
Dwóch ratowników medycznych zginęło w Biełgorodzie, po tym jak ich karetka została uderzona przez BMW X7 z rosyjskimi żołnierzami. Kierowca karetki i żołnierze zostali hospitalizowani
Dr Flash? To ruskie nazwisko?
@
Dr Flash? To ruskie nazwisko?
touche. Nie wiem, nie znam ich i bazuje na google translate ruskich stron.
Ale na wszystkich stronach podają, że to: 38—year-old Olga Lyubimova and 45-year-old Marina Parovyshnik (это фельдшеры 38-летняя Ольга и 45-летняя Марина)
Na 2 stronach jest ich zdjęcie, ale po wrzuceniu samych imion też się pojawiają. Uważam więc, że jeżeli to ściema, to dość prawdopodobna
Żal mi tych ratowniczek... pijane gówno powinno zginąć 😡
Pseudok🤬y z karetki ha tfu
@
Dr Flash? To ruskie nazwisko?
Dwie medyczki zginęły: Olga Lyubimova i Marina Parovyshnik. Olga zostawiła córkę, Marina - dwóch synów. Cóż, tak smutno, że aż szkoda. W każdym razie pieprzyć ich.
Ruskie ścierwo do utylizacji.
K🤬ica mie bierze jak sobie pomyślę, że ruskie pachołki z konfy witaliby takie ścierwa z kwiatami gdyby przekroczyły polską granicę.