepiej, pusty łeb



Ignorancie, ewidentnie nie znasz miejsca w ktorym zadzial sie karambol. Bo bys wiedział gamoniu, ze przez przebudowe wezel praktycznie nie funkcjonuje. I piloci smiecie, l7m. zamiast zrobic to porzadnie (oswietlic na koszt właściciela ponadgabarytow albo wiesc to gowno o 4 rano) zamknęli, zablokowali chaotycznie wezel.
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2024-10-20, 16:32 1
Tirowcy w szacunku to mniej więcej plasują się gdzieś między kanarem, a żulem. Tiry na tory!
Zgłoś
Avatar
SraliBaby_W_Rowie 2024-10-20, 16:46 1
P4GER napisał/a:

Dobre, ale używajmy sygnału awaryjnego, aby ostrzec kierowcę za nami, taki sygnał jest dobrze widoczny nawet jak ktoś się zagapi w telefonie



Za zagapienie się w telefonie w aucie powinien być automatycznie chuj w dupe zagapionemu i połowie jego rodziny. Ile to razy już kurwa ktoś ginie, bo szofer pan bóg i władca dróg co to on juz nie przejechał albo zapierdala najebany, albo telefonik czy serial ogląda.
Zgłoś
Avatar
Jacson 2024-10-20, 20:15
TomRar napisał/a:

Ptaszki zaczynają ćwierkać, że tirowcem był ukr



Dokładnie...nigdzie w mediach nie podają imienia sprawcy. Może dlatego, że od razu ludzie by pomyśleli: jakieś takie niepolskie
Zgłoś
Avatar
koxxx92 2024-10-20, 20:29
TomRar napisał/a:

Ptaszki zaczynają ćwierkać, że tirowcem był ukr



Nie siej fermentu trollu, to był Polak właściciel pewnej firmy transportowej. Łatwo znaleźć jakiej jak ma się mózg zamiast orzecha.

[ Dodano 2024-10-20, 20:30 ]
Jacson napisał/a:

Dokładnie...nigdzie w mediach nie podają imienia sprawcy. Może dlatego, że od razu ludzie by pomyśleli: jakieś takie niepolskie



Kolejny, kurwa tu powinien być test na inteligencję przed możliwością założenia konta tak samo jak przed wyborami.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2024-10-21, 8:13 1
P4GER napisał/a:

To skoro masz takie pomysły to może lepiej już oddać prawo jazdy, zostawić drogę innym, a samemu się przesiąść na autobus, pociąg i tramwaj.



A może zamiast się pienić, użył byś jakichś konkretnych argumentów?

[ Dodano 2024-10-21, 08:15 ]
SraliBaby_W_Rowie napisał/a:

Za zagapienie się w telefonie w aucie powinien być automatycznie chuj w dupe zagapionemu i połowie jego rodziny. Ile to razy już kurwa ktoś ginie, bo szofer pan bóg i władca dróg co to on juz nie przejechał albo zapierdala najebany, albo telefonik czy serial ogląda.



Dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i bezwzględna kara pozbawienia wolności od lat 3 do 5, za stwarzanie zagrożenia katastrofy w ruchu lądowym. Trąbić we wszystkich mediach o każdym takim wyroku, szybko się nauczą kierowcy moresu.

[ Dodano 2024-10-21, 08:16 ]
koxxx92 napisał/a:

Nie siej fermentu trollu, to był Polak właściciel pewnej firmy transportowej. Łatwo znaleźć jakiej jak ma się mózg zamiast orzecha.
Kolejny, kurwa tu powinien być test na inteligencję przed możliwością założenia konta tak samo jak przed wyborami.



Zwykle gdy nie podają narodowości, okazuje się, że to jakiś imigrant. Także ten test to sam powinieneś być zmuszony przejść. A jak chcesz winić ludzi, za "rozpoznawanie wzorców", to żaden test niepotrzebny, już z góry oblałeś.

______________

Musi to na Rusi, a w Polsce JAK-KTO-CHCE!!!
Zgłoś
Avatar
achimos1985 2024-10-21, 12:06
Podobno prowadził kierowca autobusa z Warszawy🙂🤣
Zgłoś
Avatar
P4GER Wczoraj 15:46
NitroCarbon napisał/a:

Ignorancie, ewidentnie nie znasz miejsca w ktorym zadzial sie karambol. Bo bys wiedział gamoniu, ze przez przebudowe wezel praktycznie nie funkcjonuje. I piloci smiecie, l7m. zamiast zrobic to porzadnie (oswietlic na koszt właściciela ponadgabarytow albo wiesc to gowno o 4 rano) zamknęli, zablokowali chaotycznie wezel.



Pierdolisz głupoty, jeżdżę tamtędy i znam tą drogę. Robi się tam jeden pas ruchu, jak jedziesz gabarytem i ci się wpierdoli osobówka przed zwężeniem i będzie kolizja, albo stanie się coś z ładunkiem to będzie wina pilota, bo te tępe kurwy w osobówkach mają wyjebane i myślą tylko za siebie, a ten gość gabarytem musi myśleć za nich i przede wszystkim dbać o ładunek. Wina bezsprzeczna kierowcy Tira, że się nie patrzył na drogę i wjebał w osobówki przy 90 km/h jak tam jest ograniczenie prędkości do 50.

[ Dodano 2024-10-22, 15:57 ]
Mors_Nigra napisał/a:

A może zamiast się pienić, użył byś jakichś konkretnych argumentów?



Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś to może zrozumiesz, ja nie wiem jak ty chcesz podczas korka stawać z boku i czekać aż korek zniknie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów