18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Karawan
tuytuy95 • 2014-01-10, 17:10
Przypomniała mi się moja ostatnia rozmowa z kolegą. Mianowicie kilka dni temu zatrzymaliśmy się na rynku pobliskiego miasteczka na papieroska. Wyszliśmy przed mój samochód i zaczęliśmy rozmowe, nt pojazdu zaparkowanego pod jedną z kamienic. Pewien Pan ma bardzo specyficzny styl i jednym z jego codziennych samochodów jest stary amerykański karawan. Ot czarny karawan wzbudził ogromne zainteresowanie mojego kolegi (zapalony wędkarz, tak jak ja ) Stwierdził on, iż zajebista sprawa jechać taką furą nad jeziorko, zaparkować w krzaczkach, wędeczki rozłożyć, wypić piwko, a że auto pojemne, można by wstawić do tyłu materac i zabrać ze sobą partnerkę by urozmaiciła noc. Ja mówię że w sumie na to samo by wyszło jechać jakimś transitem czy czymś podobnym... i w tym momencie wyobraziłem sobie, że spaceruje wieczorem nad jeziorkiem, schodze w krzaki by powiedzmy załatwić potrzebę fizjologiczną i zauważam zaparkowany karawan z rytmicznie uginającymi się resorami Chyba odrobine zdziwił by mnie taki widok, nie mniej jednak życzę koledze zakupu takiej fury i wielu upojnych nocy nad jeziorem w takim pojeździe
Zgłoś
Avatar
S................T 2014-01-10, 17:47 14
To ja ci zdradzę tajemnicę i powiem, że twój kolega to pedał i tak naprawdę myślał o tobie.
Zgłoś
Avatar
tuytuy95 2014-01-10, 18:08 17
SADSHIT napisał/a:

To ja ci zdradzę tajemnicę i powiem, że twój kolega to pedał i tak naprawdę myślał o tobie.


Zgłoś
Avatar
D................d 2014-01-10, 18:37
Łowi ryby, chleje i rucha... JEDNOCZEŚNIE! Istny Boguś, człowiek renesansu
Zgłoś
Avatar
snickers1407 2014-01-10, 19:25 7
Co to jest?? Kącik zwierzeń w Przyjaciółce??
Zgłoś
Avatar
Jankes360 2014-01-10, 19:27
A to nie był przypadkiem taki karawan pogrzebowy? Twój kolega to niezły sadol w takim razie.
Zgłoś
Avatar
gawel21050 2014-01-10, 19:28 2
Lepiej ruchać w karawanie,
niż na trawie miły panie!
Zgłoś
Avatar
Malboro464524 2014-01-10, 19:29
i to sie dostało na główną ?
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-01-10, 19:30
jak ktos lubi zimne to czemu nie
Zgłoś
Avatar
dilowski 2014-01-10, 21:36 4
ale co mnie to obchodzi
Zgłoś
Avatar
A................h 2014-01-10, 22:29
@Karawan, co za historia. Koniowi zamelduj.
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2014-01-10, 22:53
bez sensu. Do omegi kombi wchodzi po złożeniu kanapy materac dmuchany 200x150, i jeszcze ma luzu.
Zgłoś
Avatar
tuytuy95 2014-01-11, 0:11
zakompleksiona bando idiotów... to że wam się nie podoba, nie znaczy że inni nie mają ochoty poczytać paru pierdół... weźcie sie ogarnijcie jebani indywidualiści bo to że ojcowie ruchają was regularnie w dupska, nie znaczy że świat kręci się wokół was. Jeśli większości by sie nie podobało, to to gówno nie trafilo by na główną. A w sumie po chuj sie rozpisywać. I tak nikt nie liczy się z waszym marnym zdaniem hejterzy z gimbazy
Zgłoś
Avatar
S................T 2014-01-11, 0:29
tuytuy95 napisał/a:

zakompleksiona bando idiotów... to że wam się nie podoba, nie znaczy że inni nie mają ochoty poczytać paru pierdół... weźcie sie ogarnijcie jebani indywidualiści bo to że ojcowie ruchają was regularnie w dupska, nie znaczy że świat kręci się wokół was. Jeśli większości by sie nie podobało, to to gówno nie trafilo by na główną. A w sumie po chuj sie rozpisywać. I tak nikt nie liczy się z waszym marnym zdaniem hejterzy z gimbazy


Nie denerwuj się, może dzięki temu uda ci się wyskoczyć z kolegą na spacer nad jezioro i spędzicie wiele upojnych chwil w jego karawanie.
Zgłoś