18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
Dostał z gumowej kuli i od razu spotulniał, a na koniec jeszcze grzecznie podziękował.

Takie filmy powinny dostawać napisy po arabsku, w suahili, w hindu itd., a następnie być kolportowane(wręcz
spamowane) na portalach społecznościowych w tych poszczególnych gównostanach.

Zmieniono 6 razy Zgłoś
Avatar
drukarka666 Wczoraj 23:01
Bul_od_bytu napisał/a:

W takim razie powinni jeszcze nagrać jak nasi przechodzą przez płot na Białoruś by go dobić. To by stanowiło konkretne przesłanie dla kozojebców, a opinie i żale zjebanych lewaków obszczać ciepłym moczem.
Skoro nie szanują zasad to niech się boją każdego kroku na obcej ziemi.
Nasi pogranicznicy powinni jechać na szkolenie do Maroka bo Marokańce się nie pierdolą w tańcu z brudasami i walą do nich jak do kaczek. Z jakiegoś dziwnego powodu kozojeby wolą płynąć setki kilometrów przez morze do Włoch niż pokonać 15 kilometrów cieśniny, do której dostępu pilnuje Maroko



Maroko pilnuje jak im się (o)płaci, poza tym obok masz Gibraltar. Angole sobie nie pozwolą na naruszanie miru przepływu pieniędzy na offshore. Francja i Hiszpania jeszcze ma trochę siły nacisku na ten gówno-kraj, który robi im za pioniera outsourcingu (głównie call center)w regionie. Oba kraje mogą kupować od nich energię z farm solarnych za capi chuj. Poza tym wszyscy wiedzą, że ich król jest pedałem, ludność to tępe potomki najgorszego sortu beduinów, których reszta arabów się wstydzi. Algierczycy, Senegalczycy i Malijczycy gardzą nimi.
Zgłoś
Avatar
gdfgdf Wczoraj 23:10
Teraz żołnierz będzie miał sprawę i zostanie wydalony z wojska. Bo strzelał przez płot graniczny. Takie cipy nami rządzą "tak nie można" , "takie są przepisy" , "bo może być wojna"... dlatego właśnie putin zaatakował ukrainę, bo wiedział że takie pizdy totalne są w tej europie u władzy, że tylko pomarudzą trochę. O tej komicznej "pomocy" wojskowej to nie ma co mówić nawet. Nie pozwolili im nadal strzelać w co uważają rakietami dalekiego zasięgu. Putin dlatego pójdzie dalej, będzie tu zarzynał i mordował. To jest to na co te europejskie pizdy zasługuja
Zgłoś
Avatar
Traba Wczoraj 23:18
Ciekawe czy celował w oko
Zgłoś
Avatar
Igorek95 Wczoraj 23:24 1
futryn napisał/a:

Takie filmy powinny dostawać napisy po arabsku, w suahili, w hindu itd., a następnie być kolportowane(wręcz
spamowane) na portalach społecznościowych w tych poszczególnych gównostanach.



Takie filmy dostają napisy po arabsku i ciapaci się wzajemnie nakręcają jakie polskie służby są złe. Słyszałem z pierwszej ręki co tam się dzieje i widziałem filmiki. Pierwsze co to chłopaki ciapatym rozpierdalają te ich ajfony pełne propagandowych filmików ze zdjęciami, potem lekki oklep i do "bramy życia", specjalne miejsce w murze gdzie nie ma przerw między przęsłami, żeby nie dostać przy przerzucie dzidą z nożem od tych pojebów, bo to się tam dzieje codziennie. Mógłbym opowiadać pół godziny co tam się odpierdala.
Zgłoś
Avatar
shoe5maker Wczoraj 23:24
Już dawno powinni do nich tak napierdalać, dzisiaj by nie było problemu.
Zgłoś
Avatar
krz30ychu Wczoraj 23:58
Tego nie da się obejrzeć jeden raz
Zgłoś
Avatar
Analinator Dzisiaj 0:19 1
Teraz mogę iść spać
.
Zgłoś
Avatar
kaziolord Dzisiaj 0:19
Wzorowe zachowanie niema sie do czego przyjebać, no może do tego że to nie była ostra amonicja
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 59 minut temu
wojsko polskie to nieśmieszny żart
Zgłoś
Nome napisał/a:

gówno widać, polscy żołnierze nie powinni strzelać przez granicę, także mam wątpliwości, czy faktycznie ktoś strzelał do gnoja, czy to tylko prowokacyjny filmik z białoruskiej strony, już drugi ostatnio (pierwszy z tym niby zabitym syryjczykiem)



Idioto płot jest postawiony na skraju szerokiego pasu przygraniczniego a nie na granicy
Zgłoś