18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Karma dla zwierząt
suborg • 2023-09-11, 20:34
Jedno drugiego nie wyklucza

2023-09-12, 01:29
nastuh napisał/a:

Koment tak dobry jak pierogi wołyńskie. Polecam przepis.


Lepsza surówka buczyńska z 400 warzyw :mrgreen:

2023-09-12, 05:07
uważaj żeby cie przypadkiem kierownik nie wypatrzył na monitoringu śmieszku ;)

2023-09-12, 09:22
PentagramOdDiabła napisał/a:

Nie żebym bronił czy coś, żeby mi tu zaraz jakiś ekspert nie pojechał od ruskich onuc... Ale z tymi szyldami nie chodzi przypadkiem o perspektywę z jakiej zrobione jest zdjęcie?
Pozdro dla kumatych.. zresztą w ch*ju to mam.



Brawo geniuszu

Skąd ta sraka na Ukraińców? Naprawde polaczki potrzebuja gardzić ukraincami żeby poczuć sie od kogokolwiek w europie lepszymi? Żałosne

2023-09-12, 10:52
Bartvons napisał/a:

Brawo geniuszu
Skąd ta sraka na Ukraińców? Naprawde polaczki potrzebuja gardzić ukraincami żeby poczuć sie od kogokolwiek w europie lepszymi? Żałosne



Nie wiedzą, co wyprawiali Polacy swojego czasu w Austrii i w Niemczech.

2023-09-12, 13:38
A mnie ich trochę szkoda bo niedługo będą u nas wyłapywani przez hyclów Zelenskiego i kierowani do utylizacji na froncie XD

2023-09-12, 15:50
żryjta gruz cygany

2023-09-13, 21:47
to już wiem kto wyżerał mojemu pieskowi karmę

2023-09-20, 08:19
Bartvons napisał/a:

Brawo geniuszu
Skąd ta sraka na Ukraińców? Naprawde polaczki potrzebuja gardzić ukraincami żeby poczuć sie od kogokolwiek w europie lepszymi? Żałosne



jak tam k***a ukraińskie zboże i pozew? jakoś nie mogę znaleźć ani jednego postu na ten temat bo w większości liżecie kakaowe oko upadlińców waszych braci razem z tą przyj***ną administracją tej strony XDDD, naprawdę mi was nawet nie żal, daliście się wyj***ć w odbyt słupem od znaku drogowego "w imię wolności naszej i waszej", gardzę wami j***ne odpady

2024-03-05, 06:29
Sadol obecnie to jakaś parodia i portal dla pedałów. Zdjęcia i filmiki z kraju tych ludobójców nie wolno komentować. Jebć ukraine to wrogi nam kraj, a mało tego rzydow też nie można komentować a oczywiście, że do gazu. Co się stało z tym portalem co za cwle go mają...