18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
bionicle93 2013-08-13, 1:39 1
podniesiona flaga dotyczy chyba innej maty? Nie jestem znawca, tylko osoba podnaszaca flage w ogole nie patrzy na walczacych na filmie.
Zgłoś
Avatar
fandral95 2013-08-13, 2:16 16
Zachar22 napisał/a:

W Karate Kyokushin zabronione są takie uderzenia nogą ( z wyskoku ) ( patrz czerwona flaga podniesiona w gorę) wiec przeciwnik nie musi trzymać takiej gardy, niespodziewał się takiego uderzenia dlatego go nie zblokował, znockautowany jest w tym przypadku zwycięzcą Specjalnie zrobiłem tutaj konto, żeby wam to wytłumaczyć znawcy sztuk walk


No to ja specjalnie dam swój pierwszy post żeby wytłumaczyć że byłem na tych zawodach i zawodnik który znokautował wygrał a takie kopnięcie jest dozwolone w semi i full contact w karate kyokushin...
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-08-13, 9:03
raz sie mu udało i juz wielki karateka..
Zgłoś
Avatar
Purgen 2013-08-13, 9:24 1
1-podniesiona flaga z tego ringu została dopiero na końcu.

2-czerwona i białą flaga oznacza zawodników. Jak zauważycie nokautujący miał czerwoną wstęgę na biodrach, a przeciwnik żadnej czyli białą. Siedzowie znajdujący się po rogach maty unoszą flagi zawodnika który wg nich wygrał pojedynek.
Zgłoś
Avatar
Black Pitt 2013-08-13, 9:52
Maciegowski napisał/a:

@hejcior Jeśli liczyć biały pas to tak, jest to 4 stopień



Egzamin na 10 kyu dopiero daje pełne prawo do noszenia białego pasa.

Zachar22 napisał/a:

W Karate Kyokushin zabronione są takie uderzenia nogą ( z wyskoku ) ( patrz czerwona flaga podniesiona w gorę) wiec przeciwnik nie musi trzymać takiej gardy, niespodziewał się takiego uderzenia dlatego go nie zblokował, znockautowany jest w tym przypadku zwycięzcą Specjalnie zrobiłem tutaj konto, żeby wam to wytłumaczyć znawcy sztuk walk



Tłumaczenie do chuja nie podobne możesz już usunąć konto
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2013-08-13, 10:30 1
przeciwnik nie musi trzymać gardy... no comments
Zgłoś
Avatar
fandral95 2013-08-13, 10:48
Black Pitt napisał/a:



Egzamin na 10 kyu dopiero daje pełne prawo do noszenia białego pasa.


a gówno prawda bo do pomarańczowego poczytaj troche
Zgłoś
Avatar
maciuch2 2013-08-13, 11:02
po prostu zajebał mu z karata i tyle
Zgłoś
Avatar
Geodeta1992 2013-08-13, 11:19 6
Nic dziwnego, że wygrał koleś z Włocławka, bez umiejętności takiego kopnięcia nie dożyłby 18 urodzin
Zgłoś
Avatar
wolo1994 2013-08-13, 12:16
Black Pitt napisał/a:



Egzamin na 10 kyu dopiero daje pełne prawo do noszenia białego pasa.

Tłumaczenie do chuja nie podobne możesz już usunąć konto



Kurwa jak patrze na to, to mnie oczy bolą. Sam trenuje i biały pas masz, jeżeli nie zdawałeś żadnego egzaminu. Na 10 kyu jest czerwony lub pomarańczowy teraz, czyli pierwszy egzamin. Kiedyś były tylko czerwone pasy z czarnymi belkami. Później jest niebieski, niebieski z pagonem, żółty, żółty z pagonem itd.
Zgłoś
Avatar
MKG 2013-08-13, 12:44
Mógł chociaż podać mu rękę, zobaczyć co się stało, okazać trochę szacunku skoro był nokaut, a nie się buja jak pierdolony rezus i jeszcze plecami sobie kucnął jebany. To jest sport.
Zgłoś
Avatar
aigoru 2013-08-13, 12:48
pierdolicie głupoty ze głowa boli znawcy kyokushin a pewnie wszyscy z kai i walcza w semi kontak lub chuj wie w czym
Zgłoś
Avatar
wolo1994 2013-08-13, 13:19 1
aigoru napisał/a:

pierdolicie głupoty ze głowa boli znawcy kyokushin a pewnie wszyscy z kai i walcza w semi kontak lub chuj wie w czym



Walczą? Pewnie w kata ganiają sobie i myślą, że to coś ma związek z walkami i się podniecają
Zgłoś
Avatar
Maczug 2013-08-13, 17:36
Chuj a nie sport, lepiej trenować boks, k1 czy muay thai a nie takie gówno. Już był kiedyś tu filmik na sadolu jak walczą bokserzy z karatekami, ci drudzy tak dostali po mordach że fruwali i tak też by było na ulicy.
Zgłoś
Avatar
Liściec 2013-08-13, 21:08


Jaranie sie karate to pedalstwo a kyokushin i czarne pasy to ciota i chuj
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie