18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Avatar
SzataNbardzoZłY 2024-07-17, 19:03 1
No i bajka o czarnym pytongu okazała się …tylko bajką
Btw, ze można przytulić niezły hajs za taką wycieczkę fakultatywną.
Zgłoś
Avatar
SzataNbardzoZłY 2024-07-17, 19:03 1
No i bajka o czarnym pytongu okazała się …tylko bajką
Btw, ze można przytulić niezły hajs za taką wycieczkę fakultatywną.
Zgłoś
Avatar
Nap2 2024-07-17, 19:36 1
Mnie to zawsze intryguje ich organizacja w opony i rozpałkę, podobno tak bida aż piszczy a tu proszę dwie oponki od passata z litr 98 normalnie majątek takie ognisko
Zgłoś
Avatar
SmokPoracha 2024-07-17, 19:49 1
A mówił Prezes - wszystko można palić, tylko nie opony!
Zgłoś
Avatar
Brutalne_Bydle 2024-07-17, 21:46 1
to akurat dobrze mają wymyślone
Zgłoś
Avatar
b4mb0 2024-07-17, 21:54 1
złodziejem, czarodziejem, szamanem , politykiem, kierowcą, dzieckiem, nauczycielem,
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-07-17, 22:24 3
docent69 napisał/a:

Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić fachowo, po co stosowana jest opona przy zabiegu leczniczym podpalenia złodzieja. Widać terapia działa, fajna sprawa, podobnie jak zabieg pionizacji i deskoterapia, które są warte zgłoszenia do nagrody Nobla.



Ogólnie opona jest stosowana jeśli chodzi o necklecking ale nie widziałem nigdy żadnych filmików więc też nie kumam czemu ta opona. W necklecking związuje się skazańca tak by nie mógł się ruszyć a następnie robi się mu naszyjnik z opony. Wnętrze opony jest polane benzyną i podpalane. Nie pali się całe ciało tylko okolice szyi zaś guma się topi i wrzyna się mu w skóre. Jak się zgasi to daje się kolejną oponę a jak przeżyje to wyrzuca się do rowu. Różnica jest taka że osoby spalane umierają do 10 min a neckleking wiele godzin jak nie dni. Szkoda że nikt tego nie nagrał bo musi to wyglądać niesamowicie, widziałem kiedyś tego animacje i by podbiło to sadistkika ale niestety dostajemy tylko jakieś gówno opony i benzynę
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-18, 0:29 1
Czyli my mamy ogrzewać domy pocieraniem rur od CO, a małpoludy palą innych członków stada w oponach. Ma to sens
Zgłoś
Avatar
RsPrDol 2024-07-18, 2:16
Dobrze ze maja telefony i nagrywaja xD
Zgłoś
Avatar
antronis 2024-07-18, 16:27
te filmiki z palacymi sie oponami to juz taka codziennosc ze do sniadanka codziennie mozna to sobie ogladac : D
Zgłoś
Avatar
kodivr 2024-07-18, 21:53
realne
Zgłoś