18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
Dostał z gumowej kuli i od razu spotulniał, a na koniec jeszcze grzecznie podziękował.

Takie filmy powinny dostawać napisy po arabsku, w suahili, w hindu itd., a następnie być kolportowane(wręcz
spamowane) na portalach społecznościowych w tych poszczególnych gównostanach.

Zmieniono 6 razy Zgłoś
Avatar
Lobo24 Wczoraj 21:04 19
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik Wczoraj 21:06 42
Najpierw, pierdolony krzycz ,,śiut mi '' a po sekundzie ,, i goł i goł plis noł ''

buhahahahah co za dziwka bez godności i honoru ! ha tfu !!!

Zgłoś
Avatar
Geraldinio Wczoraj 21:11 11
0.17 - plisnoła* ustrzelił

*Janusz wygrał w totka i postanowił jechać na safari do Afryki. Po powrocie opowiada:
- ustrzeliłem 2 lwy, 3 tygrysy i z 10 plisnołów.
Wszyscy zdziwieni - co to plisnoły??
- takie małe, czarne, prawie nagie, jak spierdalały to krzyczały: "please, no!"
Zgłoś
Avatar
tfujdiler Wczoraj 21:12 5
Winter Is Coming
Zgłoś
Avatar
Gienek78 Wczoraj 21:13 16
Elegancko załatwiony cwaniaczek. Dobrze żeby takie przekazy szły w świat, że nasza armia jest brutalna - oni jak się nie boją to zachowują się jak dzicz.
Zgłoś
Avatar
PolskaPonadWszystko Wczoraj 21:14 5
Gumowe pociski ale jakby celowali po jajach to te człekokształtne robaki by się juz nie rozmnażaly
Zgłoś
Avatar
Modest_Bomba Wczoraj 21:15 12
Ja tez dołączam się do ciapackich życzeń: TANK JU WERI MACZ POLISZ ARMI :DDDD

Ja bym wszystkim żołnierzom tam dał ostra aminicję a te kurwy fajopolackie i rząd folksdojczepartai wytrzelał razem z tymi kozojebcami
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui Wczoraj 21:30 3
Geraldinio napisał/a:

0.17 - plisnoła* ustrzelił
*Janusz wygrał w totka i postanowił jechać na safari do Afryki. Po powrocie opowiada:
- ustrzeliłem 2 lwy, 3 tygrysy i z 10 plisnołów.
Wszyscy zdziwieni - co to plisnoły??
- takie małe, czarne, prawie nagie, jak spierdalały to krzyczały: "please, no!"



Ustrzelil 15 Nolplisow a nie plisnolow analfabeto. Kurwa, nawet zartu opowiadac nie potraficie przyglupy.

[ Dodano: 2024-10-11, 21:32 ]
Modest_Bomba napisał/a:

Ja tez dołączam się do ciapackich życzeń: TANK JU WERI MACZ POLISZ ARMI :DDDD
Ja bym wszystkim żołnierzom tam dał ostra aminicję a te kurwy fajopolackie i rząd folksdojczepartai wytrzelał razem z tymi kozojebcami



Jest lepsza opcja. Podpuscic pejsy by zrownaly z ziemia cale to dziadostwo na poludniu, a pozniej w podziekowaniu, za to ze ich nosilo i przeorali pol swiata i sa zbyt agresywni.. Cyk, wszystkich do pieca. Moze wtedy byloby troche spokoju na swiecie. Chociaz nie.. jesczze sa te zjeby z azji.
Zgłoś
Avatar
leonidkacap Wczoraj 21:35
czemu z gumowej na ostrą ich nie stać
Zgłoś
Avatar
Nome Wczoraj 21:56 2
gówno widać, polscy żołnierze nie powinni strzelać przez granicę, także mam wątpliwości, czy faktycznie ktoś strzelał do gnoja, czy to tylko prowokacyjny filmik z białoruskiej strony, już drugi ostatnio (pierwszy z tym niby zabitym syryjczykiem)
Zgłoś
Avatar
Geraldinio Wczoraj 22:02
KosmatyHui napisał/a:

Ustrzelil 15 Nolplisow a nie plisnolow analfabeto. Kurwa, nawet zartu opowiadac nie potraficie przyglupy.



Faktycznie, moja wina, zapomniałem o zakazie przerabiania oryginalnych dowcipów, by pasowały pod komentowany wątek. Karygodny błąd, przepraszam.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu Wczoraj 22:08 2
Nome napisał/a:

gówno widać, polscy żołnierze nie powinni strzelać przez granicę, także mam wątpliwości, czy faktycznie ktoś strzelał do gnoja, czy to tylko prowokacyjny filmik z białoruskiej strony, już drugi ostatnio (pierwszy z tym niby zabitym syryjczykiem)



W takim razie powinni jeszcze nagrać jak nasi przechodzą przez płot na Białoruś by go dobić. To by stanowiło konkretne przesłanie dla kozojebców, a opinie i żale zjebanych lewaków obszczać ciepłym moczem.
Skoro nie szanują zasad to niech się boją każdego kroku na obcej ziemi.

Nasi pogranicznicy powinni jechać na szkolenie do Maroka bo Marokańce się nie pierdolą w tańcu z brudasami i walą do nich jak do kaczek. Z jakiegoś dziwnego powodu kozojeby wolą płynąć setki kilometrów przez morze do Włoch niż pokonać 15 kilometrów cieśniny, do której dostępu pilnuje Maroko
Zgłoś
Avatar
DragomirHajsy Wczoraj 22:22
po jajach napierdalać to się nie rozmnożą
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa Wczoraj 22:53
Kurwa, to jest piękne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie